Інтернет-банкінг — визначення, вплив на ринок праці Польщі. Які фахівці будуть мати попит?

155
Facebook Twitter
Інтернет-банкінг — визначення, вплив на ринок праці Польщі. Які фахівці будуть мати попит?

Яким чином він може впливати на ринок праці Польщі, якій віддають перевагу українці, а також фахівці, котрі відбулися, які прагнуть працювати з кращими умовами? Розглянемо це у статті.

Форма обслуговування, пропонована банками, що складається з доступу до рахунку за допомогою електронних пристроїв, таких як банкомат, комп'ютер, POS-термінал та телекомунікаційні лінії, включаючи Інтернет і є всім відомим Інтернет-банкінгом. Центральне статистичне управління Республіки Польща дає йому саме таке визначення. Прогрес не стоїть на місці, тому ми стикаємося з таким типом банкінгу практично щодня. Чим електронний банкінг є на практиці? Наявність рахунків у цій формі дає багато можливостей. Ви маєте доступ до матеріальних коштів 24 години на добу. Можна вводити певних одержувачів переказу для прискорення транзакцій, переглядати історію торгових засобів, накопичених на рахунку у будь-який час. Онлайн та мобільний банкінг надають можливості для покупок у валюті, відмінній від національної валюти країни. Яким чином він може впливати на ринок праці Польщі, якій віддають перевагу українці, що бажають вчитися у цій європейській країні з подальшим працевлаштуванням, а також фахівці, котрі відбулися, які прагнуть працювати з кращими умовами? Розглянемо це у статті.

Про що говорять статистичні дані щодо інтернет-банкінгу?

Статистика показує, наскільки важлива роль електронного банкінгу у Польщі. Моніторинг банків за 2018 рік Центрального статистичного управління показав, що на кінець 2018 року, у банків було 17,3 мільйона активних клієнтів. З них 91,7% (15,9 млн.) були приватними особами та 8,3% (1,4 млн.) клієнтами з сектора МСП11. У 2014-2018 роках кількість активних клієнтів BI збільшилася на 28,2%, тоді як середня динаміка склала 106,8.

Польський ринок праці та електронний банкінг

Чи існує загроза для банківських працівників через те, що багато операцій переносяться в Інтернет, иа всі перекази та транзакції на рахунку можуть виконуватися клієнтом автоматично? Зміни у зайнятості були вказані у наведеному раніше рапорті. Це показує, що «зайнятість у банківському секторі Польщі на кінець 2018 року було нижче на 2,7%, ніж роком раніше, та склала 164024 особи. У комерційних банках зайнятість скоротилася на 3,0% та склала 132905 осіб. У кооперативних банках зайнятість скоротилася на 1,0% до 31119 осіб. Серед виділених груп комерційних банків загальна чисельність працівників збільшилася у банках з 100% часткою іноземного капіталу на 2,1%. В інших групах банків відбулося зниження загальної зайнятості. Загальна зайнятість у головному офісі банку збільшилася (на 0,7% більше, ніж роком раніше) та на кінець 2018 року склала 76896 співробітників. У комерційних банках число співробітників у штаб-квартирі збільшилася на 0,8% та на кінець 2018 року склало 62052 особи. Робота у банку, хоча й у менших масштабах, все ж необхідна для належного обслуговування клієнтів. Навіть у тих випадках, коли відбувається збій системи або користувач не може виконати процес. Сама процедура відкриття та закриття рахунків, очевидно підтримувана додатками та веб-сайтами, все ще вимагає прийняття та перевірки людьми у багатьох випадках. Зважаючи на це, якщо Ви вибрали відповідні дослідження в одному з польських університетів, не варто панікувати, професія не є надмірною та має перспективи розвитку. Природно, у такому випадку найкомфортніше почуватися будуть фахівці ІТ, які розробляють, тестують та впроваджують програми та інші інструменти для обслуговування Інтернет-банкінгу.

Отже, фахівці UP-STUDY помічають, що електронний банкінг створює можливість для освоєння нових позицій. Перш за все, фінські компанії у Польщі розвивають технології, які використовуються у банківському секторі. Люди, що мають роботу у сфері електронного банкінгу, також виступають в якості аналітиків, вивчають впроваджені продукти, нові послуги, стежать за останніми тенденціями та інше. З огляду на викладене, немає причин відмовлятися від вибору досліджень даного напрямку з подальшою побудовою успішної кар'єри.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2023 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини