Яку діяльність не рекомендується вести студентам польських університетів?

6715
Facebook Twitter
Яку діяльність не рекомендується вести студентам польських університетів?

Студентам польських університетів, які приїхали з-за кордону, варто знати, чого краще не робити під час навчання, та це ми розглянемо у даній статті.

Переїзд на навчання за кордон — це дія, яка тягне за собою багатогранні питання, котрі потребують вирішення. Крім того, що потрібно правильно оформити та передати документи до обраного закладу освіти, також слід відкрити візу, вирішити проблему з місцем проживання та врегулювати всі поточні питання, щодо навчального процесу. Здавалося б, вступаючи до сусідньої держави, а найчастіше наші співвітчизники віддають перевагу придбанню кваліфікації в університетах Республіки Польща, не повинно виникнути ніяких непередбачених обставин, що призводять до відрахування чи депортації, але це не так. Як відомо, недотримання правил та законів карається, іноді штрафами, у гіршому випадку іноземцям загрожує примусовий виїзд з країни, та незнання законодавчих норм не полегшить долю. У цьому випадку, студентам польських університетів, які приїхали з-за кордону, варто знати, чого краще не робити під час навчання, та це ми розглянемо у даній статті.

Від чого краще утриматися під час навчання у ВНЗ Польщі?

Фахівці UP-STUDY зібрали для Вас перелік тих речей, які не варто робити під час отримання професії в одній з польських освітніх структур та рекомендують ґрунтовно з ним ознайомитися, оскільки порушення загрожують виключенням з ВНЗ з подальшою депортацією:
— не погоджуватися на незаконний підробіток, навіть якщо він обіцяє бути дуже прибутковим. Все повинно бути офіційно, при будь-якій зміні, будь то посади, компанії або інших обставин, відразу потрібно повідомляти до компетентних органів;
— не поширювати нелегальні речовини, препарати та зброю та не здійснювати іншу діяльність, яка пов'язана з подібними предметами;
— не загрожувати цілісності країни, свободі та життю її громадян;
— не порушувати внутрішні правила обраної структури вищої освіти;
— не прострочувати терміни оплати внесків за навчання.

Варто зауважити, що Польща — дуже лояльна європейська країна, яка постійно спрощує закони, що стосуються життя та діяльності на її території іноземців, але також всі її компетентні органи ретельно стежать за дотриманням законів, тому будь-яке грубе порушення призведе до примусового виїзду з держави. До речі, за певні провини можуть не тільки депортувати з РП та виключити з ВНЗ без права поновлення, а й заборонити в'їзд на територію інших країн Європейського Союзу.

За чим ще варто пильно стежити студентам польських освітніх структур?

Оскільки для того, щоб легально жити, вчитися або працювати на польській території потрібна довгострокова віза категорії D, необхідно стежити за терміном її дії. По закінченню першої національної візи, у студентів університетів РП є можливість як продовжити стару або відкрити нову, так і подати документи на отримання Карти Побиту (посвідка на проживання). Останній дозвільний документ зручний тим, що має більш тривалий термін експлуатації, наприклад, перша карта може бути видана на 15 місяців, друга на три роки і т.д. Також потрібно стежити за терміном дії поліса медичного страхування, адже не всі ВНЗ вимагають, щоб він спочатку був відкритий на весь період навчання.

Підсумовуючи, варто зауважити, що, в основному, студентам університетів РП, у першу чергу, не варто здійснювати діяльність, заборонену законодавством. Також, потрібно поважати та дотримуватися внутрішніх правил обраного ВНЗ. У всьому іншому, проблем з життям на польській території під час навчання не повинно виникнути, а якщо все-таки трапилася непередбачена обставина, студенти, що вступають з UP-STUDY, у перші три роки навчання, завжди можуть звернутися за підтримкою до операторів UP-SUPPORT.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини