GENESIS Startup — інформація про ініціативу

4715
Facebook Twitter
GENESIS Startup — інформація про ініціативу

Нова програма GENESIS тільки що з'явилася на польській мапі стартапів, в яку почався набір персоналу.

Нова програма GENESIS тільки що з'явилася на польській мапі стартапів, в яку почався набір персоналу. До Startup GENESIS ведеться пошук інноваційних рішень для страхової галузі у чотирьох унікальних областях. Не забудьте перевірити, чи є у Вас шанс приєднатися, тому що можливості та переваги дійсно широкі!

Велику підтримку Startup GENESIS надає Startup Academy, а стратегічний партнер програми — Compensa є частиною Vienna Insurance Group, лідера у галузі страхування у Центральній та Східній Європі. Завдяки об'єднаній силі цих двох організацій у стартаперів буде ряд переваг, які дозволять їм розробляти свої інноваційні рішення. Краща команда також отримає грошовий приз у розмірі 15.000 злотих.

Які проекти шукаються організаторами ініціативи?

GENESIS виділяє чотири шляхи, в яких учасники можуть представити свої ідеї для нових продуктів, послуг, додатків або поліпшення процесів:

1. Сила екосистем — співпраця компаній, не пов'язаних одна з одною комерційними відносинами та здатних запропонувати додаткову цінність одержувачу, часто надаючи комплексні послуги або беручи на себе додаткові дії, які обтяжують клієнта.

2. Створіть товариство — розуміючи дане товариство, його мрії та сстрахи, бренди можуть адаптуватися та пропонувати продукти або послуги, які ідеально відповідають потребам та очікуванням різних

категорій груп. Пропонуючи рішення з урахуванням потреб конкретного товариства, навіть не пов'язаного з основним бізнесом, можна встановити з ним стосунки та завоювати довіру клієнтів.

3. Ставки на здоров'я — на даний час у Польщі майже 2,3 мільйона осіб мають приватну медичну страховку. Тривалий період очікування для зустрічі з фахівцем є одним з основних чинників, що спонукають до придбання такого рішення, але є великі можливості для поліпшення та підвищення цінності для клієнта у цій області.

4. Нові технології у сфері страхування. Інтернет речей, штучний інтелект — це концепції останніх років, які не виходять за рамки газет. Нові технології також можуть бути використані для запобігання негативним явищам та полегшення повсякденного життя людей.

Хто може взяти участь?

Програма призначена для студентів університетів Республіки Польща та випускників, які хочуть розвинути свої бізнес-ідеї та створити стартап, котрий у майбутньому підкорить польський ринок. В окремих варшавських коледжах з 16 квітня по 7 травня відбудуться зустрічі GENESIS Startup Meetup, котрі надихають, в ході яких учасники зможуть отримати знання та мотивацію, та підвищити свої шанси потрапити до GENESIS.

Програма може бути представлена ​​командами від 2 до 5 учасників. Заявки на участь варто надсилати на адресу: www.genesisstartup.pl з 22 квітня по 24 травня 2019 року.

Відібрані стартапи візьмуть участь у серії бізнес-семінарів та індивідуального наставництва з експертами Startup Academy та Compensa. Ця діяльність спрямована на вдосконалення бізнес-ідей та вивчення їх ринкового потенціалу.

Програма завершиться демонстраційним днем, у ході якого учасники представлять свої проекти журі та поборються за призи. На переможця чекає грошовий приз у розмірі 15 000 злотих. Це не кінець переваг, які очікують найкращих стартапів у рамках програми GENESIS, тому що ті, хто має найбільший потенціал, також отримають можливість налагодити довгострокове співробітництво з Compensa. Отримання глобального партнера може стати для них віхою в їх подальшому розвитку та мати більш цінне значення, ніж грошова винагорода.

Що повинен зробити кожен потенційний учасник зі свого боку?

Не соромитися! Якщо Ви хочете дізнатися більше про методологію та світ бізнесу, переймайте знання та досвід лідера страхової галузі та використовуйте їх для створення стартапу, котрий можна розробити у партнерстві з кращими компаніями на ринку. Заповніть форму на www.genesisstartup.pl

Щоб бути у курсі останніх новин, варто підписатися на Genesis Startup Meetup, де Ви будете надихатися до дій, отримувати практичні знання та зможете дізнатися що потрібно зробити, щоб збільшити свої шанси на участь у програмі! www.genesisstartup.pl/meetup/

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини