10 державних університетів України з можливістю переходу до польського ВНЗ

8686
Facebook Twitter
10 державних університетів України з можливістю переходу до польського ВНЗ

У статті ми детально розглянемо ті державні освітні установи України, з яких можна здійснити перехід в польські ВНЗ, а також, розповімо про особливості переведення з української структури до університетів Польщі.


Не у всіх абітурієнтів виходить з першого разу зробити такий вибір установи вищої освіти, який задовольнить всі запити. Якщо студент вважає, що в тому університеті, куди він вступив, не виходить реалізувати свій потенціал та отримати ті перспективи, на які була надія — варто міняти ситуацію. Часто, українці остерігаються переводитись до інших вищих навчальних закладів, оскільки просто бояться змін та невідомості. Врахуйте, що університет — це відправна точка, з якої напрямок береться на побудову кар'єри, та, якщо вона не відповідає запитам, варто знайти іншу. У статті ми детально розглянемо ті державні освітні установи України, з яких можна здійснити перехід в польські ВНЗ, а також, розповімо про особливості переведення з української структури до університетів Польщі.

Державні ВНЗ України з можливістю переведення

На жаль, але, на сьогодні, Україна не може конкурувати з жодною європейською країною в питаннях освіти, через те, що за послуги навчання студентів стягується висока плата (на рівні ВНЗ ЄС), але знання та визнання диплома — не відповідають фінансовим вкладенням. Річ не в тому, що викладачі не володіють знаннями, які могли б передати, а в корумпованості системи. Тому, якщо приймається рішення про переведення, варто розуміти, що в польських установах ставлять позитивні оцінки тільки за знання. Розглянемо перелік українських держ.ВНЗ, з яких не складно перевестися:

1. Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

3. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

4. Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут".

5. Національний університет "Львівська політехніка".

6. Національний гірничий університет.

7. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

8. Національний університет біоресурсів та природокористування України.

9. Львівський національний університет імені Івана Франка.

10. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Як виглядає переведення з українського університету в ВНЗ Польщі?

У першу чергу, фахівці UP-STUDY рекомендують прийняти рішення у перші два курси, коли ще різниця між предметами, академічними годинами та кредитами — не значна. Процес, в цьому випадку, може бути навіть без втрати навчального семестру або року. Слід вибрати університет, в якому є відповідна спеціальність, вона повинна бути аналогічна тій, на якій проводилось навчання на Батьківщині. Далі, якщо різниця між предметами не така вже суттєва, можна скласти академічну нестачу, забрати з вітчизняної установи виписку, яка містить всі відомості про пройдені дисципліни, та приступати до навчання у Польщі. Ще одним істотним, для українців, аргументом, на користь переведення є те, що процес можна здійснювати, під час навчального року.

Оскільки, в польських освітніх установах навчальний рік розділений на два семестри, навчатися можна з будь-якого, як тільки всі деталі будуть улагоджені, можна переїжджати в РП та починати вчитися в європейській країні, з можливістю відкриття великих перспектив.

Підсумовуючи, особливо підкреслимо, що вартість освіти в Україні перебуває майже на тому ж рівні, що і в Польщі, але перспективи істотно різні. Європейський диплом, отриманий в РП дозволяє бути конкурентоспроможним на міжнародному ринку праці та працевлаштуватися в кожній із країн ЄС, США, а також, в Канаді та Австралії. Водночас, як, майже кожен диплом українського ВНЗ потребує нострифікації та доведення його кваліфікації.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць 0 грн

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини