6-й IT Career Summit наближається. Дізнайтеся деталі події

3742
Facebook Twitter
6-й IT Career Summit наближається. Дізнайтеся деталі події

На цей раз на IT Career Summit кращі роботодавці будуть чекати всіх зацікавлених осіб на стадіоні Легія у Варшаві! Дозвольте собі бути виявленим та відвідайте зону ІТ-кар'єри.

Вже 26 вересня 2019 року, шосте, у студентів та випускників університетів Республіки Польща, а також локальних молодих фахівців буде можливість зустрітися з кращими роботодавцями, які будуть активно шукати нових співробітників в ІТ-індустрії під час IT Career Summit. Цього разу, вони будуть чекати всіх зацікавлених осіб на стадіоні Легія у Варшаві! Дозвольте собі бути виявленим та відвідайте зону ІТ-кар'єри.

Масштабні та унікальні ярмарки вакансій концентрують в одному місці провідних роботодавців та видатних експертів зі світу інформаційних та нових технологій. Найбільші авторитети цієї галузі розкриють секрети ефективної побудови кар'єри в IT. Змініть свій кар'єрний шлях за допомогою організаторів цієї події та знайдіть місце, де Ви будете розвивати компетенцію повною мірою, отримуючи не тільки гідну оплату за виконану роботу, але й моральне задоволення від того, що займаєтеся улюбленою справою при належних умовах!

Повідомте про безкоштовну участь у ярмарку своїм друзям та знайомим. Щоб стати частиною події, все, що буде потрібно зробити, це заповнити реєстраційну форму, розташовану на веб-сайті http://itcareersummit.pl/wawa/#REJESTRACJA.

Під час ярмарків відбудеться конференція DEVELOPERS CONGRESS, у ході якої учасники матимуть можливість почути суто змістовні промови, найбільш визнаних доповідачів з усіх куточків цієї європейської держави.

Йтиметься про нові технології та рішення, які потрібно знати кожному фахівцю, прямо або опосередковано пов'язаного з даною сферою. Організатори надають унікальний шанс максимально поглибити свої знання.

Що саме передбачено у програмі? Тут кожен знайде щось для себе, адже будуть обговорюватися цікаві теми з безпосередньою участю видатних доповідачів. Деякі з ораторів та їх теми:

  • Наталія Соколовська/BedeProgramistka.pl: Зміни та розумові здібності як чинники, необхідні для досягнення успіху не тільки в ІТ-індустрії.
  • Павло Зарас/CSIOZ: Від постачальників до DevOps — перетворення в електронній охороні здоров'я.
  • Емілія Лендзіон-Барщ/JavaGirl: Приклад впровадження автоматизації в чинний проєкт — що може трапитися з нами у коді?
  • Рафаель Пекарський: Як створювати гібридні мобільні додатки з використанням платформи Ionic 4?
  • Матеуш Хржонстовський, Бартош Галек: А як Ви відображаєте свої дані? GraphQL, OData та інші WSDL.
  • Рафаль Пронько, Data Scientist/YND: Створення та оптимізація прогнозних моделей.
  • Себастьян Малака/Технічний лідер, UBS: Як створювати додатки, які можна розробляти роками?

Додаткову інформацію можна дізнатися, перейшовши за наступним посиланням: http://itcareersummit.pl/wawa/#AGENDA

На ярмарку Ви зустрінете компанії, які будуть активно шукати перспективних кандидатів для своїх організацій, у тому числі: DXC.technology, Nordea, Mettler Toledo, Empik, 4 Finance, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

Пам'ятайте, що якщо Ви: програміст, розробник, тестувальник, фахівець з впровадження, інженер, адміністратор, співробітник з безпеки, менеджер ІТ-проектів, студент або випускник ІТ, обов'язково візьміть участь в IT Career Summit — 26 вересень 2019 року на стадіоні Legia у Варшаві.

Однак це не кінець сюрпризів. Програма заходу також мстить інші атракціони, зону безпілотників, доступ до 3D-зони та зони відпочинку, де Ви можете використовувати безкоштовний масаж. Врахуйте, будуть численні конкурси з призами!

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини