Чи є можливість отримати освіту у напрямку спорту у Польщі?

264
Facebook Twitter
Чи є можливість отримати освіту у напрямку спорту у Польщі?

У наведеній статті ми надамо інформацію щодо того, де вивчати фізичне виховання, яке майбутнє чекає випускників після отримання диплома, та до яких напрямків є доступ у абітурієнтів польських університетів.

Спортивні дослідження — це той напрямок, який можуть відвідувати люди, котрі пов'язують своє майбутнє з різними областями теорії та практики фізичного виховання. Для цього типу спеціалізації у вищих навчальних закладах Республіки Польща найчастіше вибирають людей, які займаються грою у футбол чи практикують інші дисципліни. Проте, кожен може досягти успіху у вивченні спорту. У наведеній нижче статті ми надамо інформацію щодо того, де вивчати фізичне виховання, яке майбутнє чекає випускників після отримання диплома, та до яких напрямків є доступ у локальних та іноземних абітурієнтів польських університетів.

Заняття спортом. Де у Польщі можна отримати відповідний диплом?

Напрями, пов'язані зі спортом, можна знайти в Академії фізичного виховання (Akademii Wychowania Fizycznego), яка має відділення майже в усіх великих містах Польщі. Є також професійні курси та спеціалізації у приватних університетах. Фахівці центру польської освіти UP-STUDY рекомендують абітурієнтам, які бажають віддати перевагу напрямкам, пов'язаним з фізичною культурою, звернути погляди на Ольштинський Університет (Olsztyńska Szkoła Wyższa). Ця установа освіти пропонує навчання за трьома напрямками з платою у 1000 євро за навчальний рік. Кандидати на навчання можуть вибрати одну з наступних спеціальностей:

  • спортивний аніматор для дітей та молоді;
  • спортивний інструктор та відпочинок;
  • вчитель фізкультури.

Навчання на бакалавраті з польською мовою викладання триває 6 семестрів, повних три навчальні роки. Диплом даного ВНЗ високо цінується у своєму секторі.

Щоб вступити до спортивного університету, від абітурієнтів вимагається складання шкільних іспитів з іноземної мови з високим балом. Інші предмети також беруться до уваги, але найбільш важливим є фітнес-тест, який повинен виконувати кожен, хто приєднується до спортивного напрямку.

Робота після отримання диплома у напрямку занять спортом

Заняття спортом дають випускникам великі можливості знайти роботу. Основним прикладом є роль учителя фізкультури на кожному етапі навчання. Проте, ці типи напрямків також дозволяють шукати місце працевлаштування в інших установах спортивної культури, таких як футбольні клуби, фітнес-клуби, спортивні зали та басейни.

Заняття спортом — це не тільки фізична активність, знання структури людського тіла та психології, це також знання про управління організаціями, які займаються керуванням командою з даної дисципліни та виступають на чемпіонатах.

Приклади трендів з майбутнім у спорті

1. Фізичне виховання. Основна область спортивних досліджень. Вона навчає своїх студентів на тренерів та вчителів фізкультури у школах, закладах вищої освіти.

2. Спортивна журналістика. Окрема область, пов'язана зі спортом. Однак, це не вимагає завершення досліджень, пов'язаних з фізичним вихованням. Студентам, які бажають стати спорт-журналістом, досить отримати освіту в одному з ВНЗ на факультеті «Журналістика», це може бути як бізнес-університет, так і будь-який інший, орієнтований на гуманітарні науки.

3. Спортивний менеджмент. Стати експертом у цьому напрямку також можна, отримуючи освіту не у профільному закладі. Управління організацією, яка керує командою дисциплін, є дуже добре оплачуваною роботою.

4. Психологія у спорті. Психологія може бути спортивним майбутнім, тому що багатьом професіоналам, які виступають на чемпіонаті, потрібна психологічна підготовка.

Отже, ті молоді люди, які бажають навчатися у Польщі у напрямку фізичної культури, мають кілька варіантів університетів та спеціальностей на вибір. Також, маючи пристрасть до спорту, але з позиції оглядача, завжди можна займатися спортивною журналістикою або управлінням. Спорт — це покликання, яке можна перетворити у хороший дохід. Але, не маючи пристрасті до нього, не варто вибирати профільні університети, краще віддати перевагу одній з бізнес-спеціальностей, з яких більш зручно перепрофілюватися, у разі зміни пріоритетів.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини