Як подати документи у кілька ВНЗ Польщі?

6513
Facebook Twitter
Як подати документи у кілька ВНЗ Польщі?

У цій статті ми підготували основні моменти, які потрібно враховувати кандидатам на навчання з України та іншим іноземцям, у яких є охота вступати одразу до кількох університетів Польщі.

Вища освіта — природне продовження навчання після завершення школи для більшості молодих людей. Кожен випускник бажає отримати професію, причому, щоб вона відповідала талантам, мала попит на міжнародному ринку праці, приносила високий дохід та моральне задоволення. А все-таки, не завжди вдається вступити на вподобаний напрямок, оскільки деякі ВНЗ Республіки Польща виставляють пороги у вигляді обмеження кількості студентів у групі, а також прохідного балу для зарахування. У таких обставинах, або слідуючи іншим мотивам, абітурієнти польських університетів приймають рішення вступати одночасно у кілька закладів освіти. Ця практика відома давно, але українцям, які бажають скористатися такою можливістю на польській території, варто знати деякі нюанси. Зважаючи на це, ми підготували основні моменти, які потрібно враховувати кандидатам на навчання з України та іншим іноземцям, у яких є охота вступати одразу до кількох університетів Польщі.

Як проходить реєстрація кандидата на навчання у польському університеті?

Після того, як учень визначився зі спеціальністю та ВНЗ, необхідно слідувати таким рекомендаціям:

  • Вказівка пріоритетності напрямків, котрі цікавлять. Якщо кандидат більш орієнтований на факультет, а не конкретну спеціальність, він може вибрати кілька напрямків, але потрібно вказати у порядку спадання, який йому ближче за все.
  • Завантаження фото. До створеного на платформі облікового запису потрібно завантажити попередньо відскановане фото, яке можна буде надалі використовувати в особовій справі та для студентського ідентифікатора.
  • Внесення вступного внеску. Набір на навчання не буде продовжений, якщо не підкріпити його платою, котра повинна бути внесена на вказаний розрахунковий рахунок. Чим більше обрано напрямків, тим вона вища. Зазвичай, за вибір одного дослідження потрібно внести 60-100 злотих.
  • Очікування кваліфікаційного списку. Тут уже нічого не залежить від кандидата, адже потрібно лише заходити на електронну платформу, щоб дізнатися, чи з'явилося Ваше ім'я у списку прийнятих претендентів.

Якщо Ви прийняли рішення вступати відразу до кількох ВНЗ, все, що потрібно зробити, пройти зазначені вище етапи у кожному з обраних університетів. Зверніть увагу, що плата за набір повинна бути внесена у кожній структурі та у залежності від їх конкретних розцінок, більш того, попри підсумки вступу, вона не буде повернута. Чим більше ВНЗ та напрямів вибере кандидат, тим більше витрат він понесе.

Підсумовуючи, хотілося б поділитися, що у польському закладі одного разу був прецедент, коли кандидат вибрав відразу 33 напрямки, але був зарахований на пріоритетний, зазнавши стільки витрат. Зважаючи на це, є сенс бути більш впевненою людиною, правильно розставити пріоритети. До речі, ті учні українських шкіл, які вирішили вступати з центром польської освіти UP-STUDY, можуть відвідати наші освітні презентації, а також отримати вичерпну інформацію щодо конкретних ВНЗ та спеціальностей. Таким чином, вдасться відразу визначитися, що заощадить час, сили та гроші, адже платити за набір буде потрібно лише за один напрямок. А з гарантією вступу не потрібно буде хвилюватися за придбання статусу студента обраного ВНЗ.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини