Кар'єра EXPO 2018 у Вроцлаві: не міняйте себе — змініть роботу!

6470
Facebook Twitter
Кар'єра EXPO 2018 у Вроцлаві: не міняйте себе — змініть роботу!

Ви хочете щось змінити, але не знаєте, як це зробити? Приїжджайте 23 жовтня 2018 року до Hala Stulecia у Вроцлаві, Республіка Польща, на Career EXPO та відкрийте для себе унікальні можливості, які очікують Вас!

Чи вважаєте Ви, що обраний кар'єрний шлях не зовсім відповідає Вашим інтересам? Або, може бути, Вам подобається придбана професія, але Ви не можете знайти гідне за всіма параметрами місце роботи? Ви хочете щось змінити, але не знаєте, як це зробити? Приїжджайте 23 жовтня 2018 року до Hala Stulecia у Вроцлаві, Республіка Польща, на Career EXPO та відкрийте для себе унікальні можливості, які очікують Вас!

Найскладніший перший крок

На роботі ми проводимо половину свого життя, але багато хто з нас ставляться до неї лише як до неприємного обов'язку. Варто знайти роботу, яка, крім грошей, також зможе принести моральне задоволення, почуття виконаного обов'язку та звичайну радість. Відмінним місцем для першого кроку у професійній подорожі є Career EXPO. Під час кожного видання його відвідують близько 5000 учасників, готових зустрітися з представниками майже 80 найбільших компаній з Вроцлава та всього регіону. Наступний випуск ярмарки відбудеться 23 жовтня 2018 року у столітньому залі у Вроцлаві, а серед учасників буде можливість зустріти представників найбільших компаній, котрі динамічно розвиваються, таких як Hasco-Lek, 3M, Voss Automotive або Bosh.

Дозвольте собі бути відомими

Ярмарок — це не тільки відмінна можливість зустрітися з рекрутерами найбільших компаній у Польщі, а й шанс безпосередньо представити себе та свої заслуги майбутньому роботодавцю. Організатори знову дозволяють людям, охочим влаштувати своє майбутнє (тобто знайти гідну роботу) взаємодіяти з учасниками у зоні швидкого найму. Як це працює? Особи, зацікавлені у працевлаштуванні у компанії за власним вибором, можуть зареєструватися на сайті www.careerexpo.pl та після завершення профілю записатися на прийом до вербувальника безпосередньо на ярмарку. Це рішення значно скорочує час, що витрачається на процес найму, та дозволяє кандидатам швидко отримувати цінний зворотний зв'язок.

Розвивайте свої таланти

Організатори підготували для своїх учасників широкий спектр безкоштовних тренінгів, серед яких є можливість знайти, наприклад, творчі семінари з електронного маркетингу або інтерв'ю англійською мовою. Шукачам роботи надається шанс зробити необхідну фотографію для професійного портфоліо та проконсультуватися щодо свого резюме з фахівцями порталу Infopraca.pl. На головній сцені будуть окремі невеликі заходи — очікується подальше видання виставки, у тому числі можна буде почути Лукаша Кільбана, творця блогу «Czas gentlemanów» та автора книги «Людина з класом», який розповість про те, як справити хороше перше враження під час співбесіди.

Щоб мати можливість відвідати всі підготовлені лекції, семінари, виставки та інші заходи ярмарки, просто зареєструйтеся на сайті http://www.careerexpo.pl/ та підписуйтесь на вподобані Вам заходи. Вхід на ярмарок — безкоштовний вхідний квиток, який буде відображатися у профілі учасника після реєстрації.

Підкреслимо, що відвідати ярмарок мають можливість не тільки люди, які прагнуть змінити місце роботи, а й студенти польських університетів, а також всі зацікавлені особи. Перед тим, як відправитися на захід, якщо у Вас ще не готове резюме, варто цим зайнятися завчасно, причому краще зробити кілька варіантів. Це важливо, оскільки буде можливість отримати консультацію щодо ефективності резюме у фахівців, а також, після перевірки, його можна передати потенційному роботодавцю. Та, хто знає, може саме з цієї події почнеться Ваша особиста історія успіху.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини