Чи реально відкрити бізнес за кордоном. Як розвивати свою справу у Польщі?

4594
Facebook Twitter
Чи реально відкрити бізнес за кордоном. Як розвивати свою справу у Польщі?

У даній статті ми більш детально розглянемо наскільки реально відкрити бізнес в одній з європейських країн, а також розповімо, чому українці вважають за краще саме ведення справ на території Польщі.

На сьогодні, коли в Україні настільки нестабільні економічні, політичні та соціальні обставини, ті люди, які бажають розпочати свою підприємницьку справу, або повністю перезавантажити створений бізнес, але вже на території однієї з європейських країн, вважають за краще розвиток у Республіці Польща. Такому рішенню є вагомі причини, які прагматичні люди розглядають у першу чергу. Серед них варто відзначити: стабільність економічної ситуації, лояльність законодавства стосовно перебування та діяльності іноземців, рівень податків та інших обов'язкових платежів при відкритті бізнесу. У даній статті ми більш детально розглянемо наскільки реально відкрити бізнес в одній з європейських країн, а також розповімо, чому українці вважають за краще саме ведення справ на території Польщі.

Наскільки можливо українцям почати свою справу у іноземній державі?

На поточний момент, у більшості країн Європи немає перешкод для того, щоб іноземці починали там ведення свого бізнесу. Але, не у всіх державах це вигідно для українців. В даний час, Республіка Польща є найоптимальнішим варіантом, оскільки:
1. Має один з найнижчих рівнів податків серед держав Європейського Союзу — 19%, водночас як, наприклад, Естонія та Угорщина стягують поверх двадцяти відсотків, а Німеччина встановила позначку у 30%.
2. Вимагає невеликих капіталовкладень та стягує незначні у порівнянні з іншими країнами платежі. Таким чином, щоб відкрити Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) для статутного капіталу досить 5000 злотих (у межах 1200 євро), та, що важливо, засоби вносити на рахунок підприємства не завжди потрібно у момент проходження реєстрації.

3. Країна дуже лояльно ставиться до іноземців, вносячи поправки до відповідного закону, який регулює життя та діяльність нерезидентів на території РП, дозволяючи реєструвати свої компанії, а також сприяючи розвитку, пропонуючи оптимальні умови.
Таким чином, Польща стає для українців та інших іноземців з країн СНД тим плацдармом, який на вигідних умовах дозволяє побудувати на своїй території бізнес, зачепившись в європейській країні. Успішно розвиваючись на території РП буде набагато простіше вийти на міжнародний ринок, захопивши там частину своєї ніші.

Як розвиватися у Польщі та які чинники впливають на вибір бізнес-напрямку для старту?

Багато громадян Українці, з метою легальної імміграції в одну з країн Європи, вибирають побудову бізнесу. Найбільш сприятливі умови, як демонструє описана вище інформація, у Польщі, що ще дуже вигідно у локальному та культурному планах.
Для того, щоб правильно підібрати напрямок бізнесу, варто приділити увагу таким факторам, як: локація та регіон, демографічна ситуація, переважна кількість підприємств якого типу розмістилися в обраному Вами місті.
Також варто звернути увагу на поновлення у законах, наприклад, якщо Ви вирішили відкрити свій магазин, то необхідно враховувати заборону на недільну торгівлю.

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що після здобуття вищої освіти в одному з університетів Польщі дуже просто почати бізнес, оскільки отримані знання плюс знання місцевості, мовні навички та вже європейські звички стануть відмінними помічниками на цьому терені.
Отже, українцям у Польщі комфортно та практично не тільки жити, але й навчатися та будувати бізнес. Законодавство, низькі податки та вигідні умови дозволяють розвивати справу будь-якого напрямку. Крім цього, власна справа на території Польщі є відмінним приводом для легальної імміграції до цієї європейської країни.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини