Energy CEE Day 2019 — конференція у Кракові AGH!

3405
Facebook Twitter
Energy CEE Day 2019 — конференція у Кракові AGH!

Зустріч відбудеться 14-15 травня 2019 року у Кракові, в Університеті науки та техніки AGH С. Сташица (Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie), на вул. Адама Міцкевича 30, корпус А0.

Уже втретє Фонд Університету науки та технологій AGH, Краків, Республіка Польща, запрошує підприємців, вчених та іноземних гостей взяти участь у конференції: «Малопольське воєводство як регіон передового досвіду та нових тенденцій підвищення енергоефективності», організованої у рамках проекту Центрально-Європейського енергетичного форуму — Energy CEE Day 2019. Зустріч відбудеться 14-15 травня 2019 року у Кракові, в Університеті науки та техніки AGH С. Сташица (Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie), на вул. Адама Міцкевича 30, корпус А0.

Захід дасть всім учасника можливість дізнатися про широкий спектр тем в областях енергоефективності, сталого розвитку, термомодернізації, пасивного житла та суміжних областях. У рамках конференції, організатори закликають усіх зацікавлених та небайдужих осіб, попри сферу діяльності, взяти участь в обговореннях, а також у зустрічі підприємців та технологічній поїздці.
Захід реалізується у рамках проекту, співфінансованого з Регіональної операційної програми для Малопольського регіону на 2014-2020 роки, третьої пріоритетної осі «Przedsiębiorcza Małopolska», постанови 3.3 «Інтернаціоналізація Малопольської економіки», постанови 3.3.1 «Економічне просування Малопольська».

Метою проекту є організація серії наукових та ділових конференцій, та створення інтернет-порталу, який дозволить просувати інновації та зміцнить співпрацю між наукою та бізнесом.

Також він (проект) буде сприяти просуванню багатої пропозиції Малопольського регіону в області стійкої енергетики у Польщі та за кордоном, перш за все в області геотермальної енергії, фотовольтаїки та підвищення енергоефективності.
Одержувачами проекту є компанії, які ведуть або планують розвивати діяльність в області широко певної сталої енергетики, включаючи інтелектуальні мережі та накопичувачі енергії, чисті технології перероблення палива, енергоефективність, відновлювані джерела енергії, енергоефективні інтелектуальні будівлі та міста, зареєстровані або ті, котрі працюють у Малопольску.
Заходи, організовані у рамках проекту, будуть адресовані головним чином, сторонам, зацікавленим у:
просуванні їх продуктів та послуг серед представників міжнародних компаній та організацій, які об'єднують галузеві компанії в області стійкої енергетики;
— встановленні контактів з персоналом університету з метою реалізації спільних проектів у галузі досліджень та розробок;
— генерації нових інноваційних ідей;
— придбанні нових знань в області стійкої енергетики;
— інтернаціоналізації своєї діяльності та розширенні контактів на міжнародній арені.Проект відкритий, тому що всі організації та особи, які відповідають критеріям відбору, будуть мати рівний доступ для участі у ньому. Участь у проекті буде безкоштовною як частина допомоги de minimis.
Формальні критерії для компаній, які приймаються для участі у проекті:
належить до сектору ММСП
не працює у виключеній галузі відповідно до форми de minimis
працює у галузі стійкої енергетики або зацікавлена ​​у запуску операцій у цьому напрямку
разом з допомогою вона не буде перевищувати прийнятний рівень de minimis, допомога 200 000 євро, зазначених у регламенті
для компаній, зацікавлених у комерційних переговорах з представниками компаній та іноземних організацій, необхідно буде представити план міжнародних операцій підприємства, який був підготовлений не раніше, ніж за 18 місяців до наймання проекту.
Подробиці заходу та реєстрації: http://energy-forum.eu

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини