Як зібрати документи для вступу в польський ВНЗ?

8289
Facebook Twitter
Як зібрати документи для вступу в польський ВНЗ?

Як би банально це не звучало, але, початок успішної кар'єри кожної людини — це вибір престижного вищого навчального закладу і правильної спеціалізації.


Як би банально це не звучало, але, початок успішної кар'єри кожної людини — це вибір престижного вищого навчального закладу і правильної спеціалізації. Польща — відома на весь світ своїм кваліфікованим і професійним наданням послуг в сфері освіти. Тому, щороку величезна кількість студентів з України прагнуть вступити в кращі польські ВНЗ і отримати європейський диплом. Після того, як абітурієнт визначився з вибором ВНЗ та факультету, саме час подумати про підготовку документів для зарахування.

Процес вступу до ВНЗ Польщі

Система зарахування у вищі навчальні заклади Польщі, на перший погляд, може здатися легкою. Проте, якщо глибше вивчити це питання, то стане ясно, що цей процес має багато нюансів і підводних каменів:

 1. Після того, як Ви визначилися з навчальним закладом/спеціальністю, необхідно, на сайті університету знайти список документів. Для кожної установи свій перелік.
 2. Для більш детальної інформації та правильного порядку подачі документів бажано звернутися за допомогою до представника університету. На сайті є контакти таких співробітників.
 3. Якщо необхідно, то зареєструйтеся в системі IRK. Сплатіть реєстраційний внесок.
 4. Наступний етап — формування, сканування і відправлення документів.
 5. Вступний процес. Навчання на ступінь бакалавра не передбачає вступних іспитів. Державні ВНЗ проводять конкурс — відбір по середньому балу атестата. Приватні ВНЗ ґрунтуються на черговості подачі документів.
 6. В університетах творчого, медичного, архітектурного профілю існують додаткові іспити за напрямками, котрі проходять стаціонарно

Перелік документів для вступу

Зазвичай, документи для зарахування вимагають подавати в білій паперовій теці з прізвищем/ім'ям абітурієнта. В неї входять:

 • анкета студента, заповнена за правилами ВНЗ. Знаходиться на сайті навчальної установи;
 • атестат, його копія. Документ повинен бути переведений в присутності польського присяжного. Також буде потрібно апостиль — зведення про законність атестата;
 • медичний страховий поліс на нещасні випадки;
 • фотографії. Повинні відповідати вимогам: на білому фоні, без куточків. Також потрібно підписати їх (прізвище/ім'я) і вислати в електронній версії;
 • заява про вступ. Форма є на сайті в кадровому відділі;
 • квитанція про оплату реєстраційного внеску;
 • документ, що підтверджує Ваше знання польської мови. Сертифікат про закінчення мовних курсів;
 • ксерокопії закордонного паспорта;
 • додаткові папери: характеристика, грамоти та нагороди.

Переваги оформлення документів в польський ВНЗ з UP-STUDY

Самостійна процедура оформлення відповідних документів для зарахування вимагає організаторських здібностей, знання польської або англійської мов (для уточнення потрібної інформації) і правильних дій. Ці завдання забирають час і виявляються багатьом не до снаги. Стислі терміни оформлення, в які не вкладається абітурієнт, може послужити негативною відповіддю про вступ. Щоб не сталося таких ексцесів, існує компанія UP-STUDY.Ряд перспектив, які відкриваються з нашою програмою, допоможуть полегшити процес вступу. Наші фахівці будуть раді відповісти на всі питання, що цікавлять, допоможуть зібрати і здійснити переклад необхідного пакету документів, забезпечать комфортне навчання/проживання і виступлять посередником між Вами і приймальною комісією. Ми гарантуємо успішний вступ до престижних університетів Польщі.

На закінчення відзначимо, що збір документів до польського ВНЗ досить об'ємна і складна задача. Велика кількість нюансів, які забирають багато часу, можуть зіграти погану роль принести відмову. Тому, ми рекомендуємо віддати весь вступний процес в руки професіоналів і спокійно готуватись до навчання в Польщі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини