Краків для студентської кишені. 5 способів дешево оглянути визначні пам'ятки

791
Facebook Twitter
Краків для студентської кишені. 5 способів дешево оглянути визначні пам'ятки

У цій статті ми хочемо поділитися кількома способами дешево відвідати місто Краків, не заперечуючи розваг і гарантуємо, що нудно не буде і ви не витратите цілий статок.

Майже 13 мільйонів — так багато туристів відвідали Краків у 2017 році. Скільки з них мало лише студентський бюджет? Ми цього не знаємо, але точно можемо поділитися хоча б декількома способами дешево відвідати місто Краків, не заперечуючи розваг. Багато краківських віршів та пісень написано саме про атмосферу цього чудового міста. Хто ще не відвідав його, безумовно повинен надолужити згаяне. У місті стільки всього вимагає належної уваги, що одного дня може бути недостатньо. Провести вихідні або навіть цілий тиждень тут — ось що буде до речі. У свою чергу, ми гарантуємо, що нудно не буде та Ви не витратите цілий статок — багато визначних пам'яток доступні безкоштовно або за дуже доступними цінами.

ТОП 5 способів оглянути Краків задешево

1. До музеїв безкоштовно. Якщо Ви є шанувальником відвідування музеїв, не потрібно платити за вхід, просто у плані поїздки потрібно враховувати дні, коли для всіх організовуються безкоштовні відвідування:

  • субота — ідіть у церкву Св. Войцеха (в археологічному музеї) та аптеку «Ор Орлем», фабрику Шиндлера та стару синагогу (у складі Історичного музею);
  • середа — безкоштовний вхід дійсний у Підмосков'ї ринку та у Відділі історичного музею Поморського музею; у Музеї Ягеллонського університету, Польському музеї авіації, Музеї муніципального будівництва та у MOCAK або у Музеї сучасного мистецтва;
  • понеділок — пропонується безкоштовно відвідати Hipolit House та Dom Zwierzyniecki (в Історичному музеї);
  • неділя — безкоштовно побачити можна постійні виставки у музеях: національному, археології, історії фотографії, армії, та у Вавелі, Вавельський замок, у будинку Яна Матейка, Мехоффера Будинок — музей, Szołayski та Палац єпископа Еразма Ciolek.

Варто пам'ятати, що кількість безкоштовних квитків обмежена, а квитки, що дають право на безкоштовний вхід, все одно беруться у касі. Повністю безкоштовний та без обмежень щодо дня тижня — відвідування Музею Бурштину та Вавельського собору (без дзвона Зигмунта та королівських поховань).

2. Дешеве пересування містом: громадський транспорт, піші прогулянки та міські велосипеди. Вдасться зберегти десятки PLN, вибравши громадський транспорт. Також, відразу після приїзду можна почати економити, від аеропорту до центру протягом дня працюють 2 лінії: 208 та 292. Вночі — лінія 902. За 4 злотих можна дістатися до залізничного вокзалу приблизно за півгодини. Тим часом, таксі у тому ж маршруті буде коштувати 80-90 злотих.

Дістатися до пам'яток можете на велосипеді. У Кракові є добре розвинена мережа міських велосипедів — Wavelo, за які потрібно оплачувати при реєстрації та за використаний час. Вартість складає 0,16 злотих/хв + 10 злотих за початковий внесок або прокат велосипедів на 12 годин протягом одного дня за 29 злотих.

3. Економія при знайомстві з природними пам'ятками та кращими місцями для прогулянок. Якщо Ви не та людина, яка проводить час у музеях та кафе, хорошою ідеєю для активного туру Краковом буде відправлення до деяких природних пам'яток. Ви можете безкоштовно увійти до трьох з чотирьох курганів Кракова, звідки відкривається прекрасний вид на все місто: насип Пілсудського, насип Кракус та Ванди. Відвідайте також водосховище Закжовек, в якому панує синя вода та білі скелі, що оточують його, як на хорватському узбережжі.

4. Безкоштовні концерти та заходи. Краків завжди був містом культури, та це видно за кількістю пов'язаних з ним подій, які відбуваються тут мало не щодня. Намагайтеся бути у курсі подій та після прибуття у місто, подивіться на портал Краків-Zaprasza або на офіційному сайті міста Краков.pl.

5. Перебування у хостелі. Спосіб дешевого проживання у Кракові?

Перш за все, хостел! Їх багато навколо старого міста, з огляду на це, конкурентні ціни невеликі. Крім того, таким чином Ви отримуєте можливість познайомитися з представниками інших національностей, не кажучи вже про те, щоб побачити старі багатоквартирні будинки Кракова (бо вони зазвичай розташовані в них). Вартість проживання за одну ніч починається з 25 злотих, у 50 злотих обійдеться окрема кімната.

Отже, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що, приїхавши з будь-якої країни до Кракова, попри бюджет, оглянути цей куточок Польщі вдасться у всіх подробицях. Не завжди потрібно бронювати фешенебельні дорогі готелі та їздити тільки на таксі. Бажаючи познайомитися з Краковом, навіть декількох сотень злотих вистачить, щоб гідно провести вік-енд, особливо якщо дотримуватися запропонованого списку.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини