Вроцлав коледжі та університети. Чому варто віддати перевагу?

6312
Facebook Twitter
Вроцлав коледжі та університети. Чому варто віддати перевагу?

Вроцлав — це місто з багатим культурним та освітнім фундаментом, та є одним з великих і старовинних міст Польщі. Через суміш різних культур тут домінує доброзичливе ставлення до іноземців.

Вроцлав — це місто з багатим культурним та освітнім фундаментом, та є одним з великих і старовинних міст Польщі. Через суміш різних культур тут домінує доброзичливе ставлення до іноземців. Як відомо, коледжі та університети, які розташовані у великих містах, більш перспективні, ніж в маленьких. ВНЗ Вроцлава мають якісні програми освіти з відповідними вимогами. Тому і роботодавці віддають перевагу випускникам, які навчалися в мегаполісах. Як і по всій території Польщі, тут діє Болонська система в державних та приватних вищих навчальних закладах. Вищі установи мають різні повноваження та класифікацію: університет, академія, коледж.

Навчання в коледжах і технікумах Вроцлава

Українські абітурієнти, після 9-10 класів можуть отримати середню професійну освіту у вроцлавському коледжі або ліцеї на пільговій і платній основі. Це новий напрямок в навчальному процесі для українських випускників, який має ряд переваг:
— Після закінчення навчання видається документ, що діє у всіх вищих школах Європи і дозволяє без додаткових етапів вступити на потрібний Вам факультет.
— Вступ проводитися без іспитів. Важливий тільки бал атестата (не менше 8) і базові знання польської мови.
— Для всіх, в тому числі і приїжджих, середнє професійне навчання безкоштовне.

Навчання в університетах Вроцлава

До вроцлавських вищих установ висувають високі вимоги выдносно якості освіти. Існують три вищих ступені: бакалавр (два-три роки навчання), магістр (плюс ще два роки навчання) і докторантура. Подивитися перелік популярних ВНЗ Вроцлава можна на сайті UP-STUDY.
Розповімо про декілька пріоритетних ВНЗ:
— Університет Банківської Справи (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu). Популярний приватний заклад, який є лауреатом престижних нагород у фінансовій сфері.
— Вроцлавський Університет менеджменту (Wyższa Szkoła Zarządzania "Edukacja" we Wrocławiu). Кращий профільний ВНЗ на західі Польщі. Один з лідерів з працевлаштування.
— Вроцлавський Університет (Uniwersytet Wrocławski). Випустив дев'ять лауреатів нобелівської премії. Великий вибір факультетів, зараз їх десять.

Перспективи навчання у ВНЗ Вроцлава

— Після завершення навчання у Вас на руках диплом, що цінуються в будь-якій європейській країні.
— Надається можливість створити спільну магістерську роботу з відомими американськими і західноєвропейськими ВНЗ.
— Навчання для студентів з іншої країни проходить польською та англійською мовами і дає можливість поліпшити знання в цих напрямках.
— Швидке працевлаштування та достойна робота після закінчення навчального процесу.
— Велика кількість безкоштовних програм, що дозволяють вступити на бюджет.
— Вартість навчання така ж, як і в Україні, а іноді і дешевше.
— У вільний від навчання час є можливість підробітку.

Коледжі / технікуми або університети? Чому варто віддати перевагу?

Звичайно ж, перевагу віддають інститутам та академіям. Середня освіта не дуже перспективний варіант. Незважаючи на пільгове вивчення курсу, в коледжах студентам потрібно заплатити багато прихованих платежів:
— медичне страхування в NFZ — від $150-$200 в рік.;
— за страховку від нещасних випадків PZU — $200 в рік.;
— придбати підручники і канцелярське приладдя — від $100 до $200 в рік.;
— за харчування та проживання в гуртожитку — $150-$200 в місяць.

Вступити до технікуму або коледжу легше, але навчальний період 4 роки, а переплата буде значною. Тому українцям рекомендуємо довчитися в ПТУ та школах в Україні (2-3 р), а в Польщу поступати вже в державні або приватні вищі навчальні заклади. Приватні вищі школи краще оснащені обладнанням для практичних завдань, тому мають великі можливості розвитку і підвищення професійного рівня.
Крім навчання, Вроцлав — це місце, наповнене можливостями. Зручне розташування дозволяє легко подорожувати Європою. Величезна кількість культурних подій відкриває перспективи до нових знань (семінари і тренінги) та нових знайомств в різних сферах життя.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини