Як оптимально дістатися з Польщі до Риги? Чим здивує латвійська столиця?

108
Facebook Twitter
Як оптимально дістатися з Польщі до Риги? Чим здивує латвійська столиця?

Що потрібно студентам різних країн? У даній статті ми розповімо, що подивитися у Ризі, а також як оптимально дістатися з польських міст до цього європейського куточка.

Що потрібно студентам різних країн? Більшості — небагато, якісне навчання, шанс на отримання практичного досвіду під час придбання кваліфікації, додатковий заробіток та можливість безперешкодно та без великих витрат подорожувати незвіданими раніше державами. У студентів (як локальних, так і іноземних) університетів Республіки Польща все це є, та вони вдосталь насолоджуються поїздками за кордон у вихідні дні або на канікули. Дуже часто з метою огляду головних визначних пам'яток, польські студенти приїжджають до латвійської столиці. У даній статті ми розповімо, що подивитися у Ризі, а також як оптимально дістатися з польських міст до цього європейського куточка.

Як провести у Ризі уїк-енд, щоб він запам'ятався надовго?

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що у будь-якому місті світу є чим вразити, особливо якщо це столиці, та Рига не є винятком. Приїхавши сюди на два дні, або на місяць, Ви у будь-якому випадку знайдете заняття до душі. Для початку, варто приділити належну увагу таким примітним місцям:

1. Двір Конвенту. Він став знаменитим після того, як його увічнив у своїй картині Микола Реріх. Навіть якщо Вас складно назвати цінителем мистецтва, варто обов'язково заглянути до цього старовинного дворика, оскільки у ньому витає атмосфера історії, котра ожила.

2. Музей декоративного мистецтва. Навіть сама по собі будівля музею є ексклюзивним експонатом. Що вже говорити про те, що знаходиться

всередині?! Колекції текстилю, керамічних виробів, порцеляни, виробів зі шкіри та дерева, та багато інших творів. можна знайти у цій унікальній скарбниці.

3. Музей арт-нуво. Тут Ви зустрінете ризький югендстиль у всій красі, барельєфи будівлі надають йому витонченості, а статуї химер, маски та дракони чинять справді незабутнє враження.

4. Парк "Аркадія". Красивий парк ландшафтного дизайну у Ризі, він є улюбленим місцем не тільки туристів, але і городян. Струмочки з витонченими містками, невеликі водоспади, тінисті алеї, атмосфера повного єднання з природою не можуть не привертати увагу.

5. Ботанічний сад. Ще одна локація, яку варто відвідати приїжджим натуралістам, адже тут можна побачити унікальні рослини, неймовірні суцвіття та ексклюзивні представники флори з різних куточків світу.

6. Площа Ливів. Невелика та неймовірно затишна площа улестить Ваш погляд та подарує масу вдалих фотопоінтов на тлі кумедних різнокольорових будиночків.

Яким видом транспорту відправитися з Варшави до Риги?

Відстань у майже 670 км можна подолати як автобусом, так і літаком. Деякі найзатятіші мандрівники можуть навіть віддати перевагу блаблакару або автостопу, але тут потрібна жага пригод та попередній досвід. Що стосується поїздки автобусом, варто зауважити, що один з доступних перевізників пропонує здолати відстань з Варшави до Риги з платою у 18 євро. Водночас, авіапереліт обійдеться у 36-100 євро. Однією з головних заповідей недорогих поїздок є придбання квитків на будь-який з видів транспорту — завчасно. У такому випадку, наші експерти рекомендують постійно моніторити сайти компаній лоукостерів, подорож точно не влетить в копієчку, оскільки можна буде підібрати выдповыдну ціну та зручні дати.

На закінчення особливо зауважимо, що у Ризі є багато таких місць, які варто відвідати, відійшовши від стандартної стежки туриста. Навіть звичайна піша прогулянка, на перший погляд непримітними вуличками, може обернутися на справжню пригоду. У будь-яку пору року та при наявності будь-якої кількості матеріальних засобів, у Вас буде можливість насолодитися ризькими пам'ятками та закохатися у невимушену атмосферу латвійської столиці.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини