Чи багато українців у польських ВНЗ планують повертатися на Батьківщину для працевлаштування?

8445
Facebook Twitter
Чи багато українців у польських ВНЗ планують повертатися на Батьківщину для працевлаштування?

Що відбувається після отримання диплому? Чи багато хто з дипломованих українців повертаються в Україну для пошуку роботи у рідних пенатах? Про це ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

На сьогодні, в Україні справи з працевлаштуванням йдуть дуже складно. Навіть якщо є потрібні вакансії, заробітна плата настільки не відповідає вимогам потенційних працівників, що вони продовжують підшукувати варіанти в інших державах. Бачачи все це, та, тим самим, уявляючи свої майбутні перспективи, українські абітурієнти обирають придбання кваліфікації за кордоном. Оскільки найкращим варіантом для наших співвітчизників є отримання професії в університетах Республіки Польща, адже там високий рівень якості поєднується зі справедливою платою, вони віддають перевагу одному з польських ВНЗ. Але, що відбувається після отримання диплому? Чи багато хто з дипломованих українців повертаються в Україну для пошуку роботи у рідних пенатах? Про це ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

Чому українців так приваблюють польські освітні структури?

Дуже багато факторів, які залучають українських та інших іноземних абітурієнтів до закладів вищої освіти Польщі. Серед них, фахівці UP-STUDY рекомендують звернути увагу на наступні:

  • справедлива плата за навчальний рік гармонійно поєднується з високим рівнем викладання;
  • обопільні договори з іноземними університетами, а також участь багатьох польських ВНЗ у проектах мобільності студентів — дозволяють учням установ РП вчитися протягом значного часу (місяць, семестр, рік) за кордоном, перейнявши новий досвід та випробувавши інші методики отримання інформації;


Часто українці з польським дипломом повертаються на Батьківщину для працевлаштування?

Тут варто зауважити, що люди, які відправляються в іншу країну, у тому числі і до Польщі, для придбання кваліфікації, цілеспрямовано йдуть до того, щоб влаштуватися на легальних підставах за кордоном. Повертаються студенти лише у кількох випадках: їх очікує побудований раніше батьками бізнес, та вони здобували освіту за кордоном для того, щоб у майбутньому розширювати його та виходити на міжнародний ринок; будь-які інші життєві обставини, які вимагають повного повернення в Україну. В основному, після придбання якісного європейського диплома, наші співвітчизники працевлаштовуються у великі місцеві компанії, або переїжджають до сусідніх Польщі держав, наприклад, до Німеччини, Франції, Бельгії та так далі.

На закінчення, хотілося б особливо підкреслити, що рішення здобувати вищу освіту за кордоном, вже, найчастіше, за замовчуванням має на увазі облаштування на території європейської держави. Дипломовані фахівці повертаються тільки з об'єктивних причин. Як би не було це прикро, але навчання в Польщі — це, для молодих українців, шанс на легальну та безпроблемну міграцію до Європи.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2023 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини