9-е, рекордна видання EdduCamp увійшло в історію. Чого очікувати у новому випуску?

6381
Facebook Twitter
9-е, рекордна видання EdduCamp увійшло в історію. Чого очікувати у новому випуску?

1000 фантастичних учасників, 12 основних груп, 2 харизматичних лідери та єдиний подібний освітній захід у Республіці Польща. Рекордне видання EdduCamp отримало величезний успіх.

1000 фантастичних учасників, 12 основних груп, 2 харизматичних лідери та єдиний подібний освітній захід у Республіці Польща. Рекордне видання EdduCamp отримало величезний успіх. Почався продаж квитків на ювілейне, 10-е видання заходу. Взяти участь у події наступного року мають можливість резиденти Польщі, іноземні громадяни, які навчаються у локальних закладах вищої освіти, молоді люди з активною життєвою позицією, а також інші зацікавлені особи.

EdduCamp є одним з найбільших освітніх заходів, що проводяться на території Польщі. Подія направлена на людей, які хочуть розвивати свої компетенції, зустрічатися з амбітними людьми з аналогічними інтересами та просто веселитися. Виявилося, що 9-й випуск заходу був рекордним за кількістю учасників — в останній вік-енд до Варшави приїхало 1000 еддкемпівців.

На сцені з'явився доктор Матеуш Гржесяк — психолог та академічний лектор з 16-річним досвідом роботи у сфері навчання, який поділився з учасниками заходу останніми психологічними знаннями в області фінансової розвідки, глобального мислення, підприємництва, створення нових моделей поведінки, методів швидкого навчання, методів максимізації концентрації та розв`язання проблем та конфліктів.

Разом з доктором Іліаном Рамірес, яка також була оратором заходу, було надано великий обсяг нової, та, що важливо, актуальної інформації, що сприяє при особистому та професійному зростанні.

Іліана Рамірес — фармакобіолог з Мексики, яка народилася у родині з традиціями куранджерів. Її наукові та професійні інтереси стосуються функціонування мозку в області традиційної медицини, які практикуються століттями у різних культурах. Доктор Рамірес наблизила учасників EdduCamp до проблеми світогляду у традиційній мексиканській медицині, практики уважності, дихальних вправ та медитації.
Загальним інтересом учасників була спільна група Матеуша Гржесяка та Іліани Рамірес «Силова пара», у ході якої на сцену вийшла їх собака Фройд.
Емоції ще не вщухли після рекордного випуску EdduCamp, а організатори вже підготували для учасників сюрприз. У неділю стало відомо про деталі програми EdduCamp, яка вийде навесні 2019 року. У ній, крім іншого, можна буде дізнатися багато нового про копірайтинг, методи продаж, коучинг та методи аутотерапіі, мотивації, сучасне лідерство, впевненість у собі та створення особистості, партнерство та духовність. Ювілейний випуск заходу відбудеться 8-10 березня 2019 року у Варшаві.Квитки можна придбати на сайті www.edducamp.pl.

Звернення доктора Матеуша Гржесяка в майбутнім відвідувачам ювілейного заходу!

Вітаю!

Той, хто там був, знає, що атмосфера в EdduCamp не може зрівнятися ні з чим іншим! Це один з найбільших освітніх заходів у Польщі, який дає Вам можливість отримати дев'ять навичок протягом трьох днів лекцій. Вас чекає багато важливої ​​інформації, психологічних інструментів для використання у різних сферах життя та практичних досліджень.
Ви не можете пропустити це!
Пам'ятайте, що Ви — найкраща інвестиція. Тому що, те, що Ви дізнаєтеся, дозволить створити майбутнє на власних умовах та у міру здібностей.
Коли я почав дюжину років тому, то довго їздив на курси у всьому світі — у мене було близько 100 навчальних днів на рік. Я купив кращі програми, доступні онлайн, та інвестував у свої навички. У Вас можуть відібрати гроші або звільнити з роботи, але навички назавжди залишаться з Вами. Кожен, хто може зробити більше, має перевагу на будь-якому ринку. Та, щоб мати цю унікальну можливість, потрібно старанно вчитися.

Тепер прийшов час для Вас!
З повагою,
Матеуш Гржесяк

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини