Вітаємо на оновленому сайті компанії UP-STUDY. Тепер він став ще зручнішим.

Чи багато українців у польських ВНЗ планують повертатися на Батьківщину для працевлаштування?

6262
Facebook Twitter
Чи багато українців у польських ВНЗ планують повертатися на Батьківщину для працевлаштування?

Що відбувається після отримання диплому? Чи багато хто з дипломованих українців повертаються в Україну для пошуку роботи у рідних пенатах? Про це ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

На сьогодні, в Україні справи з працевлаштуванням йдуть дуже складно. Навіть якщо є потрібні вакансії, заробітна плата настільки не відповідає вимогам потенційних працівників, що вони продовжують підшукувати варіанти в інших державах. Бачачи все це, та, тим самим, уявляючи свої майбутні перспективи, українські абітурієнти обирають придбання кваліфікації за кордоном. Оскільки найкращим варіантом для наших співвітчизників є отримання професії в університетах Республіки Польща, адже там високий рівень якості поєднується зі справедливою платою, вони віддають перевагу одному з польських ВНЗ. Але, що відбувається після отримання диплому? Чи багато хто з дипломованих українців повертаються в Україну для пошуку роботи у рідних пенатах? Про це ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

Чому українців так приваблюють польські освітні структури?

Дуже багато факторів, які залучають українських та інших іноземних абітурієнтів до закладів вищої освіти Польщі. Серед них, фахівці UP-STUDY рекомендують звернути увагу на наступні:

  • справедлива плата за навчальний рік гармонійно поєднується з високим рівнем викладання;
  • обопільні договори з іноземними університетами, а також участь багатьох польських ВНЗ у проектах мобільності студентів — дозволяють учням установ РП вчитися протягом значного часу (місяць, семестр, рік) за кордоном, перейнявши новий досвід та випробувавши інші методики отримання інформації;
  • неупереджене ставлення викладачів до студентів, а також індивідуальний підхід сприяють більш стрімкому розкриттю у кожного учня професійних якостей;
  • інтернаціоналізація більшості установ сприяє розвитку особистості, а також веде до того, що керівництво багатьох університетів стрімко розширюють пропозицію як польськомовних, так і англомовних програм;
  • близьке розташування до України, а також раціональні автобусні маршрути дозволяють не витрачає багато часу та коштів на поїздки додому;
  • відповідність польської освіти стандартам, а спеціальностей — тенденціям глобального ринку праці, дозволяють дипломованим фахівцям вийти на міжнародну арену конкурентоспроможними кадрами.

Часто українці з польським дипломом повертаються на Батьківщину для працевлаштування?

Тут варто зауважити, що люди, які відправляються в іншу країну, у тому числі і до Польщі, для придбання кваліфікації, цілеспрямовано йдуть до того, щоб влаштуватися на легальних підставах за кордоном. Повертаються студенти лише у кількох випадках: їх очікує побудований раніше батьками бізнес, та вони здобували освіту за кордоном для того, щоб у майбутньому розширювати його та виходити на міжнародний ринок; будь-які інші життєві обставини, які вимагають повного повернення в Україну. В основному, після придбання якісного європейського диплома, наші співвітчизники працевлаштовуються у великі місцеві компанії, або переїжджають до сусідніх Польщі держав, наприклад, до Німеччини, Франції, Бельгії та так далі.

На закінчення, хотілося б особливо підкреслити, що рішення здобувати вищу освіту за кордоном, вже, найчастіше, за замовчуванням має на увазі облаштування на території європейської держави. Дипломовані фахівці повертаються тільки з об'єктивних причин. Як би не було це прикро, але навчання в Польщі — це, для молодих українців, шанс на легальну та безпроблемну міграцію до Європи.

Акція, що може Вас зацікавити

Вступ до Польщі "Все Включено" зі знижкою

Акція 499 євро 9990 грн

Гарантований вступ до ВНЗ, курс польської мови та підтримка у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини