Як вступити в Польщу безкоштовно, або економимо по максимуму

6267
Facebook Twitter
Як вступити в Польщу безкоштовно, або економимо по максимуму

Раніше, навчання в закордонних установах вищої освіти було "блакитною мрією", практично, для кожного українця. Тепер, це реальність сьогодення.


Раніше, навчання в закордонних установах вищої освіти було "блакитною мрією", практично, для кожного українця. Тепер, це реальність сьогодення. Можна обрати будь-яку країну Європи, отримати якісний, визнаний диплом, і не заплатити за навчання ні копійки. Польща, як жодна інша держава Європейського Союзу, широко відкриває двері своїх вищих навчальних закладів для абітурієнтів з Українців. Крім поширеної європейської практики вступу на безкоштовне відділення на конкурсній основі, Республіка Польща пропонує, ще кілька вигідних і перспективних варіантів, чому і буде присвячена ця стаття.

Як поступити на безкоштовне навчання в польські ВНЗ?

Якщо абітурієнт поставив собі таке питання — це означає, що він цілеспрямована і прагматична особистість. Тому, при докладанні належних зусиль, реалізувати своє навчання на бюджетній основі не важко, тим більше, що варіантів аж чотири. Розглянемо їх більш детально:

1. Наявність Карти поляка. Це дуже зручне посвідчення, яке підтверджує Вашу приналежність до польського народу, хоча і не прирівнює до громадянина країни. Основною перевагою є можливість вступати в державні університети, на стаціонарне відділення на рівних умовах з резидентами держави.

2. Карта побиту з подальшим оформленням ПМП. Також, дозволяє претендувати на бюджетне місце на рівних з поляками, після оформлення постійного місця проживання.3. На основі загальнодоступного конкурсу. Цей метод давно практикують в Європі, і, завдяки йому тисячі студентів з різних країн світу можуть вчитись у закладах вищої освіти Польщі, і не тільки, без плати на навчання.4. Випускники українських шкіл 9-10 класів можуть їхати на безкоштовне навчання в коледжі та технікуми Польщі. Тут треба бути уважними, гарантована бюджетна освіта виливається в серйозні витрати на супровідні матеріали і послуги.

Як заощадити, вступаючи на платне відділення?

Ситуації бувають різні, не всі хочуть навчатися в помпезних державних університетах, чи немає відповідної спеціальності, а може особисті причини. Ще один важливий момент, українцям, які закінчили публічні вищі навчальні заклади, набагато складніше влаштуватися на роботу, ніж однокурсникам полякам. Так відбувається через те, що такі структури, в першу чергу, турбуються про працевлаштування своїх громадян у вітчизняні компанії. Виходячи з цього факту, абітурієнти з України обирають приватні університети, які просувають випускників на міжнародний ринок праці. Також, може сподобатися ВНЗ, який не має бюджетних місць: "Що робити в таких ситуаціях?". Розглянемо варіанти, які допоможуть знизити плату за навчання або її покрити:

— ексклюзивні знижки. Звертаючись в наші представництва, Ви можете отримати унікальну пропозицію щодо вартості навчання в обраному ВНЗ. Іноді знижка може становити до 50%;— стипендії та гранти. Є можливість брати участь в конкурсі на завоювання матеріальної допомоги, яка здатна покрити частково або повністю Ваші витрати на навчання, і супровідні витрати;— бюджетні місця. Буває, що приватні вищі навчальні заклади, за власною ініціативою, виділяють кілька безкоштовних місць, та визначають умови для їх отримання;— промоутерські акції. Також варіант, який практикується непублічним вищими установами. Пропонують отримати безкоштовний навчальний семестр, або кілька місяців.

Отже, при великому бажанні й старанності, можна зробити своє навчання в університеті зовсім безоплатним. Природно, до кожного варіанту необхідно ретельно та заздалегідь готуватися, але при позитивному результаті, все окупиться сповна. Хочемо зауважити, що Польща пропонує отримання якісного європейського диплома з найнижчою платою за навчання, у всій Європі. І, якщо жоден з перерахованих варіантів для Вас не підійшов, то, цілком можна сплатити повну вартість за комерційне навчання, котра починається від €720.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини