Чи багато українців у польських ВНЗ планують повертатися на Батьківщину для працевлаштування?

6945
Facebook Twitter
Чи багато українців у польських ВНЗ планують повертатися на Батьківщину для працевлаштування?

Що відбувається після отримання диплому? Чи багато хто з дипломованих українців повертаються в Україну для пошуку роботи у рідних пенатах? Про це ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

На сьогодні, в Україні справи з працевлаштуванням йдуть дуже складно. Навіть якщо є потрібні вакансії, заробітна плата настільки не відповідає вимогам потенційних працівників, що вони продовжують підшукувати варіанти в інших державах. Бачачи все це, та, тим самим, уявляючи свої майбутні перспективи, українські абітурієнти обирають придбання кваліфікації за кордоном. Оскільки найкращим варіантом для наших співвітчизників є отримання професії в університетах Республіки Польща, адже там високий рівень якості поєднується зі справедливою платою, вони віддають перевагу одному з польських ВНЗ. Але, що відбувається після отримання диплому? Чи багато хто з дипломованих українців повертаються в Україну для пошуку роботи у рідних пенатах? Про це ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

Чому українців так приваблюють польські освітні структури?

Дуже багато факторів, які залучають українських та інших іноземних абітурієнтів до закладів вищої освіти Польщі. Серед них, фахівці UP-STUDY рекомендують звернути увагу на наступні:

  • справедлива плата за навчальний рік гармонійно поєднується з високим рівнем викладання;
  • обопільні договори з іноземними університетами, а також участь багатьох польських ВНЗ у проектах мобільності студентів — дозволяють учням установ РП вчитися протягом значного часу (місяць, семестр, рік) за кордоном, перейнявши новий досвід та випробувавши інші методики отримання інформації;


Часто українці з польським дипломом повертаються на Батьківщину для працевлаштування?

Тут варто зауважити, що люди, які відправляються в іншу країну, у тому числі і до Польщі, для придбання кваліфікації, цілеспрямовано йдуть до того, щоб влаштуватися на легальних підставах за кордоном. Повертаються студенти лише у кількох випадках: їх очікує побудований раніше батьками бізнес, та вони здобували освіту за кордоном для того, щоб у майбутньому розширювати його та виходити на міжнародний ринок; будь-які інші життєві обставини, які вимагають повного повернення в Україну. В основному, після придбання якісного європейського диплома, наші співвітчизники працевлаштовуються у великі місцеві компанії, або переїжджають до сусідніх Польщі держав, наприклад, до Німеччини, Франції, Бельгії та так далі.

На закінчення, хотілося б особливо підкреслити, що рішення здобувати вищу освіту за кордоном, вже, найчастіше, за замовчуванням має на увазі облаштування на території європейської держави. Дипломовані фахівці повертаються тільки з об'єктивних причин. Як би не було це прикро, але навчання в Польщі — це, для молодих українців, шанс на легальну та безпроблемну міграцію до Європи.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини