Вища освіта в Польщі. Спеціальності і вартість.

5275
Facebook Twitter
Вища освіта в Польщі. Спеціальності і вартість.

Дана стаття буде цікава для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії, так як сьогодні ми розглянемо найперспективніші спеціальності і вартість навчання в польських установах вищої освіти.

Вища освіта в Польщі вже давно стала для українців еталоном освіти. Таке ставлення викликано високою якістю навчання, доступністю освітніх послуг, визнанням польських дипломів у всій Європі та інших розвинутих країнах і тим фактом, що польські ВНЗ надають широкий вибір спеціальностей, що високо цінуються на ринку праці. Дана стаття буде цікава для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії, так як сьогодні ми розглянемо найперспективніші спеціальності і вартість навчання в польських установах вищої освіти. Також, може бути корисною для студентів, які отримали ступінь бакалавра й вирішили при виборі магістратури трохи змінити напрямок досліджень. Сьогодні ми розглянемо найбільш потрібні професії в світі, якими можна оволодіти в перспективних ВНЗ Польщі. Якщо Вам потрібна кваліфікована допомога у виборі міста навчання, закладу вищої освіти і спеціальності, яка найкраще Вам підійде — звертайтеся в наші представництва центру польської освіти UP-STUDY.

Академія Фінансів і Бізнесу Вістула

Можна сміливо заявити, що вищу освіту в Польщі неможливо уявити без такої прекрасної установи вищої освіти, як Akademia Finansów i Biznesu Vistula в Варшаві. Популярні і перспективні спеціальності:

  • графічний дизайн;
  • фотозйомка;
  • художня графіка;
  • мультимедіа.

Це спеціальності, обравши які, випускники будуть залучені до роботи першочергово. Вартість навчання польською мовою обійдеться в 1450 євро в рік, англійською — 2500 євро. Крім виділених спеціальностей є ще величезний перелік не менше гідних напрямків, серед яких: міжнародні відносини, журналістика, економіка, англійська філологія, інформатика, архітектура та інші. Плата за навчання коливається від €1300 до €4000, в залежності від напрямку досліджень і градації.

Вроцлавський Університет Бізнесу (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu)

Другий за списком, але не за значенням — Вроцлавський Університет Бізнесу у Вроцлаві, єдиний профільний університет, який надає можливість отримати професію в напрямку бізнесу і туризму. Це дійсно необхідні напрямки не лише на Заході Польщі, а й в усьому світі. Крім основних спеціалізацій, можна також отримати ступінь в області: менеджменту та управління, фінансів та бухгалтерського обліку, інформатики та внутрішньої безпеки. Річний тариф на навчання в межах від €1300 до €2000.

Університет Банківської Справи (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu)

Вищу освіту в Польщі українцям варто вибирати в західних містах, тому, що там зосереджені головні транспортні вузли, центральні офіси міжнародних компаній і близько розташовані інші розвинені європейські держави. Саме тому нам варто приділити увагу ще одному відомому приватному ВНЗ, а саме Університету Банківської Справи у Вроцлаві. Даний вищий навчальний заклад може надати вибір спеціальностей на будь-який розсуд. Серед інших варто відзначити: логістику в бізнесі, транспорт і доставку, англійська мова в бізнесі, комп'ютерна графіка в рекламі, проектування і експлуатація логістичних систем. Середня вартість послуг освіти в цій установі €1060 на рік.

Отже, ВНЗ Польщі надають якісну освіту, диплом, що визнається в країнах Європейського Союзу і за його межами, великий вибір дослідницьких напрямків на будь-який смак. Лояльні ціни і індивідуальний підхід до кожного студента спонукає українців вибирати приватні вищі навчальні заклади. До того ж, університети, розміщені на сайті центру освіти UP-STUDY, гарантують працевлаштування в гідні компанії, відразу після отримання диплома.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 6990 грн

Отримайте знижку 50% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини