Будівельна Олімпіада для учнів 11 класів українських шкіл. Отримай можливість вчитися в Польщі безкоштовно

4858
Facebook Twitter
Будівельна Олімпіада для учнів 11 класів українських шкіл. Отримай можливість вчитися в Польщі безкоштовно

Програма UP-STUDY інформує про початок Олімпіади для учнів українських шкіл (11 клас) за напрямом "Будівництво", переможці якої отримають можливість здобути вищу освіту в Польщі абсолютно безкоштовно.

Програма UP-STUDY інформує про початок Олімпіади для учнів українських шкіл (11 клас) за напрямом "Будівництво", переможці якої отримають можливість здобути вищу освіту в Польщі абсолютно безкоштовно протягом усього періоду навчання на отримання інженерної професії "Будівництво", спеціальність "Будівництво доріг, мостів та шляхопроводів". Взяти участь в Олімпіаді може будь-який 11-ти класник, який є випускником школи в 2018 році. Участь в Олімпіаді не зобов'язує вступати до Польщі в разі виграшу та проходить в три етапи, перші два з яких онлайн, тобто Вам не потрібно їхати до Польщі, досить мати комп'ютер та інтернет. Переможці другого етапу будуть запрошені відвідати Вроцлав та вже на місці взяти участь в третьому етапі олімпіади серед кращих з кращих. На сьогодні, напрямок в будівництві доріг, мостів та шляхопроводів є одним з найбільш затребуваних в даній області, тому дана Олімпіада націлена на абітурієнта-випускника української школи, який цікавиться будівництвом, для підтримки розвитку талановитої молоді та надання їй можливості безкоштовного отримання вищої освіти.

Спонсорами Будівельної Олімпіади є чимала кількість провідних компаній та корпорацій, що працюють в сфері Будівництва та Логістики в Європі та світі, а саме: LEONI Kabel, LOGINTRANS, PHU. RITEX, VOLVO, VOS LOGISTICS, PB INTER-SYSTEM SA, та звичайно найбільша будівельна компанія в Європі, яка охоплює 70% ринку девелопменту в країнах ЄС та 20% в США та Великобританії, займається будівництвом найбільших проектів житлової та комерційної нерухомості, а також доріг та мостів — шведська компанія "SKANSKA". До речі саме фірма "SKANSKA" була одним з підрядників у будівництві Всесвітнього торгового центру (вежі-близнюки) в Нью-Йорку (США).

Реєстрація на Будівельну Олімпіаду: goo.gl/cCSaHJ

Олімпіада проходить в три етапи:

Етап №1: до 18 лютого 2018 — Онлайн. Даний етап — це онлайн тест на 15 питань, що стосуються будівельної галузі. У разі, якщо Ви дасте не менш ніж 50% правильних відповідей, будете допущені до Етапу №2. Якщо Ви дасте менш ніж 50% правильних відповідей, то на даному етапі участь в олімпіаді буде завершена.
Етап №2: з 26 лютого 2018 по 25 березня 2018 — Онлайн. До другого етапу будуть допущені 120 кращих студентів за результатами першого етапу. Другий етап буде подібний першому, але складатиметься вже з 20 більш складних питань, що відносяться до галузі будівництва. 60 студентів, які наберуть найбільшу кількість балів за результатами другого етапу, будуть допущені до етапу номер три.
Етап №3: ФІНАЛ 6 квітня 2018 — буде проходити у Вроцлаві на базі Університету Логістики та Транспорту. Полягатиме у вирішенні проблемного питання та знаходженню креативного, конструктивного шляху виконання завдання.

Церемонія вручення нагород: 04 Травня 2018

Нагороди, підготовлені Університетом Логістики та Транспорту для переможців, виглядають наступним чином:
1. Перше місце: повністю безкоштовне навчання в Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві на факультеті "Будівництво". Участь в міжнародних конференціях провідних будівельних компаній протягом першого року навчання, а також набір сувенірів з символікою ВНЗ: футболка, кубок для напоїв, блокнот тощо.
2. Друге місце: безкоштовний перший рік навчання в Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві на факультеті "Будівництво", планшет та набір сувенірів з символікою ВНЗ: футболка, кубок для напоїв, блокнот тощо.
3. Третє місце: безкоштовний перший семестр навчання в Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві на факультеті "Будівництво" та набір сувенірів з символікою ВНЗ: футболка, кубок для напоїв, блокнот тощо.

Додатково, кожен переможець отримає сувенірні подарунки від патронатів Олімпіади, компаній: INTER-SYSTEM та SKANSKA. Для того, щоб взяти участь в Олімпіаді за напрямом "Будівництво", Вам необхідно перейти за посиланням, зареєструватися онлайн та отримати link доступу до сторінки Олімпіади.

Важливо! В Олімпіаді можуть брати участь всі одинадцятикласники та студенти технікумів, участь в Олімпіаді не зобов'язує подавати документи для вступу до Польщі, кожен може випробувати свої шанси на перемогу.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини