ISAGA 2019 — інформація про конференцію

5051
Facebook Twitter
ISAGA 2019 — інформація про конференцію

Університет Леона Козмінського (Akademia Leona Koźmińскіего) організовує ювілейний 50-й випуск міжнародної конференції ISAGA (Міжнародна Асоціація симулятор та Ігор). Більш детально у нашому огляді!

Університет Леона Козмінського (Akademia Leona Koźmińскіего) організовує ювілейний 50-й випуск міжнародної конференції ISAGA (Міжнародна Асоціація симулятор та Ігор). Тема святкового видання: ігри та симуляції з різних областей протягом останніх п'яти десятиліть. Дану подію варто відвідати локальним та іноземним студентом, спеціальності яких прямо або опосередковано пов'язані з тематикою конференції, оскільки буде шанс почерпнути багато корисних знань, та перейняти досвід бувалих фахівців галузі.

Основна інформація про подію

Конференція ISAGA — це щорічні збори любителів ігор та симуляторів з усього світу. Як і щороку, захід спрямований на зустріч з людьми зі світу ігор, у тому числі з індустрії ігор, фасилітації (розв'язання конфліктів) або ігрового дизайну. Ювілейний випуск стане можливістю вшанувати пам'ять видатних людей, які внесли свій вклад у розробку вищевказаних полів за останні півстоліття. Там будуть ретроспективи або панелі, які відносяться до спадщини спільноти ISAGA. Останні два дні конференції будуть присвячені майбутньому організації.

Кого вдасться зустріти у рамках події?

Серед запрошених спікерів буде шанс почути доповіді проф. д-ра Себастьяна Мейєрла — заступника декана Королівського технологічного інституту, проф. доктора Тошиюки Канеда з Нагойского технологічного

інституту, проф. доктора Іво Венцлера з Університету прикладних наук NHL Stenden University або Енн Коппенс — головного спеціаліста з геймифікація у компанії Gationification у Nation Ltd.

Що таке ISAGA (ИСАГА)?

ISAGA (Міжнародна Асоціація симулятор та Ігор) є однією з найстаріших спільнот у світі, що займаються іграми та симуляціями. Її походження сходить до сімдесятих років. Члени ISAGA володіють великими знаннями та досвідом у розробці та використанні симуляцій, ігр та пов'язаних з ними методів.

На конференції ISAGA зустрічаються три дисципліни: наука, мистецтво та ремесла. Основна увага приділяється систематичній, методологічно правильній оцінці ігрових та імітаційних методів. Конференція зачіпає важливі аспекти естетики та привабливості ігор, а також спрямована на розробку ключових елементів реального дизайну, проведення та сприяння експериментів, пов'язаних з іграми та симуляцією.

ISAGA 2019 Республіці Польща

За 50 років історії щорічна конференція ISAGA була організована у більш ніж 30 країнах, майже на всіх континентах. Цього року видання стане одним з подій, що супроводжують століття встановлення дипломатичних відносин між Польщею та Японією.

Почесними патронами заходу є: Національний центр досліджень та розробок, мер столиці — Варшави, а також міністерство закордонних справ.

Організатор — Центр симуляції, ігор та геймифікація університету Козмінського (CSGG).

Додаткова інформація та реєстрація: http://bit.ly/ISAGA_50_edycja_konferencji_AL.

Короткий огляд програми

П'ятиденний марафон розпочнеться 26.08. 2019 о 8.00 зі старту реєстрації. Після всіх вступних промов, особливу увагу потрібно звернути на заняття зі стимуляції та ігрові треки:

  • Інтерактивний ігровий дизайн для розвитку колективної стійкою критичної інфраструктури.
  • Чи може завіса неуцтва створити консенсус? Якісний аналіз з використанням майданчика для ігор з похованням забруднених відходів.
  • Дизайн та розробка розрахованої на багато користувачів гри «Небезпека лиха від людини».

У перший день, втім, як і у наступні, буде дуже насичена програма. Для уточнення деталей та програми подальших днів, переходите за посиланням: http://www.isaga2019.com/index.php/programme/detailed-programe.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини