Чи є придбання кваліфікації у польських ВНЗ кращим видом міграції для українців?

701
Facebook Twitter
Чи є придбання кваліфікації у польських ВНЗ кращим видом міграції для українців?

Оскільки багато молодих українців вже зі старших класів замислюються про своє майбутнє, значна частина з них прагнуть здобувати освіту за кордоном. У даній статті ми розглянемо причини імміграції українців до Польщі через навчання.

Оскільки багато молодих українців вже зі старших класів замислюються про своє майбутнє та володіючи інформацією можуть адекватно проаналізувати ситуацію у країні, значна частина з них прагнуть здобувати освіту за кордоном. Чим раніше бажання сформувалося, тим легше знайти шляхи втілення цього у життя. Оскільки у вітчизняних освітніх структурах все ще процвітає корупція, підтасовування результатів під час складання іспитів, а також упереджене ставлення викладачів до студентів, українці віддають перевагу європейським університетам. Найчастіше вибір падає на ВНЗ Республіки Польща, адже легкий вступ у поєднанні з лояльною платою, стають привабливим варіантом для придбання кваліфікації та, як наслідок, простою легальною імміграцією за кордон. У даній статті ми розглянемо причини імміграції українців до Польщі через навчання.

Чим викликане бажання мігрувати до європейських країн для отримання освіти?

Потреба розвиватися у динамічній державі, а також мати стабільний високий дохід та моральне задоволення від роботи — це цілком закономірно для будь-якої свідомої людини. Оскільки наші співвітчизники, які закінчують школу, сумніваються у тому, що цього реально досягти на Батьківщині, вони відправляються до інших країн. Міграція до Польщі з метою придбання вищої освіти є для молодих людей найбільш реальним варіантом. По-перше, є час для оформлення документів та не потрібно сподіватися на третіх осіб, адже все залежить від особистого прагнення та підготовки. По-друге, через те що більша частина університетів Польщі не враховують результати зовнішнього національного оцінювання, вступити не так вже й складно. Також, щоб бути впевненим у результаті при вступі, варто звернутися до кваліфікованих фахівців UP-STUDY, котрі крім зарахування, можуть допомогти у забезпеченні майбутніх учнів польських ВНЗ житлом, надати рекомендації щодо відкриття національної візи та підтримати в інших важливих питаннях.

Чому українські абітурієнти мігрують саме до Польщі?

Центеніали — покоління молодих людей, які народилися після 2000-го року, вже вступають до установ вищої освіти. Це інший тип особистостей, які народилися та виросли у часи вже розвинених технологій, тому у них інші вимоги, потреби та навіть спосіб мислення. Такі молоді люди роблять все завчасно, а маючи необмежений доступ до інформації, вони здатні приймати більш зважені рішення. Таким чином, українці, що підбирають для себе країну навчання, зупиняються на Польщі, оскільки:

  • справедлива плата за навчальний рік поєднується з високим рівнем якості;
  • індивідуальний підхід у приватних ВНЗ сприяє розвитку як особистісних, так і професійних якостей;

  • міжнародні програми обміну студентами доступні та мають широку географію;
  • подорожувати можна всією зоною Шенгену, причому, завдяки лоукостерам, з невеликими витратами;
  • вихід на міжнародний ринок праці — це тільки питання часу та прагнення самого студента.

Підбиваючи підсумки, особливо підкреслимо, що зваживши всі за та проти освіти у різних країнах, українці все частіше приходять до висновку, що найкращим варіантом є університети Польщі. Швидка та безпроблемна міграція за навчанням до міст РП набирає обертів з кожним роком. До слова, після того, як термін першої довгострокової візи підходить до закінчення, можна оформити документ з більш тривалим терміном дії — Карту Побиту, а це ще один варіант зачепитися в європейській країні.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2022 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини