Черга на отримання довгострокової візи в Польщу. Як прискорити процес?

7366
Facebook Twitter
Черга на отримання довгострокової візи в Польщу. Як прискорити процес?

Є кілька структур, через які можна подавати документи для відкриття довгострокового дозволу, в яких різні терміни його видачі, про котрі ми більш детально поговоримо в даній статті.

Прийнявши рішення здобувати вищу освіту в Республіці Польща, варто завчасно подбати про відкриття національної польської візи категорії D. Для тих громадян України, які не розібралися в тонкощах безвізового режиму, особливо підкреслимо, що, плануючи тривалий час перебувати в РП з метою навчання або роботи, без візи не можна обійтися. Безвіз передбачає короткострокове (до трьох місяців) відвідування європейських держав без можливості влаштуватися на роботу. На сьогодні, коли є деякі затримки у видачі закордонних паспортів, потрібно починати процедуру оформлення візи відразу, після отримання зарахування в освітню структуру. Є кілька структур, через які можна подавати документи для відкриття довгострокового дозволу, в яких різні терміни його видачі, про котрі ми більш детально поговоримо в даній статті.

Куди подавати пакет документів на візу?

На сьогодні, студенти можуть подавати документи на отримання довгострокового дозволу на перебування в Польщі відразу після отримання підтвердження зарахування. Пакет необхідних даних можна подавати в дві відповідні інстанції:

Консульство Республіки Польща в Україні;

— Пункт приймання візових анкет (візовий центр).

Варто зауважити, що прискорити процес можна подаючи документи через візовий центр, оскільки, в них більше місць та, відповідно, вільних дат. У Консульстві кількість місць менше в 2-3 рази. Процедура виглядає практично однаково, але різниця все ж є. Кілька років тому можна було оформити візу через акредитовані туристичні фірми, але сьогодні, такі повноваження у них вилучили, адже претендент повинен особисто передавати всі документи та забирати їх самостійно.

Як виглядає процедура подачі документів в обох структурах:

1. Консульство Польщі. На офіційному сайті необхідно вибрати Консульство та вільну дату подачі документів. Заповнити анкету претендента. Роздрукувати заповнену анкету вклеїти в неї фотографію. Докласти належні документи, що залишилися та подати всі в обраний раніше день. Чекати результату.

2. Візовий центр. Оплатити послуги сервісного центру в розмірі 18.5 євро в одному з двох банків: ІДЕА або Кредо. До речі, при оплаті потрібно вказати номер закордонного паспорта, в який буде внесена віза, прізвище та ім'я, а також, контактний номер телефону. Після проплати, з кандидатом зв'яжеться оператор, який підбере зручну та вільну дату. Далі, збирати потрібні документи та подавати їх в призначений час. Не має значення, через яку структуру були відправлені всі дані, в разі відмови є можливість оскаржити результат протягом 15 робочих днів.

Якщо цього не відбулося, результат залишається остаточним. Для того, щоб розуміти, з якої причини сталася відмова, необхідно детально розглянути штамп про відхилення запиту, саме літери та цифри допоможуть прояснити ситуацію. Для того, щоб оформити та подати відповідні дані в належному вигляді, краще звернутися до кваліфікованого помічника, яким є компанія UP-STUDY. Завдяки інформаційній підтримці наших фахівців, кожен студент може бути впевненим у позитивному вирішенні візового питання.

Підбиваючи підсумки, варто зауважити, що прискорити процес отримання довгострокового дозвільного документа можна лише записавшись до візового центру і то в разі, якщо в країні не було великого ажіотажу. Безвіз не звільняє студентів та фахівців з довгостроковим контрактом від отримання національного Шенгену. Крім того, що розглянутий документ дозволяє легально жити та вести свою діяльність в Польщі, також, він відкриває можливість претендувати на Карту Побиту та безперешкодно пересуватися Європою.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини