Галопом по Стокгольму на уїк-енд

427
Facebook Twitter
Галопом по Стокгольму на уїк-енд

У даній статті ми розповімо, як найбільш просто та недорого дістатися до Стокгольма, а також розкриємо, які основні примітні місця відвідати, щоб склалося приємне враження від стокгольмського уїк-енду.

Що Ви знаєте про шведську столицю? Швидше за все загальноприйняті факти про те, що це місто розміщене на 14 островах, які є складовою архіпелагу Балтійського моря. Можливо Ви навіть зможете назвати декілька головних визначних пам'яток, але ось студенти університетів Республіки Польща всі достоїнства Стокгольма бачили у натуральному вигляді. Чому? Все тому, що вони можуть вільно переміщатися зоною Шенгену, а також через те, що компанії лоукостер пропонують дуже часто авіаквитки за сміховинними цінами, та подорож на уїк-енд до шведської столиці не відніме багато сил та матеріальних засобів. У даній статті ми розповімо, як найбільш просто та недорого дістатися до Стокгольма, а також розкриємо, які основні примітні місця відвідати, щоб склалося приємне враження від стокгольмського уїк-енду.

Можливі варіанти транспорту для студентів польських університетів, які планують вихідні у Стокгольмі

Як показує практика фахівців центру польської освіти UP-STUDY, найбільш швидким та не особливо витратним видом транспорту, прямуючи з Варшави до столиці Швеції є, як не дивно, літак. Компанії лоукостери іноді підкидають такі варіанти, з якими не зрівнятися ні поїзд, ні автобусні перевезення. У процесі написання цієї статті, наші експерти промоніторили сайти всіх компаній лоукостерів, які здійснюють перельоти, у тому числі й з Польщі, та знайшли пропозицію від Ryanair за 18.5 євро в одну сторону. Дорога у повітрі займає півтори години, та це є дійсно кращий варіант. Інші компанії хоч пропонують і більш високу ціну, від 65 євро, але, водночас обіцяють подорож без пересадок. Варто зауважити, що, розглядаючи проведення вихідних у Стокгольмі польськими студентами, варіант подорожі поїздом або автобусом не

може стати альтернативою, оскільки, крім своєї дорожнечі, вони ще й мають дуже тривалий за часом шлях, що не підходить при наявності 2-х вільних днів.

Чому приділити увагу за вихідні у Стокгольмі?

Серед визначних пам'яток, які необхідно подивитися туристам, обмеженим за часом, варто виділити наступні:

1. Замок Дроттнінгхольм. Серед людей, які бачать його раніше існує переконання, що він є своєрідним мініатюрним Версалем. Власний театр, прекрасний інтер'єр, багате оздоблення внутрішніх кімнат поєднується з чудовими парками, скульптурами та милим озером зовні.

2. Стокгольмське метро. Як би не було це дивно, але це одне з найбільш примітних місць, адже деякі станції є справжнім шедевром. Взагалі схожих станцій немає, адже будівельники не змінювали початковий їх вигляд, а вдосконалювали, оздоблювали та підкреслювали те, що було розкопано.

3. Stockholm Globe Arena. Сферична будівля, призначена для культурного дозвілля, вражає своїм масштабом та формою відвідувачів та тих, хто проходять повз.

4. Хостел «Джамбо Джет». Студенти польських університетів, бажаючи поєднати приємне з корисним вибирають цей унікальний у своєму роді хостел, який розташований прямо у літаку. Краще оздоблення, звичайно, у номері, влаштованому в кабіні пілота. Також там є кімнати бізнес та економ-класу, тому зупинитися тут без шкоди для гаманця може кожен охочий.

Підбиваючи підсумки, хотілося б особливо підкреслити, що навіть огляду цих пам'яток буде досить, щоб захотіти повернутися сюди ще не один раз. Завдяки дешевим квиткам та відсутності потреби дозвільних документів, студенти польських ВНЗ є частими гостями у шведській столиці. Плануючи більш тривале перебування у цьому куточку світу, можна приділити увагу музеям, пам'ятникам та красивим будівлям, яких тут чимало.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини