Будівництво. Огляд і рейтинг спеціальності

12365
Facebook Twitter
Будівництво. Огляд і рейтинг спеціальності

Професія будівельника, слушно, вважається одним з найдавніших ремесел світу. Навички та знання цієї спеціальності передавалися з покоління в покоління, та зберігалися в секреті.

Професія будівельника, слушно, вважається одним з найдавніших ремесел світу. Навички та знання цієї спеціальності передавалися з покоління в покоління, та зберігалися в секреті. Деякі споруди минулого були настільки міцні, що залишилися дотепер, та є архітектурними пам'ятками. Завдяки цій професії виникли споруди, без яких, на даний момент, не може уявити своє життя жодна сучасна людина. Праця будівельника має високу цінність й зараз. Якщо раніше цей вид діяльності існував суто тільки для будівництва житлових будинків, то сьогодні, в інноваційному світі, діапазон роботи будівельника значно збільшився. Нині — це і збереження, реставрація, спорудження за кресленнями архітектора будь-яких будівельних об'єктів, пошук необхідного матеріалу для зведення будівель, та його внутрішнього оформлення, створення комфортних споруд для відпочинку, покупок, пізнавальних цілей людей. Також, ця професія має ряд переваг, особливостей, нюансів, про які ми поговоримо в даній статті.

Можливості спеціальності будівництво

Перш за все, необхідно врахувати, що професія будівельника — це фізична робота, яка вимагає відмінного рівня витривалості, та здоров'я. Однак, якщо Ви не боїтеся важкої праці, яка принесе користь суспільству, а також визначилися з вибором професійної діяльності саме в цій сфері, то ми ознайомимо Вас з основним переліком перспектив професії будівельник:1. Високий попит та зарплата будівельника. На сьогодні, у зв'язку з активним розвитком будівництва, світовий рейтинг популярності даного ремесла становить 87%, що дозволяє без зусиль знайти собі стабільну високооплачувану роботу до душі, в будівельній галузі.2. Професійний розвиток. Широкий діапазон спеціальностей будівельної справи та напрацювання досвіду, прямо пропорційне зростанню і підвищенню по кар'єрних сходах, що не може не радувати представників цієї галузі.

3. Можливість роботи на себе. Як показує практика, багато працівників будівельної сфери, після напрацювання досвіду та вивченню всіх підводних каменів професії, відкривають власний бізнес: будівельну організацію з надання різних послуг, або будівельні магазини.

Особливості та предмети для вивчення спеціальності будівництва

Будівельний факультет є суто технічним факультетом. Випускники, які отримали вищу освіту в сфері будівництво, займають керівні посади, починаючи від виконробів і вище, в будівельних, або архітектурних компаніях. Студенти навчаються створенню та читанню технічних креслень, вивчають будівельне право та охорону праці, вивчають структури будівельних матеріалів, освоюють будівельні техніки та прикладні технології, а також отримують навички роботи з програмним забезпеченням для проектування. Надалі, на такого фахівця лягає відповідальність контролю якості робіт та будівельних процесів, дотримання норм безпеки, керівництво всіма етапами будівництва.

Головним у виборі абітурієнтом будівельного напрямку є необхідність визначитися з відповідною спеціальністю для вивчення та майбутнього кар'єрного росту в ній. У ВНЗ Польщі викладають такі дисципліни, для даної спеціальності:

 • технології будівництва;
 • охорона праці;
 • матеріалознавство;
 • геомеханіка;
 • керування бізнесом;
 • будівельна техніка;
 • структурний аналіз;
 • будівельне право;
 • технічне креслення;
 • прикладні технології;
 • структурна інженерія.

Кращі будівельні інститути Польщі

Якщо Вас цікавить будівельна сфера, як вид діяльності, в якій хочете розвиватися, рости та просуватися по кар'єрних сходах, то Вам доведеться закінчити спеціалізований вищий навчальний закладу: здобути необхідні знання та навички, отримати диплом для подальшої роботи в даній галузі. Основними перевагами навчання у ВНЗ польської держави є здобуття якісної освіти за Болонською системою та європейського диплома, який відкриває можливість працевлаштування на високооплачувані посади західних країн, і не тільки. Також, для Вашої зручності польська освіта пропонує різні форми навчання: стаціонарне, заочне, індивідуальне, вечірнє. Отримати певний багаж знань, для роботи будівельника, Ви можете в одному з кращих університетів Польщі, що спеціалізуються в цій сфері. Престижні ВНЗ, які надають навчання на будівельному факультеті:

1. Вроцлавська Політехніка — 2500 євро.

2. Академія Фінансів та Бізнесу Вістула — 1450 євро (навчання англійською 3000 євро).

Виходячи з отриманої інформації, ми можемо зробити висновки, що будівельник — це професія минулого, сьогодення та майбутнього. Тому, представники будівельної сфери стабільно користуються популярністю на ринку праці. Крім того, європейський диплом, який Ви можете отримати в польських вищих навчальних закладах, відкриває можливість виходу на трудові терени країн Європи, що зробить Вас конкурентоспроможним працівником. Якщо Ви — терпляча, відповідальна людина з технічним складом розуму, та Вам притаманна здатність роботи в команді, то ця професія для Вас.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний вступ до Польщі на осінь 2024 - Лише 5 місць

Акція 499 євро 0 євро

Гарантоване зарахування до університету, безкоштовний підбір житла та курс польської. Доступно лише 5 місць!

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини