Як зберегти спогади про студентське життя?

224
Facebook Twitter
Як зберегти спогади про студентське життя?

Навчання — це унікальний період у житті, перш за все передбачає придбання знань та компетенцій, а також незабутні події. Отже, збережімо всі ці моменти за допомогою фотографії.

Навчання — це унікальний період у житті, перш за все передбачає придбання знань та компетенцій, а також незабутні події, можливість заводити друзів на все життя та робити багато божевільних та захоплюючих речей. Особливо барвистим воно буває у тих студентів, які прийняли рішення зробити крок назустріч самостійності та вирушили здобувати освіту за кордоном, наприклад, у Республіці Польща. Через роки Ви з радістю будете повертатися до спогадів про кожен з цих елементів (навіть довгі лекції та сентиментальна подорож викличуть посмішку). Отже, збережімо всі ці моменти за допомогою фотографії. Не залишайте їх на жорсткому диску на самоті — створюйте високоякісні знімки або фотокнигу.

Чому варто видруковувати матеріал, відзнятий за тривалий відрізок часу?

Фотографії, заархівовані на жорсткому диску та ті, котрі переглядаються тільки на екрані комп'ютера, не можуть зрівнятися з враженнями від контакту з високоякісними роздруківками. Фотографії на папері дозволяють переглядати кілька кадрів одночасно, так що, наприклад, Ви можете порівняти, як змінилися друзі з Ваших досліджень. Розміщуючи фотографії в альбомах, можна розташувати їх різними способами, збагатити підписами, коментарями чи анекдотами, а також вставити квитки з музичних фестивалів, розклад занять та інші сувеніри.

Фотокнига дозволить створювати якісні публікації, в яких можна комбінувати фотографії різних розмірів. Ви можете використовувати різні формати, створюючи як невеликі альбоми, так і великі публікації. Все залежить від ідеї. Розділіть історію навчання на семестри або роки.

Створіть невелику фотокнигу з одного події або гумористичну публікацію, яка показує підробку сесії. Навчання — це також божевільні літні екскурсії — фотокнига дозволить повернути спогади.

Такий спосіб збереження враження про отримання освіти дозволить вибрати різні документи та палітурки. Якщо Ви готуєте публікацію, що представляє випускний бал, то можна вибрати трохи більш елегантну форму з уточненнями. Книги з вечірок можуть мати легку та веселу форму. Ви також можете створити фотокнигу у вигляді фотокниги.

Фотоальбом як спосіб зберігати спогади та приємне дозвілля

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що варто збирати спогади, наприклад, у самоклейких альбомах, так званих скрапбукінгах, це стає все більш популярною формою збереження не тільки приємних моментів, але способом проведення вільного часу. Підготуйте відбитки на якісному папері, а потім поставте їх цікавим чином, поєднуючи з різними видами сувенірів (квитки до кінотеатру, вхід у клуби) та субтитрами. Також привабливими є ретро-фотографії, тобто надруковані з характерною рамкою, що відносяться до камер Polaroid. Можна доповнити їх коментарями. Для того, щоб піднести другові такий подарунок, слід доставити його в естетичній коробці. Це цікава ідея — зібрати колекцію фотографій друзів та однокласників, щоб через кілька років Ви могли повернутися зі спогадами до людей, з якими ділилися своїм часом.

Попросіть їх розписатися та написати коротку посвяту на білій суперобкладинці для ретро-фотографій.

Підсумовуючи, підкреслимо, що спогади — дуже важливі, причому не тільки у старості, а й як мотиватор для нових звершень або можливість повернутися подумки до людей та подій, що зігріваються серце. Ще під час навчання, Ви можете прикрасити свою студентську кімнату фотоплатою, яка представить Вашу улюблену фотографію з божевільних вечірок або поїздок на схили або на море. Це, безсумнівно, підкреслить радість у студентському житті, та у важкі моменти, такі як складання важкого іспиту, Ви зможете надихнутися тим, що успішно завершивши заняття, підете у студентську ескападу.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 150-200 євро при вступі у Університет Бізнесу у Вроцлаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 у Університет Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини