Як вступити в Польщу безкоштовно, або економимо по максимуму

6814
Facebook Twitter
Як вступити в Польщу безкоштовно, або економимо по максимуму

Раніше, навчання в закордонних установах вищої освіти було "блакитною мрією", практично, для кожного українця. Тепер, це реальність сьогодення.


Раніше, навчання в закордонних установах вищої освіти було "блакитною мрією", практично, для кожного українця. Тепер, це реальність сьогодення. Можна обрати будь-яку країну Європи, отримати якісний, визнаний диплом, і не заплатити за навчання ні копійки. Польща, як жодна інша держава Європейського Союзу, широко відкриває двері своїх вищих навчальних закладів для абітурієнтів з Українців. Крім поширеної європейської практики вступу на безкоштовне відділення на конкурсній основі, Республіка Польща пропонує, ще кілька вигідних і перспективних варіантів, чому і буде присвячена ця стаття.

Як поступити на безкоштовне навчання в польські ВНЗ?

Якщо абітурієнт поставив собі таке питання — це означає, що він цілеспрямована і прагматична особистість. Тому, при докладанні належних зусиль, реалізувати своє навчання на бюджетній основі не важко, тим більше, що варіантів аж чотири. Розглянемо їх більш детально:

1. Наявність Карти поляка. Це дуже зручне посвідчення, яке підтверджує Вашу приналежність до польського народу, хоча і не прирівнює до громадянина країни. Основною перевагою є можливість вступати в державні університети, на стаціонарне відділення на рівних умовах з резидентами держави.

2. Карта побиту з подальшим оформленням ПМП. Також, дозволяє претендувати на бюджетне місце на рівних з поляками, після оформлення постійного місця проживання.3. На основі загальнодоступного конкурсу. Цей метод давно практикують в Європі, і, завдяки йому тисячі студентів з різних країн світу можуть вчитись у закладах вищої освіти Польщі, і не тільки, без плати на навчання.4. Випускники українських шкіл 9-10 класів можуть їхати на безкоштовне навчання в коледжі та технікуми Польщі. Тут треба бути уважними, гарантована бюджетна освіта виливається в серйозні витрати на супровідні матеріали і послуги.

Як заощадити, вступаючи на платне відділення?

Ситуації бувають різні, не всі хочуть навчатися в помпезних державних університетах, чи немає відповідної спеціальності, а може особисті причини. Ще один важливий момент, українцям, які закінчили публічні вищі навчальні заклади, набагато складніше влаштуватися на роботу, ніж однокурсникам полякам. Так відбувається через те, що такі структури, в першу чергу, турбуються про працевлаштування своїх громадян у вітчизняні компанії. Виходячи з цього факту, абітурієнти з України обирають приватні університети, які просувають випускників на міжнародний ринок праці. Також, може сподобатися ВНЗ, який не має бюджетних місць: "Що робити в таких ситуаціях?". Розглянемо варіанти, які допоможуть знизити плату за навчання або її покрити:

— ексклюзивні знижки. Звертаючись в наші представництва, Ви можете отримати унікальну пропозицію щодо вартості навчання в обраному ВНЗ. Іноді знижка може становити до 50%;— стипендії та гранти. Є можливість брати участь в конкурсі на завоювання матеріальної допомоги, яка здатна покрити частково або повністю Ваші витрати на навчання, і супровідні витрати;— бюджетні місця. Буває, що приватні вищі навчальні заклади, за власною ініціативою, виділяють кілька безкоштовних місць, та визначають умови для їх отримання;— промоутерські акції. Також варіант, який практикується непублічним вищими установами. Пропонують отримати безкоштовний навчальний семестр, або кілька місяців.

Отже, при великому бажанні й старанності, можна зробити своє навчання в університеті зовсім безоплатним. Природно, до кожного варіанту необхідно ретельно та заздалегідь готуватися, але при позитивному результаті, все окупиться сповна. Хочемо зауважити, що Польща пропонує отримання якісного європейського диплома з найнижчою платою за навчання, у всій Європі. І, якщо жоден з перерахованих варіантів для Вас не підійшов, то, цілком можна сплатити повну вартість за комерційне навчання, котра починається від €720.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Останні місця - Вступ на осінь 2024 зі знижкою 50%

Акція 499 євро 250 євро

Вступ на осінь 2024 зі знижкою 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини