Вивчення польської мови в Польщі або в Україні?

5641
Facebook Twitter
Вивчення польської мови в Польщі або в Україні?

З кожним роком ми бачимо тенденцію збільшення кількості студентів з України, які бажають навчатися у ВНЗ польської держави.

З кожним роком ми бачимо тенденцію збільшення кількості студентів з України, які бажають навчатися у ВНЗ польської держави. Оскільки однією з основних умов вступу до університету є знання мови, то необхідність підготовчих курсів зростає. Всім відомо, що вчиться самостійно — дуже складно, для цього потрібні колосальні зусилля і самодисципліна. Тому, правильно побудована система навчання на професійних курсах, допоможе досягти відмінних результатів і потрібного рівня. Переваги вивчення мови з фахівцями:
— Підхід до вибору матеріалу йде згідно з європейськими стандартами.
— Кваліфіковане навчання граматичних азів/фундаменту.
— Жива правильна мова, тренування у вимові.
— Швидке засвоєння інформації завдяки регулярності занять.

Підготовчі курси в Польщі

Такий вид навчальних курсів польської мови допоможе Вам осягнути всі тонкощі, особливості вимови і специфіку синтаксису, а також ефективно підготуватися до навчання у вищому навчальному закладі. Як правило, програма побудована на культурних, екскурсійних видах занять при невимушених обставинах: музеях, парках, кафе, на прогулянках. Проводяться як письмові, так і усні уроки. Спілкування рідною мовою обмежено до мінімуму.
Різновиди мовних курсів:
1. Тритижневі. Передбачені для тих, кому потрібно в мінімальний термін вивчити або поліпшити знання іноземної мови (з пн. по пт. по 4 уроки/день).
2. Семестрові. Рекомендують такі курси для більш глибокого вивчення за розширеною програмою. (2 рази/тиждень).
3. Річні. Тривалість навчання дорівнює двом семестрам, фактично 10 місяців.

Кращі мовні програми вивчення, з великим досвідом викладання для іноземців, існують при Університеті Фінансів та Управління, столичній Академії Фінансів і Бізнесу Вістула, Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві та інших перспективних установах.

Особливості курсів мови в Україні

На сьогодні, наша країна може похвалитися величезною кількістю професійних курсів з польської мови. Таке підготовче навчання чудово підійде для школярів випускних класів, а також для студентів, які планують навчатися у ВНЗ за кордоном.
Вибір курсів польської мови в Києві та інших українських містах здійснюється за такими важливими критеріями:
— Навчальні ліцензовані матеріали з глибокою, ефективною програмою.
— У викладацькому складі повинен бути вчитель, в якого рідна мова є польська.
— Цінність має компанія, яка спеціалізується тільки на вивчені однієї мови.
— Наявність розмовних клубів, майстер-класів.
— Відповідність ціни-якості, місце розташовування.

Курсам в якій країні віддати перевагу?

Для відмінного володіння мовою рекомендують проходити навчання, як в Україні, так і в Польщі. Перевага навчання в українських мовних школах в тому, що Ви отримаєте базові знання, ознайомитесь в загальних рисах з мовою, досягнете рівня B1. Плюс навчання в польських мовних школах — це постійний контакт з носіями мови, що сприяє прискоренню навчального процесу, відбувається повне занурення в культуру польського народу. Якщо Ви зараз перебуваєте в пошуках престижної мовної школи з вивчення польської, то центр освіти UP-STUDY з радістю готовий запропонувати свої послуги. Наш підготовчий факультатив відкриває широкий спектр привілеїв. Ми гарантуємо вступ в один з 15 рейтингових університетів Польщі. Для абітурієнтів, які поступають за програмою UP-STUDY, підготовча програма здійснюється на безкоштовній основі. Після успішного закінчення навчального процесу видається ліцензований сертифікат, який дійсний у всій Європі.

Виходячи з вищевикладеного матеріалу випливає, що для гарного володіння мовою необхідно її систематичне вивчення протягом, приблизно, дев'яти місяців. Для цього необхідно пройти навчання як в Україні, так і в Польщі. Чим раніше Ви почнете займатися цим питанням, тим швидше зможете відкрити для себе перспективи, які дає вивчення іноземних мов.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини