Безкоштовне навчання в Польщі — реальність вже сьогодні!

9241
Facebook Twitter
Безкоштовне навчання в Польщі — реальність вже сьогодні!

На сьогодні, Польща — це дорога, яка з'єднує Україну з країнами Європейського союзу. Пройшовши цією стежкою, можна відкрити для себе величезну кількість переваг, якими володіють громадяни європейських країн.

На сьогодні, Польща — це дорога, яка з'єднує Україну з країнами Європейського союзу. Пройшовши цією стежкою, можна відкрити для себе величезну кількість переваг, якими володіють громадяни європейських країн. Якщо Ви мріяли стати програмістів у Швеції, побудувати кар'єру в консалтинговій компанії в Німеччині, стати висококваліфікованим лікарем у Франції — все це може втілиться в життя. Вибираючи вищу освіту Польщі, Ви отримуєте європейський диплом високої якості, який визнається країнами ЄС та в інших розвинених державах, але при цьому істотно економите на проживанні, харчуванні, навчанні (якщо платна форма), та інших витратах, що супроводжують навчання. Але сама чудова новина, що в польських установах вищої освіти можна пізнавати всі тонкощі професії без плати за навчання. Це дійсність сьогоднішнього дня, якою користуються сотні наших співвітчизників.

Методи вступу на безкоштовне відділення у ВНЗ Польщі

Всі польські установи вищої освіти бувають державного і недержавного типу. Найчастіше, безкоштовне відділення передбачається державними ВНЗ, але в умовах, що швидкого розвитку системи освіти, деякі приватні університети, за власною ініціативою, виділяють кілька бюджетних місць. То які ж варіанти вступу на безкоштовне навчання існують? Розглянемо всі можливі варіації:

 1. Найпоширенішим за останні роки можна назвати Карту поляка. Цей документ дозволяє брати участь в конкурсі на бюджетні місця, нарівні з польськими абітурієнтами. За останніми даними, Карта поляка була видана більш ніж ста тисячам українських громадян, серед яких більш ніж половина — студенти. Частина з цієї половини випробувала свої сили в вступі на бюджетну основу, і вони увінчалися успіхом.
 2. Також, перспективним варіантом є отримання стипендії або гранту, який покриє всі або часткові витрати на навчання. Тут враховуються видатні здібності в навчанні або особисті досягнення в якійсь конкретній галузі.
 3. При деяких обставинах, що склалися, студенти отримують Карту побиту, згодом оформляючи ПМЖ, вони також вступають до університетів на загальних підставах з поляками.
 4. Громадяни України, які не досягли вісімнадцятирічного віку, можуть вступити в технікуми Польщі безкоштовно. Але варто утриматися від цього, перспективного на перший погляд, варіанта. Дійсно, офіційно за навчання Ви не платите ні цента, але страховка, канцелярія, і інші додаткові витрати складуть до двох тисяч євро в рік навчання. Тому краще отримати повну середню освіту на батьківщині, і з новими силами штурмувати польські ВНЗ.

Чому варто обирати саме польське безкоштовну освіту?

Є цілий ряд причин, за якими варто вибирати установи вищої освіти Польщі і намагатися потрапити на бюджетне відділення або виграти грант. До них належать такі:

 • українські абітурієнти мають більше шансів потрапити на безкоштовне відділення в Польщі, ніж в інших країнах тому, що тут більше варіантів;
 • диплом визнається всією Європою, але Польща територіально ближче до України, ніж інші країни, які можуть надати європейський диплом;
 • вартість проживання, харчування та інших витрат нижче будь-якої держави ЄС;
 • схожість в мовах, культурних аспектах, традиціях і менталітеті — допомагає швидко адаптуватися в незнайомому середовищі і приступити безпосередньо до навчання.

Освіта в Європі безкоштовно — це реалії, а не міф. Багато студентів вже використали цю можливість. Велика частина з них отримали заповітне навчання на бюджетному відділенні у вищих навчальних закладах Польщі. Сотням українців вдалося виграти гранти на навчання або довести своє право на отримання стипендій, які покривають якщо не всі витрати, то значну їх частину.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 50% на вступ до Польщі 2025 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2025 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини