Краще освітнє місто 2018 — Щецин. Безкоштовний вступ на англомовні програми для студентів UP-STUDY

4948
Facebook Twitter
Краще освітнє місто 2018 — Щецин. Безкоштовний вступ на англомовні програми для студентів UP-STUDY

Бажаєте отримувати вищу освіту в Університеті, де поєднують інноваційний підхід до навчання з можливістю проходження практики у фірмах-партнерах ВНЗ таких, як американська корпорація «Yahoo!»?

Бажаєте отримувати вищу освіту в Університеті, де поєднують інноваційний підхід до навчання з можливістю проходження практики у фірмах-партнерах ВНЗ таких, як американська корпорація «Yahoo!», тоді варто звернути Увагу на Щецин, а саме Західнопоморський Університет Бізнесу (ZPSB). Дана освітня структура має великий досвід надання якісних послуг навчання. Сьогодні, ми з Вами розглянемо особливості та перспективи навчання в даному університеті.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ

ВНЗ є найбільшим та найстарішим університетом в Прибалтійській частині Польщі. Сам місто Щецин має дуже вигідне географічне положення, це місто — найбільший порт країни, зовсім близько знаходиться до Берліна та Копенгагена, та має одну з найвищих позицій економічного розвитку, серед міст Польщі. Через своє вигідне розташування, студенти Західнопоморського Університету Бізнесу мають шанс отримувати не тільки першокласну бізнес-освіту та європейські практики, а й сучасні знання у сфері ІТ. Абітурієнти можуть вибрати для себе наступні напрями навчання за доступною ціною:1. МЕНЕДЖМЕНТ. Менеджмент — бакалавр (англійська мова навчання) — 1400 євро/рік; Менеджмент — Магістр (англійська мова навчання) — 1300 євро/рік; Менеджмент — Бакалавр (польська мова навчання) — 4800 злотих/рік.

2. Інформатика: Графічний дизайн — Інженер (польська мова навчання) — 4800 злотих/рік; Розробник комп'ютерних ігор — Інженер (польська мова навчання) — 4800 злотих/рік; Інженер інформаційних систем — Інженер (польська мова навчання) — 4800 злотих/рік; Інженер-розробник мобільних аплікацій — інженер (польська мова навчання) — 4800 злотих/рік.Детальніше: http://up-study.net/uk/universities-in-poland-view/item/91.html

ПЕРСПЕКТИВИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Левова частка студентів у Західнопоморському Університеті Бізнесу в Щецині вчиться на англомовних програмах (особливо студенти з Німеччини, Індії, Китаю та ін.). Англомовне навчання є перспективним, адже в результаті студент отримує диплом англійською мовою, що дає можливість безперешкодно продовжувати освіту або працювати в таких країнах як США, Англії, Нідерландах, Швейцарії тощо, де англійська мова є державною. Вартість навчання англійською мовою в Західнопоморському Університеті Бізнесу в Щецині є однією з найдешевших в Польщі та становить всього лише 1400 євро в рік (наприклад, у Варшаві ціни стартують від 2500-6000 євро в рік), крім того, кожному студенту надається місце в гуртожитку, за зниженою вартістю. Ексклюзивною пропозицією для студентів UP-STUDY в 2018 році є можливість вступу на англомовний напрямок за Безкоштовною програмою. Щасливими власниками приємних бонусів від UP-STUDY стануть перші 5 студентів.

СТИПЕНДІАЛЬНИЙ ГРАНТ НА ​​НАВЧАННЯ В ЗАХІДНОПОМОРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Всі учасники UP-STUDY, які вибирають для вступу Західнопоморський Університет Бізнесу в Щецині, мають ексклюзивний шанс отримати стипендію, котра буде покривати 50% вартості навчання, під час першого року, незалежно від факультету та мови навчання. Детальніше про отримання гранту можна дізнатися в розділі статей на нашому сайті. Нагадаємо, що в 2017 році, в результаті участі та перемоги в стипендіальних конкурсах та олімпіадах, які в Україні ексклюзивно, до свого 10-річчя, організовувала Програма UP-STUDY та ВНЗ-партнери, тридцять учасників Програми UP-STUDY здобули можливість отримати вищу освіту в Польщі на повністю або на частково безкоштовній основі. У 2018 році для своїх абітурієнтів Програма UP-STUDY та ВНЗ-партнери підготували 27 грантів на навчання з 50% знижкою на перший рік навчання.

Завдяки багаторічному досвіду на ринку надання послуг освіти, компанія UP-STUDY завоювала довіру не тільки абітурієнтів та їх батьків, а й нових партнерів. Наш центр польської освіти розширюється та розширює свої горизонти, тому, дані акційні пропозиції, стипендіальні гранти та олімпіади — це продовження традиції, котра вже зародилася, яка дозволяє українським абітурієнтам отримати якісний європейський диплом, по максимально низькій вартості.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини