Де можна знайти роботу під час навчання у польському університеті?

7000
Facebook Twitter
Де можна знайти роботу під час навчання у польському університеті?

Дана стаття стане цікавою для поточних та потенційних студентів, оскільки ми розповімо про ті напрямки, в яких найбільш ймовірно знайти підробіток, перебуваючи у процесі отримання професії.

Відповідно до думки рекрутерів, сучасні роботодавці сприятливо відносяться до молодих людей, які отримують перший професійний досвід під час навчання. Досвід роботи та навички, такі як вміння взаємодіяти у групі або організовувати свій час, іноді більш цінні, ніж дипломи кількох областей навчання. Не дивно, що все більше студентів, які навчаються у польських та інших європейських університетах вирішують працювати під час навчання. Дана стаття стане цікавою для поточних та потенційних студентів, оскільки ми розповімо про ті напрямки, в яких найбільш ймовірно знайти підробіток, перебуваючи у процесі отримання професії.

Де студенти можуть знайти роботу, та в якій галузі вони можуть рости?

1. Платні стажування для студентів. Багато студентів хочуть почати працювати під час навчання, але крім питань, пов'язаних з гнучкістю графіка або винагородою, також потрібно враховувати адаптацію до специфіки роботи в обраному напрямку. Відповіддю на такі потреби є оплачувані стажування, які зазвичай організовують великі національні та міжнародні підприємства. Наприклад, студенти, які вирішили продовжити кар'єру у LPP SA (https://www.lppsa.com/kariera) — польська швейна компанія, відповідальна за такі бренди, як Reserved, Sinsay, Mohito, House або Cropp, можуть розраховувати на стажування в одному зі штабів (у Гданську чи Кракові). Характер доручених обов'язків залежить від обраного відділу (розділи підтримки стажистів, такі як: ІТ, логістика, облік, організація салонів або підготовка продукту), тому студенти багатьох факультетів можуть розраховувати на успішний набір.

Більшість компаній розміщують інформацію про свої стажування на веб-сайтах або у соціальних мережах. Багато інформації з цього питання можна знайти також у відділеннях кар'єри у будь-якому з університетів РП.
2. Торгівля та мала гастрономія розраховують на студентів. Високий попит на співробітників створюється невеликими підприємствами громадського харчування, які готові прийняти студентів через специфіку своєї роботи. Люди з невеликим професійним досвідом (або відсутністю) в основному зайняті на посадах офіціантів або в якості помічників кухні. Чому варто вибирати цю форму роботи? Перш за все, зарплата доповнюється численними чайовими та приємними бонусами (особливо у ресторанах великих міст), що дозволить трохи поліпшити бюджет на щоденні витрати. По-друге, ресторани — це місця, де є рух весь час. Працюючи у такому середовищі, можна придбати здатність діяти у команді, здатність працювати під тиском часу та можливість заздалегідь планувати заходи. Точно так само справи йдуть у торгівлі. Молоді, енергійні люди фантастично проявляють себе у консультуванні з продажу, а також їм підходять години роботи торгових центрів, що дозволяє їм працювати вдень та у вихідні дні. Великою перевагою такого типу рішення є можливість просування службою — багато студентів починають працювати продавцем, а потім переходять на керівні посади.

3. Агентства з працевлаштування допомагають початківцям. При пошуку підробітку, учні не тільки підтримуються соціальними мережами або пошуковими машинами, а й агентствами з працевлаштування або центрами тимчасового працевлаштування. Використовуючи їх послуги, можна влаштуватися на неповний робочий день, щоб поєднувати роботу з розкладом занять в університеті (багато агентств також пропонують ¼-ставки). У тимчасових робіт також є перевага — деякі вакансії запускаються тільки протягом обмеженого часу, що дозволяє налаштувати роботу, наприклад, до дат екзаменаційних сесій або святкових днів. Більш того, агентства з працевлаштування також полегшують пошук роботи за кордоном, наприклад, на сезон відпусток.Отже, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що для цілеспрямованих студентів університетів Польщі знайти підробіток не складає труднощів. Перший досвід роботи під час навчання є великою перевагою.

Також, завдяки залученню навіть протягом декількох годин на день, можна істотно поліпшити матеріальне становище, а що стосується місць для діяльності, їх безліч у будь-якому напрямку.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Навчання в Польщі 2021-22"

Пропозиція

Міжнародна освітня презентація в Україні від офіційних представників польських ВНЗ

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини