У яких польських університетах можна пройти програму E-MBA?

548
Facebook Twitter
У яких польських університетах можна пройти програму E-MBA?

Саме розгляданню особливостей програм E-MBA у РП буде присвячена дана стаття, тому її варто прочитати всім поточним та майбутнім студентам, попри країну походження та етап навчання.

Випускники останніх кількох років, швидше за все, вже чули про програми E-MBA. Подібні курси дуже популярні серед студентів європейських університетів. Оскільки українці прагнуть облаштовувати свій побут у більш стабільних країнах, набуваючи у них для початку професію, а відповідні умови пропонують університети Республіки Польща, виходить, що значна частина наших співвітчизників переїжджають до Польщі. Природно, якщо весь світ говорить про програми E-MBA, учням польських освітніх структур буде доречно дізнатися, що саме являють собою подібні курси, а також чи є можливість отримати відповідний диплом в університетах Польщі. Саме розгляданню особливостей програм E-MBA у РП буде присвячена дана стаття, тому її варто прочитати всім поточним та майбутнім студентам, попри країну походження та етап навчання.

На кого націлені програми E-MBA та що вивчатимуть студенти під час курсу?

Польща — розвинена європейська країна, установи вищої освіти якої пропонують навчання, що відповідає міжнародним стандартам, та вимогам роботодавців. У польських університетах навчається великий відсоток іноземних громадян, що породжує попит на відкриття нових спеціальностей з англійською мовою викладання, а також надання можливостей удосконалюватися фахівцям, які бажають досягти висот керівництва.

Курс E-MBA, що пропонується деякими польськими ВНЗ, націлений саме на останню описану категорію, тобто людей з освітою, які, якщо э охота максимально реалізувати свій потенціал, приймають рішення продовжити навчання. Структура курсу досить складна, вона передбачає практичні заняття в умовах реального часу, розв'язання ситуативних

задач, побудованих на базі чинних проблем, а також часто практикуються workshop (самостійне придбання знань). Студенти можуть бути впевнені в актуальності одержуваної інформації. Також фахівці центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, що курсами, котрі розглядаються, будуть використовуватися тільки передові (інноваційні) методи донесення інформації з боку всього викладацького складу. Крім зазначених занять, учні цих програм стануть активними учасниками бізнес-тренінгів, міжнародних семінарів та доповідачами на бізнес зустрічах. Більшість польських університетів, що пропонують E-MBA, приділяють досить багато уваги розгляду та детальному вивченню менеджменту та управління.

Польські ВНЗ, що відкривають доступ до курсу E-MBA

У Польській Республіці є кілька університетів, на які варто звернути увагу, якщо є охота пройти програму, що розглядається у даній статті. Серед них виділимо: Академію фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві, Варшавський університет, Академію менеджменту у Варшаві. Розглянемо трохи детальніше на прикладі першого зазначеного ВНЗ. Академія Вістула пропонує пройти зазначену програму з річною оплатою у 4 тисячі євро. Курс читається англійською мовою та передбачає 2 роки навчання, 4 семестри. Під час навчання, студенти будуть мати можливість розширити знання бізнесу, поділитися вже наявним досвідом та придбати новий, завдяки професіоналізму викладачів, навичкам колег з навчання та виступів експертів на всіляких бізнес-зустрічах та тренінгах.Підсумовуючи, помітить, що програма E-MBA дозволяє отримати такий обсяг знань, з яким можна без проблем обіймати керівну посаду у компаніях різної спрямованості.

Навчання англійською мовою у польських ВНЗ тільки сприятиме набуттю знань та досвіду. Якщо досягнення першого освітнього рівня у РП — це старт до успішної побудови кар'єри, то навчання для отримання диплома E-MBA, майже гарантія повної професійної реалізації.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини