Як знайти дешеві квитки на автобус в Європу?

5438
Facebook Twitter
Як знайти дешеві квитки на автобус в Європу?

Існує багато мальовничих маршрутів — куди можна дістатися лише на автобусі. У цій статті ми розповімо про те, як знайти дешеві квитки та наведемо приклади кількох популярних маршрутів всередині РП.

Існує багато мальовничих маршрутів — куди можна дістатися лише на автобусі, причому не тільки у межах Польщі, а й в Європу. Відомо, що студенти польських університетів є завзятими мандрівниками, але далеко не всі вважають за краще авіамаршрути. Це й ні до чого, адже до багатьох міст Європи можна дістатися комфортно та з доступною платою, скориставшись послугами великих автобусних лоукостерів. Стаття зацікавить всіх любителів поїздок до незнайомих міст з допомогою використання автобусних переїздів, оскільки ми розповімо про те, як знайти дешеві квитки та наведемо приклади кількох популярних маршрутів всередині РП.

Як знайти доступні квитки на автобус?

Фахівці UP-STUDY підготували кілька порад, які допоможуть знайти дешеві квитки на автобусні сполучення у Польщі та Європі.

  • Регулярно перевіряйте ціни на квитки через різні додатки та сайти, що дозволяють порівнювати вартість послуг різних перевізників. Корисно підписатися на розсилку новин та спостерігати за соціальними мережами окремих автобусних операторів. Вони часто повідомляють про продаж інших пулів рекламних квитків у своїх профілях на Facebook. Інформацію про останні спеціальні пропозиції, зокрема про ексклюзивні акції, доступна тільки підписаним користувачам.
  • Не чекайте останнього моменту. Чим швидше Ви вирішите купити квиток, тим більша ймовірність, що заплатите за нього нижчу ціну. Найдешевші квитки на автобус можна придбати за кілька хвилин до відправлення, але покупка промо-квитка — це свого роду лотерея.

Автобусні перевізники у Польщі

Подорож на міжміських автобусах на даний час дуже популярна серед поляків будь-якої вікової категорії, іноземців, що навчаються у локальних ВНЗ та нерезидентів, котрі перебувають у країні на довгостроковій підставі. Розгалужена мережа міжміських та міжнародних зв'язків дозволяє дістатися до місць, куди можна доїхати поїздом. Завдяки цьому Ви можете легко дістатися на автобусі до більшості міст Польщі та Європи. На додаток до компаній, створених після розпаду PKS, який має давні традиції на польському ринку, автобусні маршрути у Польщі пропонують більш дрібні місцеві перевізники та міжнародні автобусні компанії. Одним з найширших сполучень у РП є PKS Polonus, а також FlixBus — компанія, яка налагодила співпрацю з оператором PolskiBus.com, популярним серед мандрівників, що призвело до остаточного зникнення бренду PolskiBus.com з ринку.

Подорож автобусом до Вроцлава та не тільки

Зі столиці РП, а також великих та дрібних міст, автобусом можна дістатися до багатьох столиць Європи та інших мальовничих куточків. Проте, розглянемо мережу з'єднань на прикладі столиці Силезії — Вроцлава, оскільки це місто дуже популярне своїми рейтинговими вищими навчальними закладами, логістичними компаніями та визначними пам'ятками. Ви можете легко дістатися до більшості місць у західних регіонах Польщі на автобусі. Міжміські автобусні сполучення з великими містами у цій частині країни підтримують, серед іншого, перевізники Polbus PKS, PKS Polonus та FlixBus. Автобуси до Вроцлава, до Ополе та до Познані дуже популярні. Доїхати до цих та багатьох невеликих міст на автобусі можна менш ніж за 10 злотих! Вроцлав також добре пов'язаний з більш великими містами в інших частинах Польщі. Існують сполучення Вроцлав — Варшава пропозиція FlixBus та автобус Polonus, Краків — Вроцлав та Катовіце — Вроцлав, підтримувані FlixBus.

Отже, з великих міст Польщі основні автобусні лоукостери пропонують з'єднання зі столицями всіх країн Європи. Також без проблем можна знайти маршрути у потрібному напрямку всередині країни. Що стосується придбання дешевих квитків, то тут головне вчасно планувати поїздки та відстежувати пропозиції від різних операторів, тоді Ви не тільки відправитесь у потрібному напрямку з комфортом та у бажаний час, але й не переплатите.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини