Жінка на Шпильках — виходить восьме видання конференції!

7670
Facebook Twitter
Жінка на Шпильках — виходить восьме видання конференції!

Даний захід буде цікавий не тільки представницям прекрасної статі, але й всім студентам польських університетів, бізнесменам попри стать та іншим жителям та гостям країни з активною життєвою позицією.

Вже 23-25 ​​травня поточного року у Регіональній торговій палаті у Катовіце, Республіка Польща, відбудеться 8-е видання конференції «Жінка на шпильках». У рамках лейтмотиву цього року «50 облич жінки-підприємця» будуть обговорюватися теми, пов'язані з роллю жінок у професійному та особистому житті. Даний захід буде цікавий не тільки представницям прекрасної статі, але й всім студентам польських університетів, бізнесменам попри стать та іншим жителям та гостям країни з активною життєвою позицією, які бажають розвиватися у напрямку бізнесу та підприємництва. В ході дискусій особлива роль буде відведена питанням особливостей взаємодії у середовищі бізнесу в залежності від гендерних відмінностей.

3 дня обговорень, семінарів та...

Інавгураційною точкою програми стане дискусійна панель під назвою «50 облич жінки-підприємця». Наступного дня основна увага буде приділятися важливим та цікавим семінарам.

В рамках восьмого видання заходу всі дами отримають унікальну можливість взяти участь у дискусійній панелі, на яку були запрошені успішні бізнес-леді. Моніка Глобока, одна з координаторів конференції Форуму RIG у Катовіце підкреслює, що спеціально запрошеною гостею стане переможниця 5-го випуску програми MasterChef на телеканалі TVN, пані Магдалена Новачевська.

Інший координатор цієї конференції, Вікторія Ягусяк помічає, що другий день конференції також буде насичений безліччю цікавих подій. Усі присутні зможуть взяти участь у надихаючих тренінгах та семінарах, тим самим розширюючи свої знання як з м'яких, так і з жорстких навичок.

Першим доповідачем буде представлена ​​місіс Емілія Бартосевич. Серед досягнень варто виділити, що вона:— творець та президент клубу та фондів Lady Business Club Business Foundation;— засновник та головний редактор www.ladybusiness.pl;— експерт з персонального PR у мережі. Перетворює анонімність власників бізнесу на впізнаваність.

Вона працює з підприємцями протягом 7 років, з метою підвищення рівня їх обізнаності в інтернеті. Взяла участь у зміні образу особистого бренду у мережі більш ніж 200 компаній-власників у Польщі. У 2012 та 2017 роках, була обрана в якості однієї з 100 послів жіночого підприємництва, представляючи жінок бізнесу у Польщі. З 2017 року знаходиться у раді в справах жінок.

Під час семінарів, організаторами буде представлений фахівець, який покаже всім охочим, що Excel — це не так страшно, як про нього говорять. У проекту є MICHAŁ REKUS, який буде проводити семінари спеціально для Вас під назвою «Не так страшно Excel, як вони його малюють».

Конференція буде закрита спеціальними зборами у п'ятницю ввечері, 25.05.2018.

Жінки на борту!

Захід адресовано всім активним та заповзятливим людям, та перш за все молодим жінкам, які шукають можливості для особистого та професійного розвитку. «Жінка на Шпильках» є одним з флагманських проектів Форуму Молодої регіональної торгової палати у Катовіце — Комітету Ради ГІС у Катовіце, збирає молодих, амбітних людей, що активно підтримують діяльність Палати.

Партнерами 8-го видання конференції є: Cinema City, AJ Partners Agency, Same Maszkety Cafe, Soczysta, TubaStudio, Gryfna, Multikino та багато інших. Почесним меценатом заходу виступає: dr hab. Роберт Томанек — ректор Економічного університету в Катовіце.

Участь у заході безкоштовна, все що необхідно — пройти попередню реєстрацію. Додаткова інформація та передплати доступні на фан-сторінці на Facebook Women on Szpilki: https://www.facebook.com/KobietaNaSzpilkach/.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Закриття набору 2024 - ОНЛАЙН День відкритих дверей

Пропозиція

Відвідайте ОНЛАЙН День відкритих дверей та дізнайтеся як встигнути вступити на осінь 2024

Закінчується

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини