Інтернет-аналітик — де отримати професію у Польщі. Основні посадові характеристики

100
Facebook Twitter
Інтернет-аналітик — де отримати професію у Польщі. Основні посадові характеристики

Чим займається та як чинить співробітник на посаді інтернет-аналітика? Де у Польщі здобути профільну освіту? Ці та інші пов'язані питання ми обговоримо у статті.

За професіями, які передбачають аналіз різних обсягів інформації, — майбутнє. Фахівці з високою кваліфікацією у Польщі, а також інших індустріально розвинених країнах, не мають проблем з працевлаштуванням, а також умовами праці та доходом. Кожне підприємство, яке націлене на розвиток у міжнародному масштабі має у штаті не одного, а цілий підрозділ аналітиків. Веб-аналітика, як один із напрямів, пов'язаних з аналізом великих обсягів даних, необхідна для будь-якого підприємства, де вся або частина бізнесу ведеться на веб-сайтах. Правильно обрана рекламна кампанія та планування стратегії багато у чому залежать від роботи веб-аналітика. Чим займається та як чинить співробітник на такій посаді? Де у Польщі здобути профільну освіту? Ці та інші пов'язані питання ми обговоримо у статті.

Хто такий інтернет-аналітик? Що робить такий співробітник?

Перш за все, він вибирає правильні інструменти для збору/представлення даних та створення звітів. Потім реалізує їх на необхідних сторінках, налаштовує відповідним чином. Завдяки цьому фахівець збирає та аналізує дані — відбирає ті, які представляють цінність для підприємства, а також будуть корисні для отримання конструктивних висновків. Таким чином, це гарантує, що веб-сайт відповідає бізнес-припущенням.

Як стати онлайн-аналітиком та де у Польщі отримати професію?

Це не професія, в якій ми маємо справу з одним кар'єрним шляхом. Стати професіоналом у цьому напрямку допоможе вивчення економіки, математики, статистики та інформатики. Також можна подбати про відповідні знання та практичні можливості, наприклад, познайомившись з програмами або основами створення та функціонування веб-сайтів. Фахівці UP-STUDY запевняють, що найбільше вдасться почерпнути, вибравши один із запропонованих напрямків у таких університетах:

Відповідні професійні схильності тут важливі. Робота аналітика — це зайнятість, велика частина завдань, яких полягає у зборі та обробці даних, через що необхідна здатність логічно мислити та робити висновки, важливі для конкретного бізнесу.

Веб-аналітик — це не просто аналітик даних. Однією з обов'язкових функцій є комунікативність, вміння правильно представляти висновки та рекомендувати види діяльності, корисні для бізнесу. Він повинен робити це таким чином, щоб всі розуміли подальші завдання.

Скільки заробляє інтернет-аналітик у Республіці Польща?

Спеціаліст, який отримав знання та навички роботи на посаді інтернет-аналітика, може знайти роботу в інтерактивному агентстві, маркетинговій/консалтинговій компанії або займатися віддалено, працюючи над різними проєктами. Які будуть завдання аналітика? Наприклад, перевірка того, що рекламні повідомлення доходять до потрібних споживачів у певний час. Збір інформації, в який момент оголошення читаються, сортування, використовуване користувачами, визначення області впливу та інше. Скільки заробляє інтернет-аналітик? Згідно з Національним оглядом винагороди за 2019 рік, середня винагорода аналітика трафіку на веб-сайтах становить 4830 злотих брутто.

Підсумовуючи, варто зауважити, що поки що університети Польщі не пропонують отримання професії інтернет-аналітика, та й в Європі такі пропозиції практично відсутні. Проте, це не повинно зупиняти тих молодих людей, які вирішили будувати кар'єру на цьому полі. Досить здобути освіту у напрямку математики, аналітики, програмування, статистики або економіки, а також придбати деякі м'які навички та мати логічне мислення, та цього буде достатньо, щоб почати роботу у першій компанії. А вже з набуттям досвіду, вдасться розширити діапазон задач та стати конкурентоспроможним фахівцем, який зможе диктувати свої умови зайнятості.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2023 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини