Ідентифікатор студента — зручності та додатки у ВНЗ Польщі

7564
Facebook Twitter
Ідентифікатор студента — зручності та додатки у ВНЗ Польщі

З самого початку навчання, кожен громадянин зобов'язаний використовувати докази ідентичності. У початковій школі, середній школі, технікумі, школі промисловості, закладах вищої освіти, на курсах підвищення кваліфікації — всюди.

З самого початку навчання, кожен громадянин зобов'язаний використовувати докази ідентичності. У початковій школі, середній школі, технікумі, школі промисловості, закладах вищої освіти, на курсах підвищення кваліфікації — всюди. У польських середніх та вищих навчальних закладах воно зветься учнівський ідентифікатор. Однак з часом учень отримує додаткові документи. У віці 18 років ним є посвідчення особи, а в деяких випадках водійське посвідчення. Тим не менш, є ще один сертифікат посвідчення особи, який можна отримати в університеті Республіки Польща — це студентська легітимація.

Що являє собою студентська легітимація?

Це документ, який засвідчує, що Ви маєте статус студента та відвідуєте заняття в університеті стаціонарно. Система його отримання не змінилася, як і в попередні роки навчання в університетах РП, ідентифікатор повинен бути завойований кожен семестр або триместр, щоб зберегти його дійсність. Цей документ можна використовувати в якості посвідчення особи, оскільки він містить Ваше ім'я, дату народження, адресу (для іноземних учнів польських ВНЗ, адресою є та, за якою Ви замельдувались), ідентифікаційний номер студента та т.п. Наявність даного посвідчення у багатьох установах надає безліч можливостей.Легітимація студента польського ВНЗ — це, в першу чергу підтвердження особи, але вона має багато застосувань. Одна з них — можливість використовувати її при проїзді громадським транспортом у кожному конкретному місті Польщі.

Завдяки наявності такого ідентифікатора, Ви можете легко їздити автобусами/трамваями з щомісячним квитком, придбаним зі знижкою у 50%. Студент має право розраховувати на зниження вартості у культурних установах, таких як кінотеатри, театри та навіть зоопарк. Варто дізнатися місця, де є знижки, тому що навіть ряд лабораторій, студентам з чинною легітимацією, пропонують безкоштовне відвідування один раз на тиждень, або можливі інші пільги.

Електронний ідентифікатор та номер студента

Оскільки у всіх студентів польських університетів є доступ до Інтернету, також можливо створювати електронні ідентифікаційні картки учнів ВНЗ. На даний час, для цього використовується платформа USOSweb, яку впровадили та активно використовують більшість університетів РП. Завдяки цьому кожен студент має можливість подивитися, які заняття він відвідує, коли у лекторів є консультації, який графік занять або чи є можливість вибрати заняття фізкультурою з іншою групою.

Індивідуальним номером студента є багатозначний «код», який кожен студент отримує після зарахування до обраної освітньої структури. Він використовується для ідентифікації учня. Також є лектори та інші викладачі, які вимагають, щоб Ви записували ідентифікаційний номер студента на іспитах у підписі.

З викладеної інформації випливає, що студентська легітимація не тільки вкрай потрібна при навчанні у польських установах вищої освіти, вона ще й корисна, оскільки надає різні пільги. Звичайно, не варто забувати, що даний ідентифікатор вимагає постійного підтвердження (кожен семестр або триместр, в залежності від ВНЗ), адже з простроченням цього документа, придбані зі знижкою квитки на транспорт не діють. Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що також потрібно враховувати, що використовувати його з метою економії мають право лише особи, які не досягли 26-річного віку. Проте це дуже приємний бонус до якісної освіти в Польщі.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини