Топ затребуваних робіт в Польщі з наявністю освіти

6414
Facebook Twitter
Топ затребуваних робіт в Польщі з наявністю освіти

У даній роботі ми розглянемо топові напрямки, маючи диплом, за якими, фахівець швидко зможе знайти роботу з гідною оплатою праці, та буде затребуваний не тільки на польському ринку праці, а й на міжнародному.

Ситуація на ринку праці Республіки Польща більш, ніж цікава. З одного боку, за фактом, низький рівень безробіття, а з іншого, великий відтік польської робочої сили в європейські держави. Водночас, роботодавці не поспішають запрошувати на роботу не тільки існуючих професіоналів-резидентів, а й іноземних громадян, оскільки, висувають завищені вимоги. Проте, доводиться знаходити компроміси, адже є такі вакансії, які, просто не можуть довго порожніти, тому що підприємства будуть зазнавати колосальних збитків. Установи вищої освіти Польщі готують хороших фахівців з широким спектром завдань, але, перш за все, потрібно знати, який напрямок має підвищений попит. У даній роботі ми розглянемо топові напрямки, маючи диплом, за якими, фахівець швидко зможе знайти роботу з гідною оплатою праці, та буде затребуваний не тільки на польському ринку праці, а й на міжнародному.

Ким піти працювати в Польщі?

Для того, щоб працювати на муніципальних роботах або в сфері обслуговування (бариста, офіціанти, співробітники фастфуду) не обов'язково мати диплом про вищу освіту. Але, ми поговоримо про ті затребувані направки, для яких потрібні дипломовані кадри. Спеціалісти UP-STUDY хотіли би звернути увагу на наступних рейтингових професіоналів, які потрібні у Польщі:

1. Програмісти. Сектор ІТ-технологій розширюється в РП з кожним роком, завдяки як особистим інвестиціям, так і іноземним капіталам. Також, його розширення пов'язане з відкриттям офісів міжнародних корпорацій у Варшаві, Вроцлаві та інших великих та важливих містах. Особливий попит мають програмісти JAVA, С ++, розробники веб-додатків для різної техніки.

2. ІТ-фахівці в напрямку безпеки. Через конкуренцію, що загострилася, як великі корпорації, так і маленькі компанії, турбуються про безпеку своїх даних, тому, залучають фахівців, для її забезпечення. Основними функціями фахівців з кібербезпеки є забезпечення схоронності документів, конфіденційності всіх внутрішніх даних, запобігання несанкціонованих доступів та виключення витоку інформації.

3. Інженери-технологи. У Польщі високо цінуються фахівці даного профілю, які, також, є активними учасниками проведення експериментальних робіт, пов'язаних з освоєнням піонерських технологічних процесів, а також, допомагають при їх впровадженні у виробництво.

4. Project-manager. До фахівців цього профілю, роботодавці висувають великі вимоги, щодо досвіду роботи. Основними вимогами, також, виступають: навички успішного планування, вміння ставити та виконувати адміністративні завдання, позитивний досвід у виявленні та усуненні ризиків.

Підробіток для студентів університетів РП, у вільний від навчання час

Завдяки лояльному графіку та тому, що для студентів стаціонарної форми навчання ВНЗ Польщі не потрібні додаткові дозволи, під час навчання, безліч учнів підробляють. Залучити себе можна в багатьох напрямках, але, найчастіше, студенти підшукують роботу, яка прямо або опосередковано стикається з обраною спеціальністю. Існує велика кількість вакансій з заміщення або тимчасового працевлаштування, підміняючи співробітника, який вийшов у декретну відпустку, але, тут вже потрібно вчитися, як мінімум, на третьому курсі. В інших випадках, можна влаштуватися на саму стартову посаду, але в компанії, яка розвивається в потрібному, для студента, напрямку.

Отже, студенти, які вибирають європейські університети, орієнтуються на тенденції міжнародного ринку праці. Можна сміливо сказати, що попит на конкретних фахівців, як у Польщі, так і в інших європейських країнах, майже, аналогічний. Уже кілька років особливо затребувані представники ІТ-професій та ті, які пов'язані з даним напрямком. Також, необхідні й представники технічних спеціальностей. Тому, професіонали зазначених сфер діяльності не тільки не залишаться без роботи, а й матимуть можливість вибирати з декількох пропозицій, визначивши для себе найвигідніші умови.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини