Як написати вступ до диплома бакалавра, під час навчання в одному з університетів Польщі?

6342
Facebook Twitter
Як написати вступ до диплома бакалавра, під час навчання в одному з університетів Польщі?

Дуже важлива роль у подібному проекті — це початок, тому у статті ми хотіли б поділитися інформацією про те, як написати вступ до BA-дисертації.

Навчання для досягнення будь-якого науково-кваліфікаційного рівня закінчується написанням підсумкової роботи: на бакалавраті — дипломна, на магістратурі — магістерська. Деякі учні польських університетів справляються з цим завданням у спеціально відведений час, інші — беруть академічну відпустку, що теж допустимо під час придбання кваліфікації у Польщі. Канікули — теж хороший час, щоб підігнати дисертацію наприкінці своїх досліджень. Створення більш довгого наукового тексту — непросте завдання та вимагає дотримання багатьох правил та мовної коректності.

Дуже важлива роль у подібному проекті — це початок, тому у статті ми хотіли б поділитися інформацією про те, як написати вступ до BA-дисертації.

Вступ до дипломної роботи, яку зобов'язаний готувати майже кожен студент польського університету

«Вступ» — це початок дипломної роботи, який вводить читача до наступних частин проекту. Він пояснює, у свою чергу, те, про що написано текст, чому така тема була обрана, які джерела використовувалися та т.д. Всупереч поширеній думці, що з хорошого вступу починається весь процес написання даної наукової роботи, це може стати найбільшою помилкою. Найкраще створити «вступ» наприкінці, коли Ви будете впевнені у тому, що вся викладена у ньому інформація повністю стосується проекту.

Бакалаврська робота завжди повинна бути розділеною на частини?

«Вступ» —, як і інші частини дипломної роботи, має бути розділений на частини, в яких автор буде посилатися на конкретні моменти. Починати варто з пояснення назви всього проекту. Якщо робота пов'язана з історичними науками, доречно буде також визначити хронологічну та просторову протяжність змісту. Наступний крок — описати мету та стан дослідження — вони залежать від способу придбання знань. Також варто згадати методологію, тобто методи, які Ви використовували для виконання роботи, наприклад, проведення опитування. У наступній частині «вступу», студентам бакалаврату потрібно розкрити моменти про макет роботи, в якій найкраще підкреслити окремі елементи глав та підрозділів.Наприкінці «введення» також повинна бути коротка інформація про джерела, які використовуються у роботі, тобто, наприклад, про статті та наукові книги, публікації, фрагменти текстів, ілюстрації, словники, енциклопедії, бази даних та інші матеріали. Вступ до BA-дисертації зазвичай має обсяг — 1-2 сторінки стандартизованого машинописного тексту. У разі магістерської або технічної дисертації — це число може збільшитися.

Знання про написання лише «Wstęp» (вступу) саме по собі не дозволить Вам створити всю роботу до кінця Ваших досліджень, оскільки є ще дуже багато важливих аспектів, одним з яких є посилання. Після завершення проекту, інформація про захист дипломної роботи також буде корисна, тому вивчіть її завчасно.

Отже, вступ до дипломної роботи — це важлива частина наукової праці, яка з перших слів повинна зацікавити читача. Багато викладачів рекомендують писати його у самому кінці, тоді він буде максимально точним та інформативним. Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що останнім часом у багатьох польських установах вищої освіти набувають популярності такі способи підтвердження кваліфікації як: індивідуальні проекти, написання наукових коментарів, експертизи та навіть організація показів. Такі методи практично виключають плагіат, а також, що важливо, дозволяють студентам не тільки продемонструвати отримані знання, а й талант.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини