Чи можна весело провести час у Люксембурзі?

117
Facebook Twitter
Чи можна весело провести час у Люксембурзі?

У даній статті ми розповімо, як весело провести час в однойменній столиці Люксембургу, а також висвітлимо головні визначні пам'ятки цього європейського куточка.

Плануючи відпочинок за кордоном, попри те, скільки Вам років, Ви розраховуєте придбати масу вражень, вдалих фотопоінтов, почерпнути натхнення, можливо знайти нові ідеї для професійної сфери діяльності та навіть завести корисні знайомства. Всі ці фактори щодня рухають студентів освітніх структур Республіки Польща планувати вихідні за кордоном. Тим більше на руку грає та обставина, що для перетину кордону з усіма країнами Шенгенської зони не потрібно мати додаткових дозволів. Ще одним позитивним моментом на користь частих подорожей учнів польських ВНЗ є наявність на території Польщі офісів компаній лоукостерів. Відвідавши найближчі столиці, виникає бажання розширити горизонти, та одним з перших міст, які варто відвідати під час таких обставин є Люксембург. У даній статті ми розповімо, як весело провести час в однойменній столиці Люксембургу, а також висвітлимо головні визначні пам'ятки цього європейського куточка.

Чи реально відвідати Люксембург польським студентам у вихідні?

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, якщо Ви не поспішайте та не принципово відвідати цю державу у конкретну дату, тоді є можливість підібрати авіаквиток за максимально низькою вартістю, адже лоукостери час від часу влаштовують розпродаж на різні напрямки. Чому принципово дістатися з Варшави (інших польських міст) до Люксембургу літаком? Річ у тому, що, плануючи відвідати люксембурзьку столицю на уїк-енд, не особливо хочеться витрачати час на тривалий переїзд, адже хочеться максимально встигнути оглянути перли міста. У цьому випадку, переліт — це оптимальний варіант, адже поїздка залізничним транспортом відніме більш ніж 15 годин, а автобусом і того більше, до двадцяти годин. Звичайно, плануючи тур декількома країнами, маючи у своєму розпорядженні велику кількість часу, можна рушити і в таку подорож, але не у тому випадку, коли вільні тільки 2-3 вихідних дні.

Пам'ятки та принади Люксембургу

Зауважимо, що у будь-яку пору року у цій європейській країні можна провести час весело та корисно. Говорячи про користь, мається на увазі, що неперевершені твори мистецтва, архітектура та унікальна атмосфера допоможуть розвинутися як особистості, пізнати для себе щось нове, почерпнути натхнення та набратися сил, адже зміна обставин — вже 50% відпочинку. При первинному відвідуванні, обов'язково приділіть увагу наступним примітним місцям міста:

1. Палац великих герцогів. Це своєрідна візитка міста, яка вражає своєю архітектурою, виконаною у стилі іспанського відродження. На жаль, не всі його перли збереглися до сьогодні, проте, на поточний момент, він виконує функції місця проведення різних офіційних церемоній, аудієнцій та конференцій.

2. Собор Люксембурзькій Богоматері. Ця прекрасна будівля поєднує у собі елементи Готики та Ренесансу.

3. Золота Леді. Фактичний символ люксембурзької держави, цей пам'ятник присвячений жертвам Першої Світової Війни. Маючи більш ніж 20 метрів у висоту, вона є зразком скорботи народу за солдатами.

Підбиваючи підсумки, хотілося б підкреслити, що у Люксембурзі є ще багато місць, які є обов'язковими для відвідувань. Кожна з визначних пам'яток буквально дихає своєю історією, специфічністю та унікальністю. Студентам польських університетів дуже корисно відвідати цю європейську країну, тим більше, що це не створить зайвих проблем та накладок, як у матеріальному плані, так і в плані витрат за часом, якщо вибрати авіапереліт лоукостером.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини