Зміцнення гривні: Наскільки подешевшала спеціальність «Тестування програмного забезпечення» у Польщі

6325
Facebook Twitter
Зміцнення гривні: Наскільки подешевшала спеціальність «Тестування програмного забезпечення» у Польщі

У запропонованій статті ми розглянемо особливості вивчення спеціальності «Тестування програмного забезпечення», а також обговоримо наскільки вона подешевшала у кращих університетах Польщі.

Вибираючи країну придбання кваліфікації варто враховувати не тільки перспективність професії, а й співвідношення між ціною та якістю освіти, а також вартість супровідних витрат та можливості, які здатний відкрити диплом. Зіставивши всі дані, багато прагматичних українців віддають перевагу університетам Польщі, але є й ті, які сумніваються. Тепер ми розвіємо всю нерішучість. Гривня зміцнила свої позиції на 20%, а це значить, що у РП можна вчитися ще дешевше, ніж, наприклад, у 2019 році. Більш того, завдяки становленню української національної валюти, а також ексклюзивним знижкам від центру UP-STUDY, навчання у цій європейській країні обходиться дешевше, ніж удома. Що стосується напрямку досліджень, великий попит мають фахівці ІТ-індустрії, тому доречно віддати перевагу одній з таких затребуваних професій. Бувалі студенти, а також абітурієнти, які вступили під час попередньої кампанії, позитивно відгукуються про напрямок «Тестування програмного забезпечення», тому розглянемо особливості вивчення даної спеціальності, а також обговоримо наскільки вона подешевшала у кращих університетах Польщі.

«Тестування програмного забезпечення» — що вивчають студенти, та чим займаються фахівці цього профілю

Вибравши даний напрям, студенти польських університетів навчаються методів автоматичного та ручного проведення тестування. Також, вони отримують глибокі знання щодо складання тест-кейсів, розроблення стратегій перевірки кордонів, интерфейсного тестування та методів використання стендових кейсів, Senior Tester'и. Більшість спеціальностей в освітніх установах Польщі пропонуються для досягнення ступеня інженера (три з половиною роки — 7 семестрів), за цей час учні навчитися як простому бета-тестуванню з прийманням через product owner'a, так і метриці CPI/SP. У процесі опанування професією молоді люди вивчають ряд наступних дисциплін:

 • Програмування
 • Програмне забезпечення
 • Комп'ютерні мережі
 • Тестування баз даних
 • Програмування баз даних
 • Бета-тестування
 • Моделі та методології тестування
 • Інтернет-технології
 • Тестування мобільних додатків
 • Тест-кейси та баг-репорти з полями: теорія та практика

За підсумком, після навчання на виході ми маємо фахівця, що займається повним циклом тестування програмного забезпечення, котрий використовує як автоматичні, так і ручні методи зіставлення параметрів. Він спеціалізується на складанні тест-дизайну за допомогою Test Lead/Senior та Tester/Test Designer, тест-кейсів, стратегій, а також, на репорті багів та створенні тестової документації. На поточний момент фахівці у РП можуть розраховувати на такий заробіток: середня заробітна плата становить 7900 злотих та на 3200 злотих вище, ніж середня винагорода у країні.

Наскільки подешевшало навчання на тестувальника ПЗ у кращих польських ВНЗ?

Іноземцям краще вступати до приватних ВНЗ по ряду причин:

 • вони більшою мірою мультинаціональні. Вдасться вчитися не тільки з поляками, а й з представниками багатьох інших країн, наприклад, Академія Вістула, що є за версією «Перспектива» найбільш інтернаціональним ВНЗ країни навчає представників з більш ніж 70 держав;
 • широкі можливості працевлаштування за кордоном. Можна знайти роботу у будь-який індустріально розвинутій країні, адже диплом часто не вимагає підтвердження кваліфікації;
 • є можливість здешевити навчання: вступаючи з UP-STUDY до Академії Вістула, Вроцлавського університету бізнесу, Ольштинського університету або університету банківської справи у Вроцлаві, можна виграти один з 35 гранітів на знижку у розмірі 50% на оплату першого року навчання;
 • вибираючи надійного посередника, можна також отримати ексклюзивні знижки. Наш центр пропонує зниження ціни у розмірі до 300 євро на оплату першого курсу тим студентам, які націлені на один з ВНЗ: Академію Вістула, Вроцлавський університет бізнесу, Ольштинський університет.

Говорячи про професію тестувальника програмного забезпечення, на сьогодні її можна отримати дешевше у таких ВНЗ:

Чи можна вступити до Польщі з гарантією у 100% та не дорого?

Так. Вибираючи центр польської освіти UP-STUDY, Ви не тільки станете студентом університету мрії, але отримаєте повний спектр послуг, серед яких підтримка у розв'язанні візового питання, а також безкоштовний підбір житла, з суттєвою знижкою. Як це зробити? Вибрати одну із запропонованих акцій: «Вступай з другом за пів ціни» або пропозицію для учнів 9-10 класної «Вступ на осінь 2021 всього 5000 грн + Безкоштовний* курс польської мови». Бажаючи отримати лише частину послуг, серед яких участь у розіграші 35 грантів, зарахування до ВНЗ та переклад документів, можна скористатися разовою пропозицією — Швидкий вступ на осінь 2020 року — 2990 грн.

Отже, у зв'язку зі зміцненням гривні на 20% навчання у Польщі вимагає мінімум інтуїцій.

При цьому, польський диплом відкриває двері до будь-якої міжнародної компанії. Якщо вибирати між навчанням на Батьківщині та у Польщі, то, у зв'язку з тим, що плата майже не відрізняється, а часом у РП виходить ще дешевше, вибір на користь європейської кваліфікації — очевидний.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 6990 грн

Отримайте знижку 50% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини