Коронавірус. Життя у Польщі переходить в онлайн

709
Facebook Twitter
Коронавірус. Життя у Польщі переходить в онлайн

Навчання, робота, шопінг, розваги, консультації з сімейним лікарем, ветеринаром, психологом та навіть Богослужіння у Польщі переходить у режим онлайн.

Не секрет, що разом з стаціонарною і заочною формою у польських Університетах присутня ще одна форма навчання - онлайн-стаціонар, що дозволяє певній категорії студентів проходити навчання на здобуття вищої освіти не виходячи з дому чи не покидаючи свою країну. Саме за рахунок повної підготовленості дидактичної бази на такий режим навчання, ВУЗам Польщі не склало зусиль на період карантину перевести усіх свої слухачів (і студентів стаціонару і заочників) на онлайн форму навчання. Таке рішення було прийнято Урядом Польщі та стосується усіх без винятку вищих учбових закладів, які до середини квітня повинні навчати свої студентів онлайн. При онлайн навчанні усі лекції та семінари проходять у вигляді прямих трансляцій, вебінарів, матеріали лекцій надсилаються на опрацювання на пряму студентам, які можуть обговорити ті чи інші питання з викладачем у чаті, і, навіть у випадку продовження карантину, здати сесію також не складе труднощів у вигляді онлайн-тесту, який є дуже популярною формою оцінювання у ВУЗах Польщі. Таким чином карантин карантином, а навчання за розкладом.

Це ж саме стосується і покупок, від суботи 14 березня у Польщі по Закону мають бути зачинені усі магазини, торгові центри, шопінг моли, розважальні центри, ресторани та кафе. Заборона на працю не стосуватиметься аптек, продуктових супермаркетів та паливних станцій. Тому купити новий одяг, взуття, косметику, побутову хімію, айфон, матеріали для ремонту тощо можна онлайн. Цікаво знати, що при покупці онлайн у Польщі Ви платите за товар традиційно меншу суму на 2-3%, аніж би Ви купували його у магазині напряму, тому для поляків онлайн покупки давно уже звична річ і таке нововведення нікого не злякало. Більше того, у підтримку свого бізнесу під час карантину, левова частка великих магазинів Польщі вводить додаткові знижки на товари та безкоштовну доставку товарів прямо Вам додому, що дуже сподобається затятим шоперам.

Купити продукти онлайн стає ще доступнішим у Польщі завдяки карантину, адже для усіх міст та сіл, у яких немає онлайн супермаркету, будуть доставляти продукти та ліки з найближчого населеного пункту, де він є, що раніше було не доступно.

Онлайн можна отримати і низку інших послуг, так наприклад, якщо Вам болить живіт чи піднявся тиск, то не обов'язково бігти до лікарні. Завдяки спеціальному медичному додатку чи просто по телефону, Ви можете призначити собі консультацію лікаря і у визначений час, не виходячи з дому, лікар Вас вислухає, "огляне" Вас та призначить лікування, а за потреби приїде до Вас додому з необхідним обладнанням для більш детального дослідження: взяття крові на аналізи, проведення інших апаратних досліджень. У Польщі виділено кошти на закупівлю 500 одиниць мобільних лікарень на колесах, які, за потреби, приїдуть до пацієнта та проведуть діагностику прямо на подвір'ї хворого.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини