9-е видання конференції «Psychodebiute» розпочнеться 7 грудня!

6849
Facebook Twitter
9-е видання конференції «Psychodebiute» розпочнеться 7 грудня!

Асоціація психологічних наук PRAGMA, котра діє в Інституті прикладної психології в Ягеллонському університеті у Кракові, Республіка Польща, вже вдев'яте організовує дводенну Національну студентську наукову конференцію «Psychodebiuty».

Асоціація психологічних наук PRAGMA, котра діє в Інституті прикладної психології в Ягеллонському університеті у Кракові, Республіка Польща, вже вдев'яте організовує дводенну Національну студентську наукову конференцію «Psychodebiuty». Даний захід відрізняється своєю інформативністю, свого роду унікальністю, а також, що важливо, здатністю надавати великі можливості для кожної зі сторін участі. Організатори щиро запрошують взяти участь у події студентів локальних університетів, учнів освітніх структур з усіх куточків Польщі, експертів напрямку психологічних наук, а також інших зацікавлених осіб.

Варто зауважити, що щорічно захід привертає молодих науковців з усієї Польщі, які мають можливість дебютувати у Кракові, представляючи результати своїх психологічних досліджень. «Psychodebiuty» — дводенна наукова конференція студентів-докторантів, адресована студентам, магістрантам та аспірантам. Під час кожного видання, виступи дебютантів слухаються як учнями, так і випускниками середніх шкіл, а також вченими, які є членами Наукового комітету Конференції. Зважаючи на це, участь у заході — це не тільки можливість зробити перший крок на шляху до кар'єри у науці, а й прекрасний шанс протистояти з результатами роботи думкам експертів.

7 грудня 2018 року, у перший день «психодебютів» будуть представлені кращі магістерські дисертації випускників Інституту прикладної психології в Ягеллонському університеті. Участь у цьому дні Конференції є відкритою, безкоштовною, не вимагає реєстрації та повідомлень про готовність брати участь.

8 грудня — день, коли студенти та аспіранти з усієї Польщі представлять результати своїх досліджень та аналізів. За умовами участі у другому дні Конференції, заповнюється форма-заявка на веб-сайт заходу та проводиться оплата. Плата за участь повинна бути зроблена відповідно до інформації, зазначеної організатором, а також потрібно відправити підтвердження завершення перекладу на вказану адресу. На прохання учасників, організатор може видати рахунок-фактуру ПДВ для виконання оплати. Запит та необхідні дані, платник відправляє разом з підтвердженням, роблячи переказ для участі у Конференції.Тема конференції поточного року — це ідея «Growth Mindset», в якій йдеться про те, що наша прихильність та зусилля, що вкладаються у науку, є набагато більш важливим гарантом успіху, ніж наші власні ресурси. Популяризуючи цю ідею, організатори хочуть підвищити готовність студентів до розв'язання проблем, допомогти дізнатися про свої помилки та підготувати учасників до конструктивної критики. Всі ці аспекти, безумовно, корисні при проведенні точних та надійних наукових досліджень.У рамках конференції відбудуться наукові та дидактичні сесії: презентації, стендові доповіді, виклад тез кращих магістерських дисертацій випускників Інституту прикладної психології в Ягеллонському університеті, пленарна лекція та дискусійна панель.«Psychodebiuty» відбудеться 7-8 грудня 2018 року на факультеті менеджменту та соціальної комунікації Ягеллонського університету, вул. Stanisława Łojasiewicz 4, Краків, Республіка Польща.Реєстрація активних та пасивних учасників буде відкрита у кінці жовтня. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl та на сторінці конференції у Facebook: https://www.facebook.com/PDkonferencja/.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини