5 грантів на безкоштовне навчання від університету MWSLIT та UP-STUDY

3670
Facebook Twitter
5 грантів на безкоштовне навчання від університету MWSLIT та UP-STUDY

В даній статті ми розкриємо теми, які стосуються грантів на безкоштовне навчання в Польщі, а, зокрема, про програму, засновану UP-STUDY спільно з університетом MWSLIT у Вроцлаві.

Сьогодні, багато українських студентів замислюються про придбання вищої освіти за кордоном. Цьому сприяють ряд причин — якісне навчання за Болонською системою, кваліфіковане викладання представниками різних країн, отримання європейського диплома, з яким, у випускників є всі шанси влаштуватися на високооплачувані посади в міжнародні престижні компанії. Крім того, завдяки стипендіям, конкурсам, грантам — освіта в Республіці Польща стала доступнішою для іноземних студентів. Тому, в даній статті ми розкриємо теми, які стосуються грантів на безкоштовне навчання в Польщі, а, зокрема, про програму, засновану UP-STUDY спільно з університетом MWSLIT у Вроцлаві.

Вступ українських абітурієнтів з UP-STUDY

Центр Польської Освіти UP-STUDY є однією з провідних компаній Україні, яка спеціалізується на допомозі під час вступу до престижних університетів Польщі, та має одинадцятирічний досвід в цій області. UP-STUDY надає гарантований 100% вступ до польського ВНЗ, що Вас цікавить, консультацію кваліфікованих співробітників в процесі зарахування, та підтримку 24/7 студентів під час навчання, безпосередньо, в Польщі.
Також, наша компанія має 26 представництв по всій Україні, 3 представництва в Польщі, в яких Ви більш докладно можете дізнатися всю необхідну інформацію.

Університет MWSLIT у Вроцлаві

Протягом 11 років існування, компанія UP-STUDY відмінно зарекомендувала себе, як надійний партнер. Тому, на даний момент, UP-STUDY співпрацює з 12 відомими університетами Польщі. Одним з таких університетів-партнерів є Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві (MWSLIT). Даний ВНЗ існує з 2001 року та є єдиним приватним польським навчальним закладом, який надає навчання на магістра за спеціальністю Логіст. Після закінчення навчання, випускники MWSLIT отримують два дипломи, які котуються в усьому світі — це польський державний та французький диплом ESIDEC.

Гранти на навчання від університету MWSLIT та UP-STUDY

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві спільно з Центром Польського Освіти UP-STUDY надає 5 грантів на безкоштовне навчання, як іноземним студентам, так і польським.
Проект «Міжнародна дипломна програма в галузі логістики від MWSLIT та UP-STUDY» спрямований на підтримку п'яти студентів магістратури факультету Логістика англійською мовою за допомогою дослідних проектів.
Дана програма фінансується Європейським Союзом. Зокрема, всесвітньою некомерційною організацією, яка займається розвитком талановитої молоді в науково-дослідній галузі — European Fund Knowledge Education Development. В рамках цього гранту студентам буде запропоновано:

— закінчити курси з вивчення польської мови, які, в цілому, становлять 120 годин;
— пройти підготовку до навчального процесу в університеті та введення в курс, відносно системи польської освіти;
— під час навчання на магістра отримати необхідні знання англійською мовою в досліджуваній області, яка буде актуальна та потрібна в даний час;
— отримати консультацію та допомогу відомих закордонних викладачів в реалізації програми міжнародних досліджень;
— вільний доступ до сучасного обладнання, необхідної інформації та архівів в бібліотеці;
— фінансування витрат на проживання — до 300 злотих/місяць.

Претендувати на грант можуть ті студенти, які мають дипломом бакалавра за спеціальністю Логіст, вільно володіє англійською мовою та є учасниками програми UP-STUDY. Співбесіда для охочих отримати цей грант здійснюється в форматі онлайн-тесту. Період приймання заявок студентів буде проводитися з червня по серпень 2018 року.
Підбиваючи підсумки, ми можемо сказати, що гранти для навчання є відмінною можливістю безкоштовно отримати вищу освіту за кордоном для обдарованих студентів з України. Даний грант від MWSLIT та UP-STUDY має ряд переваг для студентів, які хочуть отримати європейський диплом магістра з логістики. Також, в навчальний процес за цим проектом будуть залучені іноземні викладачі з професійним стажем в області логістики.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини