Отримай безкоштовний курс польської мови у Києві (60 годин)

4199
Facebook Twitter
Отримай безкоштовний курс польської мови у Києві (60 годин)

Всі учасники Програми UP-STUDY, при подачі документів на вступ у Києві до 31.01.17 отримують гарантований безкоштовний мовний курс 60 годин на рівень "Початковий-А2".

АКЦІЮ ПРОДОВЖЕНО Всі учасники Програми UP-STUDY, при подачі документів на вступ у Києві до 31.01.17 отримують гарантований безкоштовний мовний курс 60 годин на рівень "Початковий-А2".

Учасники розподіляються на групи перед початком курсу.


У даній акції НЕ можуть приймати участь учасники, які вступають до Польщі за акцією "Вступай із другом" або "Навчайся англійською".

Як отримати мовний курс безкоштовно

Найбільша в Україні мережа освітніх центрів зі спеціалізацією "Організація навчання в Польщі" - Центр польської освіти UP-STUDY, пропонує пройти безкоштовний курс польської мови для всіх бажаючих розпочати навчання в університетах Польщі у 2017 році. Подавши документи у Києві на вступ за Програмою UP-STUDY у період з 15.11.16 до 31.12.16, кожен учасник гарантовано отримує право на проходження 6-ми місячного мовного курсу на рівні: "Початковий-А2".

Тривалість курсу: з 9 січня 2017 року до 30 червня 2017 року, кількість годин - 60. Навчання здійснюється за професійними викладачами. Після закінчення навчання, рівень знань учасники підлягає перевірці згідно норм ВНЗ.

Вимоги до кандидатів на безкоштовний курс:

  • Щоб гарантовано отримати курс польської мови безкоштовно, абітурієнт повинен:
  • Подати документи на вступ до офісу UP-STUDY у Києві та підписати договір учасника у період з 15.11.16 по 31.12.16;
  • Під час подачі документів, мати при собі табель за 10-ий клас із середнім балом не нижче 7,5 з 12;
  • Курс надається безкоштовно лише при вступі до ВНЗ-партнерів Центру польської освіти UP-STUDY (Перелік можна переглянути на сторінці Університети Польщі UP-STUDY);
  • Протягом вступної компанії, абітурієнт повинен дотримуватися встановлених термінів оплат та умови участі у Програмі UP-STUDY;

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини