Брендовий шопінг в Польщі. Де шукати стокові магазини?

8022
Facebook Twitter
Брендовий шопінг в Польщі. Де шукати стокові магазини?

Стаття буде цікава через те, що ми розповімо, де шукати стокові магазини у Варшаві, на які польські бренди обов'язково потрібно звернути увагу та які торгові марки можна знайти в цій європейській країні.

Більшість людей мислять стереотипами, та, якщо сказати словосполучення «брендовий шопінг», то, в основному, на розум прийде Італія, Франція, але ніяк не Республіка Польща, а даремно. Багато чули про якість польського вищої освіти, про красу тамтешніх будинків, деякі знають, що в подарунок з РП можна привезти вироби з бурштину та срібла. Тепер запам'ятайте, в Польщі, як в більшості європейських країн, можна не тільки пополювати на істотні знижки, але й придбати речі як знаменитих західних брендів, так і польських майстрів, та торгових марок. Стаття буде цікава для всіх іноземців, які тимчасово проживають або планують відвідати РП через те, що ми розповімо, де шукати стокові магазини у Варшаві, на які польські бренди обов'язково потрібно звернути увагу та які торгові марки можна знайти в цій європейській країні.

Що таке аутлети та де їх шукати?

Шопінг у Польській Республіці приваблює не тільки українців, росіян, білорусів, а й іноземців із західних держав, бо, не дивлячись на те, що це європейська країна, ціни на одяг, взуття та аксесуари — значно нижче. Брендовий одяг можна знайти всюди: у великих гіпермаркетах, супермаркетах, торгових центрах, спеціалізованих магазинах. Але, щоб вибір був максимально широкий, а ціни — найнижчими, потрібно планувати шопінг в аутлетах. В РП аутлетами (стоками) називають великі магазини, які пропонують широкий вибір одягу, взуття та інших речей відомих брендів, з істотними знижками. Розташовані вони, в основному, на околиці або за межею великих міст. Найчастіше, в таких стокових магазинах влаштовують розпродаж колекцій минулих сезонів (минулого та позаминулого року), тому, потрібно витратити чимало часу, на пошук відповідного розміру.

Якщо в одному торговому приміщенні представлено кілька брендів їх називають аутлет-центрами. У столиці Польщі, якщо Ви любите отоварюватися в таких магазинах, варто відвідати наступні Outlet Center: Fashion House Аутлет центр, Factory markowa moda, Factory 2.

Знамениті польські бренди

Вирушаючи на шопінг в РП, можна розраховувати не тільки на придбання таких відомих брендів як: Zara, ECCO, Wojas, CCC, Kari, Mango, H[&]M, New Yorker та інших, не менш якісних та популярних. Було б доречно придивитися й до вітчизняних виробників:
1. Bohoboco. Красиві та чисті лінії, практично відсутність принтів, з великим акцентом на кольорі та особливості крою — ось за якими параметрами можна впізнати одяг цієї марки. Спідниці, блузи та, особливо, сукні, полюбилися не тільки полькам-модницям, але й європейським жінкам.
2. Batycki. Сумки, клатчі, рюкзаки та гаманці — всі ці аксесуари відрізняються гармонійністю внутрішньої обробки та зовнішньої композиції. Марка не часто випускає новинки та оновлює модельний ряд, але, вже має безліч шанувальників, бо поєднує приємні форми, гарний бурштиновий логотип, яскраву підкладку з доступною вартістю та високою якістю.

3. Loft 37. Все просто, на сайті компанії, з допомогою конструктора створюєте взуття на свій смак, та, по приїзду до Варшави, забираєте пару, яка підготовлена ​​спеціально для Вас.
4. Jacek Byczewski. Дизайн цих ювелірних прикрас вражає своєю неоднозначністю: ніжні камені поєднуються з грубими формами металу, шорсткість однієї ланки, з ідеальною гладкістю іншого. Загалом, контраст проглядається в усьому, але, від цього тільки ще більше виникає бажання прикупити щось для себе.Підбиваючи підсумки, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що на польській території можна не тільки купити багато речей відомих торгових марок, а й істотно заощадити. Не обов'язково для повноцінного шопінгу потрібно чекати періоду знижок, наприклад, різдвяних, можна добре отоваритися в аутлетах. Головне — варто підготуватися до відвідування такого центру заздалегідь: скласти список необхідних покупок та бажаних брендів, взяти гаманець та паспорт, ну і прихопити подругу, для критичної оцінки відібраних речей.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини