HackYeah 2019 — подробиці міждисциплінарного заходу

7407
Facebook Twitter
HackYeah 2019 — подробиці міждисциплінарного заходу

Третє видання найбільшого Хакатона в Європі відбудеться 14-15 вересня у Варшаві. Йдеться про HackYeah! До речі, є можливість отримати один із 30 безкоштовних квитків на цю подію! Подробиці Ви знайдете нижче.

Третє видання найбільшого Хакатона в Європі відбудеться 14-15 вересня у Варшаві. Йдеться про HackYeah! Міждисциплінарний захід, під час якого учасники повинні знайти розв'язання завдань, поставлених перед ними організаторами, доступний всім зацікавленим особам. До речі, є можливість отримати один із 30 безкоштовних квитків на цю подію! Подробиці Ви знайдете нижче.

Чи варто брати участь у HackYeah 2019?

Безперечно! У минулому році захід відбувся у жовтні та зібрав більш ніж 2500 учасників. У його рамках було запропоновано десятки завдань із загальним призовим фондом понад пів мільйона!

На даний момент призовий фонд становить 140 000 злотих, але організатори запевняють, що це ще не кінець. Чергова публікація завдань пройшла 5 серпня.

Якщо Ви зацікавлені в участі, але не маєте команди, це не повинно стати перешкодою! Організатори підготували сервер у Discord, де можна знайти представників груп, котрі вже сформувалися, проконсультуватися з наставниками або поспілкуватися з членами, які братимуть участь в HackYeah! Приєднатися до обговорення, пошуків команди або перегляду оновлень можна, перейшовши за наступним посиланням: https://discord.gg/fa83ryF.

Які завдання учасники вирішуватимуть у рамках події?

Цього року члени сформованих команд зіткнуться з проблемами в області безпеки, навколишнього середовища та комунікацій — це три основні категорії Хакатона поточного випуску. Завдання учасників буде полягати у створенні додатків, програм або пристроїв, що підтримують поліпшення умов життя у рамках цих трьох тем. У кожній з категорій, учасників чекають призи на суму 10 000 злотих.

Крім того, команди можуть взяти участь у завданнях, підготовлених партнерами HackYeah. 5 липня організатори опублікували перший пул завдань у цій категорії. Вони містять:

 1. CTF (командний турнір, в якому учасники намагаються розв’язати якомога більше завдань з категорій, пов'язаних з кібербезпекою), підготовлений польською армією з призовим фондом 30 000 злотих та винятковими матеріальними призами.
 2. ORLEN Mobile (модуль першої допомоги) — завдання створення додатка, що полегшує користувачам пошук станцій, збір балів лояльності та мобільних платежів, де учасники можуть виграти призи на загальну суму 20 000 злотих.
 3. PKN Orlen — чат для внутрішньої комунікації зі співробітниками. Назва говорить сама за себе. Orlen шукає інструмент, який допоможе співробітникам отримувати інформацію у галузі управління персоналом на основі великих баз даних та дозволить взаємодіяти з відділом кадрів (призовий фонд 20 000 злотих).
 4. PKN Orlen — IT Security — у цьому випадку, в учасників є два завдання на вибір. Перше — це інструмент, який збирає та оцінює інформацію про конфігурацію сервера автоматизації та робочої станції з точки зору безпеки. Друге — програмне забезпечення, що оцінює рівень безпеки серверів, станцій управління, та генерує детальний звіт у цій тематиці. У рамках цих завдань можна виграти 20 000 злотих.
 5. Bosch — Оптичний зворотний зв'язок. Завдання — використовувати доступні інструменти та бібліотеки для оброблення зображень та управління приводом Bosch Rexroth для точного позиціювання вала із застосуванням зображення з камери у режимі реального часу. Переможці у цій категорії можуть розраховувати на призи на загальну суму — 20 000 злотих.

Подробиці цих завдань можна знайти за адресою: https://hackyeah.pl/tasks-prizes/.

Вхідні квитки та місце розташування

Захід відбудеться у Ptak Expo у Надажині, недалеко від Варшави. Організатори надають безкоштовний автобус до місця проведення.

Участь у заході платна та становить 49,00 злотих, однак весь пул квитків виділяється фондам, котрі навчають програмувати — School 3.0 та Hearty Foundation!

Повертаємося до питання про безкоштовну участь. Перші 30 осіб, які зареєструються на сайті www.hackyeah2019.evenea.pl з кодом: MP_DLASTUDENTA, отримають можливість брати участь без внесення плати!

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Навчання в Польщі. Вступ 2023"

Пропозиція

Міжнародна освітня презентація в Україні від офіційних представників польських ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини