Які плюси та мінуси навчання у Польщі у порівнянні з іншими країнами ЄС

707
Facebook Twitter
Які плюси та мінуси навчання у Польщі у порівнянні з іншими країнами ЄС

Чи дійсно Польща є оптимальним вибором для отримання вищої освіти у ЄС для українців? Проаналізуймо плюси та мінуси такого навчання.

Для Українців, в освітньому плані, Польща є однією з найпопулярніших країн Євросоюзу, на це є кілька причин: перша причина - це ціна навчання, яка рівна українським вишам, друга - це можливість отримати диплом про вищу освіту згідно з протоколами ЄС та гарантоване працевлаштування з ним у будь-якій точці світу. Окрім цього менталітет поляків дуже схожий на наш, тому адаптація в плані мови і побуту пройде швидко і легко, а чудове транспортне сполучення з Україною дозволяє студентам часто приїздити додому на вихідні чи канікули.

Офіційне ПМЖ (вид на жительство) в Євросоюзі

Варто також знати, що кожен Студент з України, який навчається у Польщі, на стаціонарній формі, має можливість отримати вид на жительство у Євросоюзі. Для цього не потрібно купувати житло чи інвестувати в економіку Польщі колосальні суми коштів, достатньо лише взяти довідку з ВУЗі про те, що Ви є студентом, заповнити анкету та подати заявку он-лайн для отримання такої посвідки.

СТУДЕНТ САМ ПОКРИВАЄ СВОЇ ВИТРАТИ НА НАВЧАННЯ У ЄС

Європейський підхід до освіти передбачає на офіційному рівні те, що студент під час навчання підпрацьовує. Цілком легально, як Студент стаціонару, Ви маєте до 40-ка робочих годин на тиждень, які гарно оплачуються.

Левова частка студентів у Польщі не перебувають на утриманні у Батьків, адже навіть при мінімальному підробітку можуть самостійно покрити свої витрати на проживання та навчання у Польщі.

ПРАКТИКИ ВКЛЮЧЕНІ У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Перевагою освіти, за протоколом ЄС, є і те, що теорія займає лише половину навчального процесу, усе інше – це практики та стажування, які включені автоматично до навчальної програми, що дає змогу скоротити тривалість навчання і дати більше практичного корисного досвіду випускникам.

ПРОГРАМА ЕРАСМУС І ЕРАСМУС +

Найбільш цікавим, з точки зору навчання у Польщі для Українців є те, що будучи студентом ЄС для Вас відкривається можливість взяти участь у всесвітній студентській Програмі Ерасмус та Ерасмус+, яка дає право учаснику замінити будь-який рік навчання у Польщі роком навчання у будь-якій іншій країні світу, за вибором кандидата, при цьому усі витрати на проживання і навчання поза Польщею Вам покриє Фонд Європейської Освіти.

СТИПЕНДІАЛЬНІ ПРОГРАМИ ЄС

Окрім Ерасмус та Ерасмус+, Ви автоматично можете розглядати й інші стипендіальні програми Євросоюзу, яких понад 18 видів і деякі з них передбачають безкоштовне проходження магістратури у Сполучених Штатах та Великобританії. Це державні програми, які доступні усім студентам, які мають європейський студентський квиток та вчаться на території ЄС.

СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ ЗА ПРОТОКОЛАМИ ЄС

Будь-який студент польського вишу скаже, що навчатися у Польщі цікаво, а все тому, що навчальні плани в Університетах побудовані з урахуванням того, чим цікавиться студент і які знання йому будуть необхідні у майбутньому. Чимало предметів студент може обрати сам, також можна обрати мову навчання, факультативи та позакласні заняття. Комфорту додає мобільний додаток ВУЗу з розкладом занять у смартфоні та он-лайн чатом з викладачами, завдяки якому студент у будь-який час може запитати свого педагога про теми які його цікавлять або обговорити питання, які не зрозумілі.

ЕЛІТНА ПРОФЕСІЯ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ

Для студентів, які по закінченню навчання бажають будувати кар’єру в Україні приємним моментом стане те, що такі кадри будуть більш конкурентоздатними та можуть розраховувати на високі позиції у міжнародних та локальних компаніях у себе на Батьківщині. Зараз роботодавці України змагаються за професійних закордонних кадрів з міжнародного права, логістики, менеджменту, будівництва, фінансів та IT пропонуючи вищу заробітну плату та кращі позиції в штаті.

ВИСОКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА У ЄС

Якщо ж Вас цікавить кар’єра у Євросоюзі чи інших країнах світу, то обмежень жодних немає, Ваш диплом є визнаним документом про освіту, що акредитується для усіх країн з метою праці, тому перед Вами відкрито безліч шляхів і безліч можливостей, які Ви обираєте для себе і для свого успішного майбутнього.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини