Божевільна кількість подарунків на Різдвяному ринку у Вроцлаві

6516
Facebook Twitter
Божевільна кількість подарунків на Різдвяному ринку у Вроцлаві

Свята не за горами. На Xmas Market, де буде розміщено не менш ніж півтори сотні представників мікро- та малих підприємств, а також приватних підприємців, Ви зумієте відшукати унікальні подарунки!

Свята не за горами, більшість людей думають про подарунки для коханих завчасно. Що купити мамі, братові, чоловікові та дітям? Щорічно одна й та ж дилема, а немає бажання дублювати презенти. Не потрібно хвилюватися, є люди, готові прийти на допомогу, яким подобається дивувати інших та робити їх щасливими. Плануємо покупки разом, наприклад, 14-15 грудня 2019 року у Hala IASE по вул. Виставова 1 (Wystawowa) у столиці Силезії — Вроцлаві, Республіка Польща. Саме тут на Xmas Market, де буде розміщено не менш ніж півтори сотні представників мікро- та малих підприємств, а також приватних підприємців, Ви зумієте відшукати унікальні подарунки!

Єдиний унікальний ярмарок подарунків

Дехто вважає, що не варто залишати різдвяні покупки на останню хвилину, особливо коли мова йде про різдвяні подарунки. У разі добросовісного Xmas Market — це інше. Під час заходу вдасться отримати порцію натхнення на покупку унікальних, оригінальних та доступних (що важливо у наш час) різдвяних подарунків. Ви знайдете кращі презенти для кожного члена сім'ї, як і для себе.

Багато працюючи протягом року, під Різдво потіште себе

Чари Різдва змушують нас думати про близьких, та багато хто рідко думає про себе та свої потреби. Зрештою — Ви теж заслуговуєте подарунка! На Xmas Market можна робити покупки, що відрізняються високою якістю та справедливими цінами, тому варто подбати про себе,

наприклад, купивши натуральні креми, шампуні та інші предмети щоденного використання, необхідні для підтримки тонусу шкіри та інших ділянок тіла! З величезної кількості різних товарів, наборів та подарунків, Ви напевно знайдете цей унікальний подарунок для себе! Після вдалих покупок загорніть його у декоративний папір та сховайте під ялинку.

Польські подарунки — найкращі в Європі

Купуючи на Xmas Market, можна бути впевненими, що Ви отримуєте не тільки сенсаційний, найчастіше унікальний подарунок, але й підтримуєте невеликі польські підприємства, тобто робите внесок у національну економіку. Купівля польських товарів принесе радість не тільки близьким, а й Вам — тому що у цьому випадку виявляється вплив на розвиток невеликих вітчизняних компаній. Крім цього, вдасться придбати дивовижні презенти для чоловіка, мами, друга або дитини, серед яких вироби ручної роботи, красиві та дизайнерські речі та аксесуари.

Різдвяні прикраси на святковому ринку столиці Силезії

Тут будуть представлені оригінальні та цікаві прикраси для свят, новорічні прикраси та аксесуари. На Xmas Market можна купити різні дрібнички, ароматичні свічки, прикраси, керамічні вироби та дерев'яні прикраси. Вироби ручної роботи додадуть блиску, шарму та дивовижної атмосфери чарівництва цього Різдва. Також будуть продукти — такі, як чай, кава, мед та солодощі, яких у запропонованій якості не знайдете ні в одному куточку Республіки Польща.

Приєднуйтесь до події та приїжджайте на ярмарок Natural Beauty. Вхід вільний! ww.facebook.com/events/501339490455102, www.xmasmarket.pl

14-15 грудня IASE також пройдуть інші заходи, на які організатори люб'язно запрошують резидентів та іноземних туристів, а також людей, що проживають у країні на тривалих підставах.

Поляки люблять зустрічати новорічні свята у приємній родинній атмосфері. Багато хто планує покупку подарунків та меню за кілька місяців. Різдво є сімейним святом, всі збираються за столом, котрий гнеться від всіляких делікатесів, куштуючи, співаючи пісні та розповідаючи історії сім'ї. Зважаючи на це, доречно буде відвідати різдвяний ринок, який допоможе зробити святковий вечір незабутнім, завдяки набутим прикрасам, смаколикам та подарункам.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини