Vistula University у Варшаві. Вартість та популярні факультети

4186
Facebook Twitter
Vistula University у Варшаві. Вартість та популярні факультети

Стаття буде корисна для прочитання всім поточним та майбутнім студентам, а також їх батькам, оскільки ми розповімо всі особливості Vistula University, розглянемо популярні факультети в ньому та вартість навчання.

У Республіці Польща досить багато установ вищої освіти, які варті уваги не лише резидентів країни, а й іноземних абітурієнтів. Але, університетом, в якому ідеально поєднується висока якість, та доступна вартість є саме Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві (Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Дана освітня структура входить в число перших міжнародних непублічних (приватних) польських ВНЗ. Також, академія є інтернаціональним навчальним закладом, оскільки навчає студентів з більш ніж 50-ти країн світу. Стаття буде корисна для прочитання всім поточним та майбутнім студентам, а також їх батькам, оскільки ми розповімо всі особливості Vistula University, розглянемо популярні факультети в ньому та вартість навчання на топові напрямки.

Особливості та перспективи навчання в Vistula University

ВНЗ був заснований більш ніж 20 років тому, та, за цей час пережив безліч змін, які вдосконалювали не тільки матеріальну та технічну бази, а й методи викладання. На сьогодні, можна сміливо заявити, що саме в Vistula University один з найширших переліків спеціальностей серед приватних університетів, а також краще викладання на англомовних напрямках у всій Варшаві. Вступаючи в дану навчальну структуру, студенти можуть розраховувати на:

— швидке працевлаштування, після отримання диплома (ВНЗ є учасником Advancing Cooperative [&] Work-Integrated Education та має багато партнерів серед іноземного бізнесу та інших установ);

— легку адаптацію;

— безкоштовні курси мови 1-2 місяці, перед початком навчання;

— практику, яка буде не тільки надавати безцінний досвід, але і оплачуватися;

— підтримку студентів з України, які навчаються в РП (для тих, хто вступає з програмою UP-STUDY);

— європейський диплом за низькою вартістю з високою якістю, який котується у всіх індустріально розвинених країнах;

— можливість реалізуватися далеко за межами України та навіть Європи;

— шанс на участь у програмах мобільності студентів (міжнародний обмін студентами, інші проекти).

Для тих абітурієнтів першого та другого науково-кваліфікаційного ступеня, які бажають навчатися в столиці Польщі найкращим вибором буде Академія Вістула. Щоб процес вступу не був обтяжливим та пройшов без сучка та задирки, варто звернутися до кваліфікованих фахівців UP-STUDY, які не тільки допоможуть правильно підібрати факультет та спеціальність, а й нададуть кілька варіантів житла на вибір за цінами, нижчими за ринкові, та подбають про надання інформаційної підтримки для батьків, під час оформлення візи.

Топові факультети та вартість навчання на них:

1. Міжнародні відносини. Вартість навчання польською мовою становить 1450 євро.

2. Журналістика. Плата за рік польською становить 1200 євро.

3. Факультет графіки зі спеціальностями: «Графічний дизайн», «Фотозйомка», «Художня графіка», «Мультимедіа» обійдеться в 1450 євро за рік навчання.

4. Інформатика. Один з найбільш рейтингових напрямків обійдеться в 1750 євро.До слова, у цьому році центр польської освіти UP-STUDY разом з ВНЗ-партнерами розігрував 27 грантів на знижку у 50% на перший рік навчання та ця пропозиція також поширювалася на Vistula University. Такі акції не є рідкістю, тому стежте за пропозиціями від нашої компанії.

Отже, Академія Вістула є перспективним та комфортним навчальним закладом у Варшаві, який пропонує широкий вибір спеціальностей з доступною платою. Випускники цієї структури працевлаштовуються в компанії, що розвиваються в перші кілька місяців, після отримання диплома. Є можливість вибрати мову навчання, що відкриває ще більше перспектив для швидкої побудови кар'єри.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини