Вітаємо на оновленому сайті компанії UP-STUDY. Тепер він став ще зручнішим.

Як часто українці з європейським дипломом працевлаштовуються в університети Києва?

5879
Facebook Twitter
Як часто українці з європейським дипломом працевлаштовуються в університети Києва?

Як часто випускники польських ВНЗ повертаються в Україну з метою пошуку роботи, а також чи охоче їх приймають для викладання в університети Києва ми розповімо у даній статті.

Можливості фахівців з європейським дипломом дійсно безмежні: працевлаштування у країні навчання та будь-якій іншій індустріально розвинутій державі, відкриття власної справи попри локацію, продовження наукової діяльності. Саме вбачаючи такі можливості, українці все частіше вибирають здобуття вищої освіти за кордоном. В основному вибір падає на університети Республіки Польща, оскільки вони надають якісне навчання зі справедливою річною платою. Фахівці з польським дипломом можуть влаштуватися на роботу у будь-якій країні за бажанням, у тому числі й на Батьківщині. Але, як часто випускники польських ВНЗ повертаються в Україну з метою пошуку роботи, а також чи охоче їх приймають для викладання в університети Києва ми розповімо у даній статті.

Що дає навчання в польських ВНЗ?

Вже давно стало зрозуміло, що за якістю українські університети не можуть конкурувати з будь-яким з європейських. В останні роки також стало очевидно, що у питаннях вартості тепер істотних відмінностей немає, то який сенс за ті ж кошти отримувати менший обсяг знань та не мати реальних перспектив на реалізацію трудового та особистого потенціалу. Зважаючи на це, українські абітурієнти віддають перевагу установам вищої освіти Польщі. Отримуючи освіту в одній з польських структур, у студентів під час навчання з'являються такі можливості:
— отримати передові знання в обраній спеціальності;
— завоювати грант або отримати одну/кілька стипендій;
— брати участь у програмах міжнародного обміну студентами;
— мати членство у науковому, дослідному або спортивному клубі;
— бути зайнятим у проектах мобільності;
— пройти стажування у РП або за кордоном;

— відвідувати фестивалі, ярмарки, конференції, форуми та відкриті бізнес-зустрічі;
— набути практичного досвіду на заняттях або під час підробітку у позанавчальний час.

Чи беруть на роботу в університети Києва фахівців з польським дипломом?

Звичайно, вітчизняні університети бажають отримати у штат фахівців, що володіють передовими знаннями та іноземним досвідом. Можна сміливо заявити, що всі підприємства та компанії України позитивно ставляться до таких експертів, крім державних структур. Держустанови, з огляду на те, що працюють за старими правилами та методами, не бажаючи змінюватися, не бачать потреби у знаннях європейських фахівців. Тільки на вищому рівні таке правило не діє. Проте бажання прийняти на роботу дипломованих кадрів з європейською кваліфікацією не означає, що наші співвітчизники, які отримали диплом та знання у Польщі прагнуть працевлаштуватися. Тільки сімейні обставини та щирий патріотизм може змусити повернутися на Батьківщину для працевлаштування. Відсоток таких українців не великий, адже однією з причин навчання у Польщі є можливість легально іммігрувати в європейську країну.

Фахівці UP-STUDY маючи багаторічний досвід у наданні посередницьких послуг для абітурієнтів справедливо помічають, що, найчастіше наші співвітчизники підшукують роботу в РП, відразу після отримання кваліфікації або виїжджають далі за кордон, частіше до Німеччини, Бельгії або Франції. Також великий відсоток українських випускників польських університетів відкривають власну справу в країні навчання, адже це не складний процес, а держава зі свого боку сприяє розвитку.

Отже, українців з європейським дипломом ВНЗ Києва охоче беруть на роботу, але вони не часто претендують на працевлаштування. Проживши у Польщі 3-5 років, які знадобилися для навчання, відчувши всю красу розвитку у цивілізованій та стабільній країні з високим рівнем заробітних плат, мало хто бажає повертатися. Ті, хто хоче вести викладацьку діяльність, вибирають цей терен у ВНЗ закінчення навчання або іншому, але на території Європи.

Акція, що може Вас зацікавити

Швидкий вступ до Польщі

Акція 3490 грн 1500 грн

Для бажаючих вступати самостійно. Отримайте документ про зарахування від ВНЗ та переклад документів

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини