Зміцнення гривні: Наскільки подешевшала спеціальність «Економіка» у Польщі

6380
Facebook Twitter
Зміцнення гривні: Наскільки подешевшала спеціальність «Економіка» у Польщі

У статті ми розповімо про те, які навички набувають студенти у процесі вивчення, та який перелік предметів передбачається топовими бізнес-ВУЗами для учнів факультету «Економіка».

Гривня зміцнила свої позиції, а це значить, що ті батьки, які боялися відправити дітей вчитися за кордон, виправдовуючи рішення неможливістю нести такі витрати, тепер сміливо можуть допомагати збирати документи та речі, та готувати абітурієнта до нової сторінки життя в європейському суспільстві. Українська національна валюта зміцніла десь на 20%, з огляду на це, навчання у Республіці Польща, якій охоче віддають перевагу наші земляки, подешевшало у середньому на 10-15 тисяч гривень. Більш того, вибираючи обрані приватні польські університети, можна отримати знижку на оплату першого освітнього року. Оскільки у минулому році багато абітурієнтів віддало перевагу спеціальності «Економіка», та така ситуація прогнозується на 2019/2020 вступну кампанію, варто розглянути, скільки українці можуть заощадити, вибираючи цей терен. Також у статті ми розповімо про те, які навички набувають студенти у процесі вивчення, та який перелік предметів передбачається топовими бізнес-ВУЗами для учнів факультету «Економіка».

Особливості вивчення спеціальності «Економіка» у польських установах освіти

Економістом є фахівець, який розробляє та приймає рішення у ході фінансово-господарської діяльності підприємства, необхідні для його ефективного функціонування. Особа, яка має таку освіту, а також досвід, крім діяльності у компанії, може займатися власною справою та вміло застосовувати економічні інструменти у бізнесі. Цьому передує отримання диплома, як мінімум — бакалавра, але краще — магістра. У процесі навчання студенти вивчають такі дисципліни:

 • Мікро- та макроекономіка
 • Бухгалтерський облік
 • Фінанси
 • Менеджмент та маркетинг
 • Комп'ютерне моделювання
 • Економетрика
 • Оптимізаційні методи та моделі
 • Аналіз бізнес-середовища
 • Економіка підприємств
 • Аналіз господарської діяльності
 • Державне регулювання економіки та бізнесу
 • Інфраструктура товарного ринку

Закладаючи базу професії, у ході вивчення основних та додаткових предметів, студентів навчають проводити аналіз, моделювати та прогнозувати вплив макро- та мікроекономічних показників на бізнес. Крім цього, вони мають можливість зрозуміти, як планувати та створювати власну справу, методи підвищення результативності діяльності організації, застосування інновацій в економіці бізнесу.

Кращі польські освітні установи зі спеціальністю «Економіка»

У багатьох університетах РП є факультет «Економіки», але не всі вони однаково підходять українцям й іншим іноземцям, які бажають отримати кваліфікацію у цій країні. Розглянемо ряд найперспективніших університетів із зазначеним напрямком, а також обговоримо, чому варто обирати саме одну з цих структур.

 • Академія фінансів та бізнесу Вістула. У минулому році плата за навчання спеціальності «Економіка» становила 41250 грн, а у 2020 році — 33440 грн (дешевше на 7800 грн). Також є можливість вчитися англійською мовою, у цьому випадку курс обходиться у 59 тисяч грн, це на майже 14 тисяч гривень дешевше. Вступаючи до Академії з центром польської освіти UP-STUDY, попри напрямок досліджень, є можливість отримати знижку, від 200 до 300 євро на оплату першого року навчання, що ще більше знизить освітні витрати. Також, можна взяти участь у завоюванні гранту, який покриває 50% вартості 1 курсу навчання.
 • Вроцлавський університет бізнесу. Тут Ви знайдете спеціальність «Економічне страхування», яка подешевшала на 5950 та тепер обходиться у 25400.
 • Ольштинський університет, що входить до групи ВНЗ VISTULA ще знаходиться у процесі розроблення спеціальності, але попередньо вона буде обходитися у 26.7 тисяч грн. Якщо Вас цікавлять інші напрямки, то слід знати, що вступаючи з нашим центром, Ви можете заощадити до 200 євро або завоювати грант на знижку у розмірі 50% на оплату першого року навчання.
 • Академія Леона Козмінського. У 2018/2019 році плата становила 88 тисяч грн, зараз навчання обійдеться у 71,2 тис грн на рік.

Чому варто вибрати один із запропонованих університетів?

По-перше, це багатонаціональні ВНЗ, тому Ви будете навчатися не тільки з корінними жителями РП, а й представниками інших індустріально розвинених держав. Наприклад, Академія Вістула, навчаючи представників більш ніж 70 національностей вже 4 рік поспіль відповідно до рейтингу «Perspektywy» має титул «Найбільш інтернаціональний ВНЗ Польщі». По-друге, диплом будь-якого з перерахованих університетів дозволяє працевлаштуватися практично у кожній країні світу. По-третє, у зв'язку зі зміцненням гривні, тепер у Польщі у ряді випадків вчитися дешевше, ніж в Україні, але є відмінність. Європейський диплом польського ВНЗ не потребує нострифікації, визнаючись країнами Європи та не тільки, водночас, як український не так високо котується.

Підсумовуючи, зауважимо, що заощадити можна не тільки на оплаті навчання, а й на вартості послуг нашого центру.

Якщо Ви вступаєте до будь-якого з ВНЗ-партнерів UP-STUDY, використовуючи опцію «Вступай з другом за пів ціни», то отримуєте повний спектр послуг за зниженою вартістю. Також є пропозиції для учнів 9-10 класів, котре включає не тільки знижену плату, а й бонус — безкоштовний курс польської мови. У нашій компанії ще багато приємних сюрпризів для Вас, тому не втрачайте часу, звертайтеся до будь-якого з 28-ми представництв.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини