Гарячі канікули. Чи дійсно вони вигідні для студентів польських ВНЗ та інших громадян РП?

637
Facebook Twitter
Гарячі канікули. Чи дійсно вони вигідні для студентів польських ВНЗ та інших громадян РП?

У статті ми розкриємо всю правду про гарячі путівки з Польщі, які можуть придбати студенти польських університетів та громадяни країни, в останні хвилини перед вильотом.

Є легенди про свята в останню хвилину. На Інтернет-форумах Ви можете прочитати багато історій про казково дешеві подорожі до популярних місць. Невже це так? Чи можна зловити поїздку за кордон за копійки? Як знайти привабливу пропозицію для себе? Ми розкриваємо всю правду про гарячі путівки з Польщі, які можуть придбати студенти польських університетів та громадяни країни, в останні хвилини перед вильотом.

Коли купувати пекучі туристичні поїздки?

Гарячі канікули (тури, поїздки) — це пропозиції, які найчастіше з'являються за кілька днів до вильоту. Зазвичай, — це поїздки, які туристичний офіс не продав або місця, повернуті в останню хвилину. Такі тури можна купити дуже дешево — ціна може бути нижче на 50% у порівнянні зі звичайною пропозицією.

Гарячі тури не з'являються протягом року. У всіх охочих є можливість придбати кращі пропозиції поза сезоном, головним чином навесні (травень/червень), восени (жовтень/листопад) та незадовго до Різдва. Можна також знайти екзотичні канікули на початку року, тоді плата буде у рази нижче, наприклад, Кенія, Китай, Домініканська Республіка за 2500-3500 PLN все включено? Це можливо!

Скільки коштує відпустка за гарячим туром?

Насправді неможливо передбачити, у скільки обійдеться гаряча пропозиція, тому що ціни падають з дня на день, одне можна сказати напевно — це того варте! Вже на початку року, привабливі канікули на Кіпрі з'являються у списку пропозицій за гарячими турами, та їх ціна може впасти до PLN 600 за тиждень. Доступна подорож до Греції? Чому б і ні! Ви заплатите 1000-1200 злотих за людину (з урахуванням перельоту). Гаряча Іспанія або мальовнича Мальта коштує 1000 PLN. Поїздки до Тунісу починаються з 1300 злотих. Для більш детального переліку пропозицій у списку пекучих, перейдіть на сторінку lidl-podroze.pl.

Як купити поїздки в останню хвилину?

Ви починаєте планувати свою відпустку мрії та ставите собі питанням про покупку гарячого туру? Це чудова ідея! Однак, зверніть увагу на кілька важливих речей — завдяки їм, Ваш відпустку безумовно буде успішною:

  1. Перевірте розташування. Хоча пропозиції «на останню хвилину» зазвичай включають поїздки, які просто не продаються туристичним агентством, варто перевірити, де знаходиться готель, та визначте тип об'єкта.
  2. Ознайомитись з відгуками: Інтернет — справжнє джерело знань. Перш ніж вирішити купити поїздку, ознайомтеся з популярними сайтами бронювання та прочитайте думки про об'єкт. Подивіться також на фотографії готелю.
  3. Будьте терплячі: заплановані канікули, упаковані валізи, але ціни поїздки не зменшуються? Зробіть глибокий вдих та почекайте терпляче. Гарячі пропозиції за дійсно низькими цінами можуть з'явитися навіть за 2 дні до вильоту.
  4. Переконайтеся, що Ви розумно плануєте свою відпустку: хоча вихідні «в останню хвилину» неможливо точно спланувати, є деякі закономірності, які можна взяти до уваги. Найпривабливіші пропозиції з'являються на початку року, на початку весни або осені. У розпал сезону не варто розраховувати на обвал цін.

Отже, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що гарячі тури — відмінний варіант для подорожі мрії за дуже низькою ціною, який підійде студентам університетів РП та іншим особам, які бажають істотно заощадити. Однак такі пропозиції регулюються їх власними законами — вони зазвичай включають поїздки до або після сезону та не залишають занадто багато часу для роздумів. Купівля «турів в останню хвилину» — це як грати у покер, необхідно тримати палець на пульсі та вирішувати у потрібний час, що купити. Якщо Ви вирішите почекати трохи довше, можете втратити свою відпустку або... отримаєте ще більшу знижку. Вибір за Вами.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ 2022 + курс польської

Акція 499 євро

Абітурієнти 2022 отримують безкоштовно: вступні послуги, курс польської та супровід у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини